Jde to Dobré Wow!

Sportovní zážitky ze závodů IV.: Armádní běh

Literatura > Biografie / Erotické / Povídka

Překážkové závody (zkráceně OCR = Obstacle Course Races) se v průběhu dvacátého století vyvinuly z armádního výcviku, kterým se dnes mezi amatéry a sportovci říká „Opičí dráha.“ Jenomže mezi sportovci a vojáky existuje jeden obrovský rozdíl; zatímco sportovec musí být připraven v soutěži na jeden maximální výkon, tak voják musí fungovat vždy a za jakýchkoliv podmínek.

Army run býval český extrémní překážkový běh, který se poprvé konal dne 23. srpna 2014 v Černé v Pošumaví a přilehlém vojenském újezdu Boletice. Pro seznou 2017 byly běžecké trasy rozdělené do tří kategorií: úrovně Captain (5 kilometrů a 20 překážek), Major (10 kilometrů a 40 překážek a General (15 kilometrů a 60 překážek). Army run se konal naposledy v roce 2018, takže jeho poselství nyní přebírají závody jako Gladiator Race a Spartan Race.

Armádní běhání

Start extrémního překážkového běhu se na tomto závodě obvykle zahajuje zapálením barevné dýmovnice. Zrovna, když vybíhám ze startovního koridoru, tak se pouze snažím udržovat rytmus a správně našlapuju do symetricky umístěných pneumatik. Po několika metrech si všímám prudkého kopce, který za jeho polovinou raději sjíždím po zadku, než abych riskoval, že se s někým ze závodníků srazím. Následuje dlouhá rovinka lesem, na které máme za úkol vyběhnout prudký kopec se zátěží na ramenou. Na jeho konci si vyzvedávám vystřelený náboj a mám splněno.

Po chvíli běhu narazím na nakloněnou stěnu, která měří na výšku 4 metry. Máme za úkol ji překonat, takže se rozbíhám a s odrazem vyskakuju, co to jde. Na této překážce si naštěstí vzájemně pomáháme a někdo z účastníků mi podává ruku, abych nesjel zpět dolů. Snad nejpodivnější překážku armádního běhu tvoří jakési dvě stěny, mezi kterými je mezera zhruba kolem dvou metrů. Při jejím překonávání se ale nesmím dotknout země. Skočit z první stěny na druhou si neodvažuju, protože mám obavu, že bych si vykloubil ruce.

Kvůli této nepřekonané překážce proto dostávám trest v podobě 30 angličáků (tzv. burpees). Mírně rozkročuju svoje nohy na šířku ramen. Posléze přecházím do dřepu. Ve spodní poloze dřepu jdu rukama před tělo a následně na zem. Dlaně nechávám na zemi a nohy přemísťuju dozadu. Když se nacházím ve vzporu, tak udělám klik, kdy se hrudník dotkne země. Při návratu do vrchní polohy přemisťuju nohy pod sebe a přecházím do výskoku. Pro jistotu raději ještě tlesknu s rukama nad hlavou a prvního angličáka mám za sebou, takže pokračuju.

Po dokončení 30 angličáckých cviků odcházím. Přede mnou se nachází klády v úrovni ramenou, které překonám a narazím na ještě zákeřnější s tím, že se na ni nachází pneumatiky. Pro nás amatéry je výhodou, že zde máme více pokusů. Při prvním pokusu mě pneumatiky vracejí zpět na místo odrazu. Na druhý pokus jsem byl pneumatikama přetočen a dopadám zádama na zem. Po splnění překážky vybíhám kopec a na jejím konci se nachází občerstvovací stanice, kde dostáváme za úkol ochutnat praženého červíka. Rozžvýkávám ho a zapíjím vodou.

Po krátkém odpočinku vybíhám a narazím na stylovou překážku tvořenou z vojenského vozidla. Za úkol dostáváme toto dlouhé armádní vozidlo podlézt. Po zdolání překážky mě čeká přelézání osm metrů vysoké překážky z penumatik. Po jejím zdolání ještě přelézám Vertical cargo překážku ze síťoviny mezi stromy. K další překážce zvané Tyrolean traverse patří za úkol lozit horizontálně po svěšeném laně, což tak tak zdolávám a pokračuju tím, že splním úkol nazývaný Tire Drag, kde musím zvedat těžkou pneumatiku. K dalšímu z úkolů patří nasadit si painbalovou masku a proplazit se mezi ostatnými dráty pod painbalovou střeleckou torturou.

Po střelbě z painbolové pistole mám na zadku bolák, tak běžím dál, kde mám za úkol zdolat překážku Rope Climb, tj. lozit po laně nahoru a zazvonit tam na zvoneček. Zazvoním tedy na něj a slezu dolů, kde na mne čeká personál se vzduchovkou s cílem trefit terč. Po úspěšné střelbě na cíl běžím k překážce tvořené z pneumatik přímo u země, kterou mám za úkol podlézt. K další překážce patří Herkulův výtah, kde máme za úkol zvedat na laně s kladkou 5 metrů nahoru nejméně 30 kilogramový pytel s pískem. Poté následuje překážka Atlas Carry s přenosem 50 kilogramové koule z bodu A do bodu B.

