Jde to Dobré Wow!

Ještě několik posledních povídek I.

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Když jsem v minulosti pracoval jako brigádník v pivovaře, tak jsem zjistil, že se v areálu podniku nevyrábí pouze jenom jejich domácí pivo, ale také i cizí piva na objednávku od externích pivovarů například do Švédska, Ruska nebo Itálie. Pro Italy se vyrábělo pivo s výrazně hořkou chutí. Někde jsem totiž zaslechnul, že Italové mají rádi hořká piva. Jednalo se o tedy objednávku neuvedeného pivovaru, který v tu dobu nestíhal vyrábět, protože to momentálně neumožňovala jeho kapacita.

Krachující vyškovský pivovar tak mohl přežít i kvůli externím zakázkám, ale bohužel nepřežil. Když jsem tedy jednou dostal za úkol zlikvidovat závadnou várku piva, tak ke mně postavili velkou káď u které jsem odzátkovával pivní lahve. Od zaměstnanců pivovaru jsem zjistil, že tato závadná várka piva se prodává zemědělcům. Závadné pivo se podává prasatům, aby lépe spala a přibírala na váze. Od toho vznikl výraz „ožralej jako prase.“

Jak se podvádějí výběrová řízení

Kamarádka se pohybovala kolem výběrových řízení a když jsem se ji svěřil, že ve veřejné správě nemohu vzhledem k mému vysokoškolskému vzdělání najít uplatnění, tak mi začala vyprávět o tom, jak se výběrová řízení pro uchazeče provádějí: „Ano, veřejná správa je o protekci. Nedávno výběrové řízení vyhrála dcera zaměstnankyně úřadu.“

Začala mi tedy vysvětlovat: „Pokud je mezi uchazeči ve výběrovém řízení zaměstnanec v rámci kariérního postupu, tak dojde dopis, že se nadřízený a podřízený služební orgán nemůže dohodnout koho dosadit na místo a tak se celé výběrové řízení ruší. Do třetice – vyjde inzerát na pozici a uchazeč dodá podklady, které úřad požaduje v inzerátu.“

Potom pokračovala: „Neproběhnou tedy žádné osobní či pracovní pohovory a jen dojde dopis, jak komise rozhodla. Pokud dojde k pohovoru, stane se, že komise nechá holku sedět 5 minut na zadku, komise čučí do mobilu a potom ji pošle domů. Známá měla 5 let do důchodu, když ji zaměstnavatel zrušil místo. Úřad práce ji dal doporučenku a na místě ji řekli, že jí razítko dají a že se zeptat může, ale ať s místem nepočítá, že už je obsazeno po známostech.“

S další drastičtější metodou se mi svěřila později: „Vyhlásí se výběrové řízení na obsazení volného místa. Vyžádají si tedy písemné dokumenty od zájemců. Některé zájemce si vůbec nepozvou na pohovor a nezahájí s ním výběrové řízení. Poté jim zašlou dopis, že výběrová komise rozhodla, že nebyl vybrán - dopis dojde v době než se provede ustanovující zasedání. V dopise potom není napsané složení výběrové komise a nemá ani náležitost rozhodnutí." 

S výběrovým řízením na pracovní pozici mám kapánek jinou zkušenost. Dne 5. října státní zastupitelství umístilo na webové stránky Úřadu práce ČR inzerát s požadavkem na práci opisů textů a diktáty s nutnou znalostí psaní všemi deseti a maturitním vzděláním. Na inzerátu bylo mimo jiné ještě uvedeno, že při zaslání žádosti o zaměstnání a životopisu budou zájemci vyzváni k účasti na výběrovém řízení.

Dne 15. října jsem tedy proto zaslal žádost, životopis a navíc i kopii státní zkoušky z kancelářského psaní na klávesnici s výsledkem kolem 250 úhozů za minutu s přesností 99,96 procent (s prospěchem výborný) a vysokoškolským vzděláním v oboru Veřejná správa (druhého stupně). Místo pozvání na výběrové řízení jsem tedy obdržel odpověď: „Dobrý den, ve shora uvedené věci Vám sděluji, že výběrové řízení bylo již ukončeno.“

 

 

Cintát o životě

Některé děti jsou jako H-Systém:

Celý život na ně platíš

a potom zjistíš, že nejsou tvoje.

 

Cintát o manželství

Vždycky, když je v manželství krize,

tak za to mohou obě dvě strany

manželka a tchýně.

 

Jak pokazit svatbu v kostele

Co například může zničit pohodovou svatbu v kostele? Když na místo úryvku 1Jan 4,18 přečte někdo náhodou Jan 4,18.

