Vzkazy

 • vlada 29. listopadu 2010, 15:49
  Ahoj.Potřebuji poradit jak mám dostat svoje další dílo na svou stránku.Nechce mi to vzít,protože každá fotografie má víc než 250 kb.Děkuji za radu.Vláďa.

 • Nika 13. března 2010, 15:22
  Ahoj :) Vodku jsem nekoupily a šly jsme zpátky, tam jsme vydrželi ještě asi hoďku a pak se všichni přemístili :D Nakonec se to docela protáhlo, já se domů dostala o půl šesté :D

 • Gap 12. června 2009, 13:41
  cyve proc si nepisete interni postou?:nvm: :che:

 • Liskulka 14. února 2009, 13:28
  Tak to bylo milé, děkuji =)

 • Liskulka 02. února 2009, 22:26
  Tak to budu moc ráda =)

 • Liskulka 02. února 2009, 16:02
  Normálně jsem se zamilovala do dvou tvých skladeb =) =D a to Qualities a Light-Clip. nemůžu si pomoct.

 • Liskulka 29. ledna 2009, 18:04
  Já tři 3, ale vlastně čtyři. =D Učitel mi to špatně napsal na výzo =D asi to dělal už pozdě večer ,že tu známku špatně opsal nebo se spletl o řádek v sešitě, nevím =)no ale už mám náladu lepší, trenal mě rozptýlil =) a jak to dopaldo s těma zástupcema té klasické hudby? =)

 • Liskulka 29. ledna 2009, 14:45
  Ahoj =( teda dnes sem nějaká přejetá a vůbec si to nedovedu vysvětlit. A to už od rána. =( ostatní jsou happy z vsvědčení, že jsou prázky, všichni mají dobrou náladu a mě to jaksi nedochází =D a to mám za chvíli trénink. Ani tam se mi nechce. Dřu jak kůň, mám trenaly navíc. Poslední dobou se cítím jako invalida... A co ty? Jaké bylo vysvědčení? =)

 • Liskulka 26. ledna 2009, 14:03
  Já se mám celkem fajn, po víkendu jsem pěkně odpočatá =) a dnes ve škole to byl maras. Učitelka se nám zbláznila a hrála tam se spolužákem na honěnou =D no málo sme se smáli =D a jak ten konflikt s nima vznikl? bylo to nějaké nedorozumění? to já znám, když se rozhádám a je jedno s kým tak se pak uklidnuju právě hudbou a nebo usnu =) a jak se máš ty? samozřejmě kromě toho že si momentálně rozrušen =) ale sem ráda, že si mi napsal =) tak potom určitě napiš jak to dopadlo, nebo probíhá, ju? sem trochu zvědavej člověk =) papa

 • Liskulka 20. ledna 2009, 12:45
  Konečně po dlouhé době na netu ,tak čekám, že si něco přečtu a ono nic. =)=D Mám momentálně hodinu ict, příležitost být tu aspoň na chvíli. Ale nudím se, nebaví mě to a nevím, co mám dělat.=( =)

 • Liskulka 17. ledna 2009, 12:49
  Teda já nevím jak ty..ale já jsem naprosto přežraná =D měla jsem toho snad tucet =D teď si poslechnu operu (nediv se, operu miluju =) ), zahraju s babičkou karty a předpokládám, že tak asi za dvě hodinky usnu na dvě hodinky =D poslední dobou mám ve zvyku si odpoledne zdřímnout a nevím proč =D a někdy mě to štve, bo pak nic nestíhám =D tak předem dobrou =) =D

 • Liskulka 17. ledna 2009, 11:43
  No ahoj =D nemusíš se omlouvat, že mi píšeš kraviny, protože tě úplně chápu, takový stav sem zažila taky a myslím, že si na tom ještě dobře =D já na tom byla hůř =D teda ale mám o tebe celkem strach,hlavně si po cestě něco neudělej =D na oběd budu mít zelňačku a ptáčky =D jsem totiž u babičky, tak si můžu vymýšlet cokoliv budu chtít. Ale hlavně jsem se k ní přijela odreagovat =) Last fm. neznám, budeš mi muset říct, co to je =D a já si to pořídím. =)

 • Liskulka 13. ledna 2009, 15:28
  Tak to ti upřímně závidím =( jako né tu francouzštinu =D, protože mě francouzština nejde =D to já jsem spíš hlavou někde v němčině , ale ty jazyky...na gymplech se vždycky naučíš líp mluvit cizím jazykem. To by sis mohl s bráchou podat ruku =) ten si taky rozšířil svůj obroz o francouzštinu. Já studuji střední zahradnickou na hulvákách a konkrétně přírodovědné lyceum. Když sem se na ten obor dostala byla jsem hrozně ráda, protože jsem si myslela, že mě to bude bavit, ale tak hrozně se mi vše okolo přírody zprotivilo, že bych se nejradši viděla někde jinde. (jako takhle přírodu venku nebo tak miluju, baví mě se třeba procházet v lese a sbírat houby =D, ale co se týče výuky) Ale už je pozdě =) dostudovat to musím a pak se uvidí =).... takže ty jsi vlastně spkojený =) závidím ti to =)

 • Liskulka 12. ledna 2009, 21:02
  Tak to se na maturu budem šrotit stejně =) a jako školu vlastně studuješ? =)

 • Liskulka 12. ledna 2009, 14:44
  Jo tak...tak ono se to vcuclo na tři řádky =D no nevadí. a co jinak? škola pořád hapruje? =( u mě teda hapruje dost. Učím se jak nikdy jindy. A ty letos maturuješ?