Po zdolání těchto překážek ručkuju po překážkce Monkey bar mezi trubkama a nadávám, že nemám natolik silná záda, abych ji zdolal. Pomocný tým mi radí, že tato překážka je o síle rukou a nikoliv o síle zad jako hrazda. Po běhu se blížím k sérii několika překážek a jednou z nich je plazení se pod 300 litrovými nádržemi s vodou. Po zdolání překážky narážím na příkopy s vodou a blátem, kde se potkávám se dvěma nádhernými dívkami. Když zdolávám poslední překážky, znamená to, že přelezu 3 metrovou dřevěnou stěnu a zdolám hrazdu s 5 cviky. K překážkám se vracím, pomáhám oběma dívkám s jejich zdoláním a seznamuju se s nimi.

Sex se dvěma holkama

Holky se kroutily v tanečním rytmu a při tom se začaly navzájem svlékat. Tereza zvedla ruce nad hlavu a Lucie ji stáhla tričko, potom na oplátku začala Lucii rozepínat konflíčky halenky, takže během chvilky byla jen v podprsence. Tímto to však neskončilo. Tereza pokračovala rozepnutím a stáhnutím kalhot Lucii, což ji ona oplatila sundáním minisukýnky. Obě si navzájem rozepnuly a odhodily podprsenky, takže už jim zbývaly jenom kalhotky. Přitom jsem využil blízkosti obou holek, abych jim stáhnul jejich kalhotky.

Brzy jsem se začal kochat pohledem na to, jak se dívky navzájem štíhlými prstíky dráždí v místech, kde se jim kolem průhledných kalhotek draly ven růžové pysky kundiček. Tlak v mých kalhotách narůstal. Holky se svezly na koberec a vzájemně si začaly vylizovat kundičky. Potom jsem holky poprosil, jestli by se nezvedly ze země, abych se mohl sesunout dolů a začal jim vylizovat jejich lasturky. Když jsem byl hotov, tak jsem si lehnul a Tereza si klekla přede mě jako první a vzala si můj penis mezi rty.

Tereza jezdila svou horkou pusou po mé chloubě a po chvilce celá udýchaná pustila místo Lucii, která se kouření chopila rozantněji a po chvilce jsem ucítil, že to na mne už přichází. Holky jsem upozornil a ukázal jim, jak mají lízat uzdičku a koule. Podělili se spravedlivě. Tereza šmejdila jazykem po mém žaludu, zatímco Lucie, která si už mé mrdky v puse užila, mi nádherně lízala a sála varlata, dokud jsem se podruhé neudělal. Udělal jsem se Tereze do pusy a ona zareagovala tak, že společně s Lucií provedli s mým semenem lesbian snowballing.

Závěrem

Jeden ze čtenářů z časopisu RUN magazín na vlastní zkušenost porovnal závody OCR například s fotbalem. Na OCR závodech narazím na úsměv a pozitivní energii, kdy po celou dobu trati fandí pořadatelé včetně dobrovolníků, závodníci si při zdolávání překážek vzájemně radí a podporují navzájem. Zatímco na fotbale si všichni nadávají: hráči rozhodčímu, soupeřům i spoluhráčům, fanoušci sprostě rozhodčímu, hráčům soupeře i svým vlastním, při hraní se dokola simuluje, postrkává a fauluje. V obou sportech se tedy pouze odráží kultura charakterů lidské osobnosti.

V časopise Playboy v kauze „To jsi chlap“ jeden z přispěvatelů uvedl, že kdyby jeho syn chtěl hrát závodně nějaký míčový sport, moc by si přál, aby si vybral rugby nebo americký fotbal. A to z výchovných důvodů, aby z něj byl chlap. Zocelený, silný a tvrdý. Co se nebojí rány a nefňuká. Protože takový fotbalista se pak po zákroku, kterého by si ragbista ani nevšiml, válí po zemí, sténá a pláče. Vypadá to, že za chvíli v bolestech zemře. Když rozhodčí faul neuzná, hráč pokrčí rameny, vstane, odběhne a čeká na další příležitost.

Jako bonus uvedu návod na domácí iontový nápoj, který obsahuje vodu, med, citronovou šťávu a špetku soli. Bezprostředně po závodě je zapotřebí doplňovat sacharidy a bílkoviny. Tyto užitečné látky je možné získat například z těstovin se sýrem, které jsou lépe stravitelné než párek, takže zajišťují rychlejší regeneraci. Když nejsou nezbytné bílkoviny v mase nebo potravinových doplňcích, tak někdy se doporučuje odstředěný tvaroh.

Slovníček pojmů:

Snowball – sněhová koule jako termín byl původně používán pouze homosexuály. Výzkumníci, kteří v roce 2004 zkoumali více než 1200 gayů nebo bisexuálů na akcích komunity LGBT v New Yorku, zjistili, že 20 procent se jednou nebo vícekrát zapojili do sněhové koule.

Lesbian snowball – lesbian snowdropping nebo cumswap je sexuální praktika, při které jeden vezme něčí semeno do úst a poté je předá ústům druhého (jiného), obvykle prostřednictvím líbání. Semeno takto smíchané se slinami způsobí zvětšení jejího objemu, proto sněhová koule.

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Kai
kvalita komentáře: 0 Kai 02. listopadu 2023, 09:47
2 FERRIS: Proč ne?!
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 2 bodů
  • 1 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 01. listopadu 2023, 10:23
  • 141 zobrazení
  • 0 oblíbené