Lorettine

Lorettine

Julie Eleonora Krupová
33 let, Břeclav (Jihomoravský kraj)
grafik, literát
Člověk, leč nikoliv normální. V zásadě přátelská a vstřícná osobnost, místy však také výbušná, jelikož mé životní události mne od kořenů ovlivňují ve všem, co činím. Náladovost, občas. Svou tvrdohlavost mohu zakamuflovat za cílevědomost. Alespoň někdy. Šílenec. Co povím, to vykonám, co znají, již vědí. Spontánně mnou cloumá nutkání usednout a vymyslit stroj času, jenž by mne dopravil o dvě, či tři století nazad, abych sešněrovaná v korzetu nevypadala, jako absolutní blázen.
Notorický snílek. Při nudné vyučovací hodině jsem schopna těch 45 minut pozorovat učitele, naoko se zájmem, myslí však kdesi v dálavách. Zde je jediným zádrhelem případná otázka.
Pokud hudba, tak ta nejvážnější, co jest; Vivaldi, Mozart, Beethoven, cokoli barokní či romantické. Totéž platí i u kinematografie a vesměs i u mé literární a celkové artistické tvorby-čím baroknější, tím lepší.
A ještě něco. Lingvistika. Pokud je něco v cizím jazyce a já tomu rozumím, zbožňuji to. Prozatím tento okruh zahrnuje: angličtinu, němčinu, slovenštinu, maďarštinu, dílem španělštinu a francouzštinu.
O mně toť vše podstatné. Carpe diem.

Zobrazení děl

21 390

Přidaných děl

12

Sleduji

5

Sledující

3

HA Bodů

Díla