 • Liskulka 10. ledna 2009, 14:41
  Co na tři, na dva =D neee mě to fakt nevadí, já sem akorát hodně ukecaná. =D tak to je celkem škoda, že si na H+H nejel. Já už tam letos pojedu po deváté =D je to jistá moje závislost. Nedokázala bych si představit, že bych tam jeden rok nejela. Je to pohodka a navíc se těch 11 dní můžeš chovat aspoň jako malé děcko a nikomu to nebude připadat divné =D...mno tak teď máš jen 5 řádků =D

 • Liskulka 10. ledna 2009, 12:39
  Jo tak Janu Zemanovou neznám, nic mi to jméno neříká. =) No byla jsem celkem taky překvapená, že by se chtěl brácha věnovat dětem =D nedokážu si představit ho jako otce 16-ti dětí =D nevěděla jsem, že je brácha rodinnej typ. =D Jako mě děti nevadí, ale na ten tábor jezdí fakt haranti. (A je jich čím dál víc. Kdysi to byla pohodka dětí málo a spíš děcka okolo 14-17. Ale teď...no comment) Třeba ten od Terezy Pergnerové. To je takovej hajzlík, malé nevychované děcko a kdybys viděl, jaké s ním měli vedoucí celkem problémy....ne, ne jako vedoucí to nehrozí a už vůbec ne jako praktikant. To bych musela i převlíkat postele. =D A navíc ta zodpovědnost..ještě si chci s ní pár let počkat =D =) a na jaký turnus si jezdil?

 • Liskulka 09. ledna 2009, 15:29
  Jo Beat up znám (chodí tam taky moje dvě kámošky =)) a H+H dokonale =) jezdím každý rok na ten tábor, ale bohužel letos už naposled =( bude mi to strašně líto. Brácha se tam chce aspon vrátit jako praktikant a později vedoucí ,ale mě moc tohle nebere. Já bych tam nejradši pořád jezdila jako dítě. =).... a můžeš mi říct jméno té kámošky? možná ji budu znát =) náhoda je blbec =)...ok =) tak ty neznáš show. Nevadí =) je to vlastně výrazový tanec, kde musíš hodně pracovat hlavně s mimikou obličeje (a vůbec celý tvůj projev těla musí být hodně velký) ta se hodně hodnotí.Jinak hlavní technikou je technika baletu plus gymnastika. No..gymnastika mi nejde a hodně se bojím těch různých přemetů a balet...to je hrozně náročný a moc mě to nebaví. Naštěstí máme úžasnou trenérku, která něco pořád vymýšlí, nové prvky na novou hudbu, různé variace. =)no a když to vše spojíš do kupy, tak ti z toho vznikne tanec, úplně dokonalé souznění pohybů a to je to, co mě baví...tančit, ne baletit=) a tančí se na operu, nebo třeba my děláme pořád formace na téma filmů např. teď jsme měli formaci Fantom opery...tak na různé scénické hudby, ale na trénincích klidně i na Pink nebo různé orientální písničky. =) no tak doufám, že si to aspoň trochu pochopil =D =)

 • Liskulka 05. ledna 2009, 22:39
  Já tančím závodně od 5-ti let...teď právě končím s disco dance, to kvůli toho budu mít více času =)no a pokračuju s show dance..nevím jestli ti to něco říká =)ale show miluju a na ty poslední dva roky si chci dát záležet a ještě se něco přiučit =)prostě tanec je můj život, jistá závislost a až skončím úplně budu si muset ty tréninky vynahrazovat jinak, protože jsem na pohybu závislá a vlastně i na celém mém hektickém denním režimu. =) škola, trénink-vrátím se domů ve třičtvrtě na 10 a jdu zbitá jak kůň spát. Nezdá se to,ale 2 hodiny 4krát týdně dá docela zabrat. A když máme soustředění tak je to v sobotu 6 hodin a v neděli 6 hodin,ale to jen když trénujeme na závody. Ale teď se mi to všechno zkrátí o polovinu a za to jsem moc ráda.=) Přece jen budu mít více klidu a i pevnější nervy =) i když loučit se s něčím, co jsem dělala 13 let je docela těžký..=) =(

 • Liskulka 05. ledna 2009, 15:49
  Tak to jsme na tom stejně. Vím, co to je stres...celý život mám tréninky skoro denně a do školy taky nic nestíhám. Jo kdybys jen viděl můj denní režim =D teď toho mám taky hodně,ale už to nebude takové hrozné, protože budu mít o pár tréninků míň a právě díky tomu budu mít aspoň trochu času =) jak na sebe, tak kamarády a aspoň poznám, co je to chodit ven =)mám tak trochu jiný život než ostatní =)

new © 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz