Jde to Dobré Wow!

Univerzity mého života podruhé

Literatura > Biografie / Erotické / Povídka

Charles Bukowski v knize „Všechny řitě světa i ta má“ prohlásil, že nemocnice, bordely a kriminály jsou univerzitami života. Oba z nich totiž máme mnoho titulů, proto nám říkejte doktoři. K nemocnicím by se dali přiřadit také blázince, o kterých spisovatel Bukowski prohlásil, že víc šílenců potkal na svobodě a je v nich totální svboda, kde si člověk může tvrdit, co chce.

V Kroměříži se psychiatrická nemocnice mužského oddělení číslo 6 určená pro léčbu schizofrenií, mánií a toxických psychóz včetně ústavní ochranné psychiatrické léčbě dělí na oddělení A pro psychologické stavy spojené s agresivitou a na oddělení B spojené s těžkou depresí a rektivních stavů spojených se sebevražednými tendencemi. Obdobně se rozděluje ženské oddělení číslo 5. Po chvíli mne dali na otevřené oddělení číslo 2. 

V Brně existuje existuje nespočet bordelů a privátů. Největší koncentrace privátů je samozřejmě v centru a okolí. Třeba ulice Lidická a okolí. Tam všude je to bezbečný. V centru existuje dokonce privat MIA. Ćlověk ale může jet třeba taky na Lišeň nebo Královo pole. Zatímco návštěvnost bordelů začíná kolem osmé večer, tak u privátů často kolem čtvrté odpoledne, kdy například manažeři jedou z práce a potřebují, aby za hodinu jeli jinam.

Zase nějaké divné pocity

Pokud mám popsat vlastní pocity, tak jsem měl jakýsi druh úzkosti, která se projevovala zvýšenou tepovou frekvencí v klidovém režimu. Na místo svých původních 65 tepů za minutu jsem měl najednou kolem 90 tepů za minutu.

Potom jsem měl pocity na omldení. Těžko se to vyjadřuje, ale měl jsem takový pocit na omldení jako kdybych měl cukrovku a chystal se odpadnout. Pomáhala mi tyto pocity potlačit chůze. Mezi další výrazný příznak se přidala zhoršená soustředěnost.

Lidé v okolí si všímali, že jsem v práci docela bledej. Po dalším víkendovém večeru jsem se vzbudil s brněním a mravenčením v konečkách prstů a následným tepem ve výši 140 úderů za minutu. Myslel jsem si, že je to příznakem začínajícího infarktu.

V nemocnici mi naměřili tepovou frekvenci kolem 110 úderů za minutu. Byl tam nález stresových hormonů na nadledvinkách, ale jinak ledviny v pořádku. Doporučili mi navštívit psychiatrii, kde mi diagnostikovali schizofrenia simplex bez bludů či halucinací, což se podobá bipolární poruše.

Krátké příběhy z blázince

V Psychiatrické nemocnici v Kroměříži je mezi oddělením 18 a 20 cedule s nápisem „Místo vyhrazené pro křik.“ Víte, že když budete křičet 8 let, 7 měsíců a 6 dní, tak vytvoříte stejné množství energie, které je potřeba k ohřátí jednoho šálku kávy.

Pacient z oddělení se ptal jednoho strého pána: „Proč pijete tu vodu ze záchoda?“ Starý pán odpověděl: „Musím na tom zapracovat. Měním se v žábu.“ Na to zda vodu pil přímo ze záchodu nebo z nádržky jsem se už nevyptával.

Jeden z paranoidních pacientů začal vykládat: „Když nechceš, aby tě píchla vosa, tak se jí nesmíš dívat do očí.“ A chlapi z oddělení se ho ptali: „A neplatí to náhodou u psů?“ V tom paranoik úplně zmlknul a nic k tomu nedodával.

Na ošetřovatelnu začal klepat Jenda se slovy: „Dobrý večer, sestřičko.“ Sestra se začala vyptávat: „Co potřebujete, tak pozdě v noci?“ Jenda ze sebe vysypal: „Martin mně astrálně vydírá.“

Psychedelické zážitky z léčebny

Kamarád mi v léčebně vyprávěl o svém tripu, když si ujížděl na LSD, tak viděl strom, na kterém byly na místo plodů hlavy obyvatelstva Otrokovic, které s ním komunikovaly. Byl z toho stavu plný radostné euforie.

Jiný můj známý vyprávěl, že na místo travnatého porostu viděl panoramata stavebnice lego a nerozeznal den od noci.

Dva pacienti mi vyprávěli o psychedelickém zážiteku, když si pod vlivem LSD házeli s medvídkem, tak za jeho siluetou ve vzduchu se objevovala barevná čára.

Jedna taková místní legenda z Ivanovic na Hané pod vlivem lysohlávek začala pojídat hlínu a nahlas u toho křičela: „Nutela, nutela, nutela.“

Dívka s nožem v ruce

Seděla mi na klíně dívka a v tom najednou mi začala hladit přes kraťasy péro. Potom vytáhla nůž a řekla: „Když se ti nepostaví, tak tě podříznu.“ Na nic jsem tedy nečekal a stáhl jsem kraťasy do půli stehen. Sevřela mi teplou rukou klacek a maličko si s ním hrála. Holka déle nečekala a vyhrnula si sukni. Neměla pod ní nic a moje péro se tak ocitlo v její roztoužené pičce. Naplnil jsem ji dokonale, takže ona toho využila a okamžitě mi na něm začala jezdit a všelijak rajtovat.

