BakaMarionet

BakaMarionet

Pavlína Šubíková
27 let, Liberecký kraj
grafik, objekty
Již pátým(brzy šestým) rokem studuji na osmiletém Gymnáziu v České Lípě. Dále navštěvuji hodiny výtvarné výchovy a herectví v ZUŠ - už od malička mám vztah k umění a jakékoliv tvorbě. Mám radost, když dokážu z ničeho vykouzlit něco, co třeba alespoň mě potěší. Ráda zpívám, hraji divadlo, recituji a maluji. Sem tam se mi pod rukama zrodí nějaká potvůrka z obnošených šatů a látek.
Je mi šestnáct, ale oproti mým vrstevníkům jsem zřejmě jiná. Nejsem ten typ "party hard" teenagera. Většinou se věnuji svým koníčkům nebo se učím. Na nic jiného mi bohužel ani nezbývá čas. Ráda si přečtu knížky o starodávných civilizacích, knihy od Stephena Kinga nebo E. A. Poa. Podívám se s radostí na nějaký pěkný film, především snímky od Tima Burtona nejlépe v hlavní roli s Johnnym Deppem.
Miluji Japonsko, již od útlého věku. Okolí jsem známá svými manga kresbami, které se sem bohužel nehodí, neboť zřejmě nemají takovou uměleckou váhu. Ráda sleduji anime a čtu mangu. Jsem Otaku. Mám svůj vlastní svět, což je na jednu stranu dobré, ale i špatné.

Zobrazení děl

17 478

Přidaných děl

10

Sleduji

4

Sledující

2

HA Bodů

Práce & spolupráce

Student Gymnázia
Možné spolupráci se rozhodně nebráním