Jde to Dobré Wow!

Nevěsta na útěku a nevěra na svatbě

Literatura > Erotické / Povídka / Drama

Michal Viewegh v jednom ze svých fejetonů napsal o stádečku devíti býků, kteří se po pár dnech pobytu na svobodě dobrovolně vrátili domů, tj. na jatka. Jenže, když si to uvědomíme, tak takoví volové snad asi nejsme. Jenže potom se stalo něco, co by člověka zviklalo: majitel stáda na býky nastražil ohradu s mladou jalovičkou. K vlastnímu překvapení jsem s nimi začal soucítit.

Naše Nevěsta na útěku není název romantické filmové komedie s Julií Roberts a Richardem Gerem v hlavních rolích. Všichni totiž víme, jak Julie Richardovi pláchla. Proto se zde nabízí příběh Lentilky (Leňulky Bambulky), která podvedla svého přítele přímo na svatbě. A potom, že my muži nejsme taky volové, když si bereme za ženy bývalé kurvy z privátu. K vlastnímu překvapení jsem s ním začal soucítit.

Zpověď Leňulky Bambulky:

Říkají, že jsem mladá a nadržená, ale to co říkají o tom, že jsem nadržená, je jen setina toho, co ve mně vlastně ve skutečnosti je. Jen občas jsem byla svému klukovi nevěrná, ale co se stalo na svatební hostině stojí za to, abych Vám to vyprávěla. Přípravy na stavbu byly velké, protože ženichovi rodiče jsou zbohatlíci. V hotelu všechno probíhalo bez problémů. Všechno se, ale změnilo, když si sedli za stoly kamarádi od mého přítele.

Zábava plynula a jak to na svatbách chodí, tak se vždycky najdou kamarádi, kteří unesou nevěstu. Když jsem šla na záchod, najednou mě popadli a hodili do auta. Místem únosu byl byt jednoho z nich. Chlapi měli dobrou náladu a najednou někdo z nich utrousil, že by nevěstě udělali striptýz. Šlo těžce do tuhýho, protože jsem už dost dlouho neprcala a těšila se na situaci, že až uvidím ty tři čuráky, tak budu chtít, aby mě celou vyplnili.

Začala jsem na čtyřech kouřit prvního nahýho chlapa, protože něco tak velkýho moje pusa neměla. Kouřila jsem kládu, tak velkou, že mi málem natrhnula pusu. Zírala jsem na další dva chlápky, co už byli taky svlečení. A v tu chvíli mě napadlo, že když nevěra, tak pořádná. Sála jsem jednoho čuráka a honila další dva, co mi síly stačily. Najednou mě ze zadu prcal druhý chlap a já slyšela, jak to do mě buší a jak to mlaská, když se mi v puse a pičce střídají všichni čuráci.

Chvilku se na mě střídali a dělali kolečko. Všechny tři jsem kouřila a všichni tři mě prcali. Potom ovšem přišel můj nejerotičtější zážitek. Když jsem v jednu chvíli jezdila na tom jednom velkým údu, tak ke mně ze zadu přistoupil další, který mi to narval do prdelky. To vám byla taková mela, že jsem nevěděla, kterýho mám kouřit dřív a od kterýho se mám nechat prcat. Když se mi kluci vystříkali na obličej, tak se oblíkli. A co bylo dál? Takový únos jsem si nepředstavovala a kdyby byla takováhle svatba každá, tak se opravdu vdávám každý den.“

Konec zpovědi.

Na závěr Leňulce Bambulce věnuji píseň do rádia s názvem Pretty Woman od Roye Orbinsona, která vznikla díky jeho manželce Claudettě. Jednoho dne, když vyrážela na nákupy, tak se jí Roy zeptal, jestli má dost peněž. Ona mu odpověděla, že krásná žena peníze nepotřebuje. Podle jiné verze manžela často podváděla s členy motorkářských gangů, zatímco on financoval její zábavné výstřelky a závislost na nakupování. A právě při jedné z vyjížděk s motorkáři jeho žena zemřela.

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 14. října 2023, 23:46
Kurvahosigutentag...kurva je to! Ja ju znam,ja s nu ziju...co ziju? Zil jsem,uz na ni seru!
Unaveny
kvalita komentáře: 0 Unaveny 14. října 2023, 20:22
Co to je Cecilko ? .......................utrpení...........
Mr.gabber
kvalita komentáře: 0 Mr.gabber 14. října 2023, 19:27
co to jeee, co to jeeee, držte huby sestry... velebnosti! no sodoma gomora, Cecilko vypněte to!!!:v24:
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 11. října 2023, 10:47
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 3.4 bodů
  • 3 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 1 hodnocení neregistrovanými
  • 10. října 2023, 13:57
  • 138 zobrazení
  • 0 oblíbené