Pevně se zapřela nohama, přitlačila mně k zemi a rychle přirážela. Cítil jsem horkost jejího rozkroku, slyšel mlaskání a pleskání jejich půlek o vlastní stehna. Holka se mi hlasitě svíjela na mém penisu a vlastníma rukama si tiskla kozy, na kterých se jí pod sportovním tričkem rýsovaly bradavky jako špunty od šampusu. Nebyl jsem znechucený, ale cítil jsem strach. Zajímavé však bylo, že mi erekce ani na okamžik nepovolila. Holka se potom udělala a celý podbřišek mi zmáčela svojí kundí šťávou. Děvče mi potom z klínu slezlo a urovnalo si sukni.

Ruční práce v bordelu

Předepsaná medikace mi způsobila, že můj sexuální apetit i slabší erekce se nehodila k souloži (jenomže přes necelý rok trvalo, než mi doktor vysazoval antidepresiva). Alespoň jsem si vyzkoušel jaké je to být pro běžný sex impotentní, tedy přesněji spíš jen frigidní. No a kdyby přece jen medikace neustále překážela mému sexuálnímu životu, tak by byl nucen si pořídit polotuhý nebo penilní implantát za statisíce korun.

Nechtěl jsem tedy čekat na vyřešení dlouhodobého problému s erekcí a protože jsem měl chuť na ženskou, tak se vydal do nějakého luxusního nočního podniku. Kochal jsem se pohledem na vysoké a štíhlé tanečnice. Když jsem si vybral ženskou, která si za mnou sedla, tak jsem ji objednal drink. Na nic jsem nečekal a potom s ní zašel na pokoj.

Když jsme otevřeli dveře, tak si holka začala rozepínat halenku, pod kterou měla podprsenku. Vyzvala mne nejdřív do sprchy a po koupeli do své postele. Jednou rukou jsem hnětl její poprsí a druhou přidržoval její křehké tělo. Za chvíli ke mně poklekla a začala mi moji chloubu olizovat jazykem. Ve chvíli jí zcela zmizel v ústech a já si vychutnával nádhernou souhru úst a jazyka.

Když mě přestala kouřit, tak si lehla na záda a zaškemrala: „Dělej se mnou něco nebo se zblázním.“ Roztáhla nohy a já rukou sjel k jejímu klínu. Prsty jsem si hrál s její nadrženou buchtičkou. Palcem a ukazováčkem levé ruky jsem ji roztál stydké pysky od sebe a prostředníčkem pravé ruky se ji zavrtal do růžové kundičky, kde jsem nahmatal její bod G.

Prostředníčkem pravé ruky jsem začal šoustat, ale usoudil jsem, že jeden prst je přece málo. Tak jsem k prostředníčku přidal ještě ukazováček. Když spokojeně zavzdychala, tak jsem ji prstíkama začal v kundičce pomalu kroutit, projíždět ze strany na stranu a zase pomalu šoustat s pronikáním hodně hluboko.

Začal jsem častěji a rychleji přirážet prstama. To už holku slyším kříčet a cítím, jak se její pochva stahuje v prvním orgasmu. Potom do prstění přidám ještě prsteníček a malíček. Cítím její kundičku mnohem těsněji a tření mých prstů u ní vyvolává slastné pocity. Nakonec přidám palec, kterým začnu přejíždět ze strany na stranu na jejím poštěváčku.

To má za následek, že se holka začne zmítat v křeči dalšího orgasmu. Potom ji zajedu do pochvy s celým zápěstím. Trošku ji to bolí, ale její rozkoš je silnější, když zajedu až po zápěstí. Začínám ji s rukou pomalu šoustat a pěstí pomalu otáčím, když v tom se moje klouby třou o poševní stěny. Jako bonus jsem začal sát její poštěváček a začal ho sát takovou silou, jako bych ho chtěl úplně vycucnout. To je pro ni poslední kapka a hola se začíná zmítat v dalším orgasmu.

Když jsem s intenzivním prstěním a fistingem skončil, tak jsem si sedl poblíž baru a sledoval dění okolo. V tom sešla po schodech dolů holka, která prošla mýma rukama a sedla si na bar. Když jsem ji pozoroval, tak si položila hlavu na stůl a řekla: „Seru na to, dneska už nedělám.“ Já zaplatil kolem 3000 korun za drinky a alkohol, 2000 korun za školení s holku, objednal taxi a odjel domů.

Po provedeném finger bangu, tedy prstění jsem si vzpomněl na jednu písničku ze South Parku s názvem "Fingerbang":

Finger bang

Finger bang
Bang bang
Finger bang
Bang bang bang

I'm gonna finger bang bang you into my life
Girl you like to finger bang and it's alright
Cus I'm the king of finger bang
I'll just finger bang bang you every night

And girl you know you're the only girl for me girl you're the girl of my fantasy girl
(Cartman I want you!)

Finger bang! Bang! bang bang bang!

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Kai
kvalita komentáře: 0 Kai 12. dubna 2024, 09:37
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 3.4 bodů
  • 0 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 1 hodnocení neregistrovanými
  • 10. dubna 2024, 17:21
  • 238 zobrazení
  • 0 oblíbené