1 Jan 4:18 B21: „V lásce není žádný strach. Láska, jež došla naplnění, zahání strach pryč, neboť strach přináší muka. Kdo se však bojí, nedošel v lásce k naplnění.“

Jan 4:18: „Vystřídala jsi jich pět a ani ten, se kterým žiješ nyní, není tvůj muž.“

Když je muž zákeřný jako žena nebo politik

Politika je ve své podstatě založena na nezralém ženském principu, který není založen na faktech, ale na intrikách a psychomanipulaci. Důvodem kvůli kterému jsou moderní vynálezy doménou inteligentních mužů je, že se obvykle muži na rozdíl od žen snaží složitý problém řešit, kdežto mnohé ženy obvykle hledají nějaký ten důvod či záminku, na kterou by se mohly vymluvit, aby se tento problém řešit vůbec nemusel. V životě mnoho žen na rozdíl od mužů nepoužívá hrubou sílu ale manipulaci. A v tom je ten zásadní rozdíl.

Svého manžela například chorobně podváděla jeho ženská. Jednoho dne, když tedy přišel předčasně z práce, tak manžel načapal svoji ženu i s milencem v posteli. Jenomže na místo toho, aby jej vyhodil z bytu a tropil scény, tak manželce navrhl, že by si ho mohla pozvat znovu, ale pod podmínkou, že bude svázán. Když se milenec pod záminkou sexu dostavil znovu, tak jej manželova žena přivázala k posteli, aby ho tajně začala připravovat na strap on.

Nejdříve si žena vzala bičík a začala milence švihat po nohách a po břichu. Začal se svíjet v bolestí, ale to byl teprve začátek. Manželka si totiž poté vzala od svého manžela boxerské rukavice a proměnila milencům šourek v boxovací pytel. Milenec řval bolestí a prosil, aby toho už nechala. Manželka po tomto sportovní předehře otevřela kufřík a vytáhla z něj obrovský penis, který se ji po připnutí začal bimbat v klíně.

Nanesla na něj pořádnou porci gelu, roztáhla milenci půlky a opatrně zatlačila. A najednou tak žalud umělého připínáku pomalounku začal mizet v milencově neoholené prdeli. Milenec měl oči křečovitě zavřené. Manželka začala zrychlovat pronikání umělého penisu do jeho útrob. Milenec začal ječet bolestí a prosil ji, aby už konečně přestala. Manžel toho milence odvázal, začal se mu smát a prohlásil: „U mne doma má povoleno muže mrdat akorát manželka a pokud nepřestaneš tolik řvát, tak ti do huby vrazím i to druhý dildo.“

Kdyby muži uvažovali jako ženy, tak by více nahrazovali fyzickou sílu psychickou manipulací. V práci jedna z kolegyň prohlásila, že svého muže nepustí z domu s plným pytlem. To znamenalo, že každé ráno než se její pan manžel rozhodl vyjít do práce, tak byl manželkou probuzen a obdařen poctivou kuřbou. Psychologie tohoto záměru je jasně zřetelná už na první pohled. Žena tak zabrání, aby ji muž podváděl. A na tomhle je založeno ženské uvažování a celá zasraná politika je ve své podstatě založena na ženském principu.

Pohádka o doktorech a inženýrech

Pokud se někdo bude snažit vnucovat lidem názor, že mezi imigranty ze Sýrie se nachází samej doktor a inženýr, tak je zapotřebí používat v argumentech poctivou matematiku, statistiku a samozřejmě také využívat znalosti právní problematiky.

Řekněme si to všechno tedy na rovinu: Kolik, že je to vlastně doktorů a inženýrů v České republice? Jedná se o 24 doktorů (lékařů) na 1.000 obyvatel. V USA je to zhruba 36 doktorů (lékařů) na 1.000 obyvatel a v zemích jako Sýrie zhruba asi 12 doktorů (lékařů) na 1.000 obyvatel. To tedy máme zhruba 0,5 procent obyvatelstva.

Pokud tedy do Německa utekl zhruba 1 milion lidí ze Sýrie, která má asi 40 milionů obyvatel, tak to tedy znamená, že tam asi už utekli všichni doktoři a inženýři a není zapotřebí hledat další. A pokud přece jenom ano, tak je zapotřebí se držet legislativy.

A jedná-li se o právní problematiku, tak přece žádný doktor a inženýr nebude běhat přes hranice, protože podle § 42i zákona č. 326/1999 Sb., takovým cizincům s vysokoškolským vzděláním vydá modrou kartu Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.

Modrá karta je ve své podstatě dlouhodobý pobyt za účelem účelem výkonu zaměstnaní vyžadující vysokou kvalifikaci. Modrá karta opravňuje cizince k pobytu a zároveň výkonu zaměstnání, tj. cizinec nepotřebuje zvlášť pracovní povolení.

Jak zpolitizovat soudy

Na jedné straně je v demokracii zásada oddělování moci soudní, výkonné a zákonodárné. Na druhé straně moc soudní vykonávají nejen soudci, ale řekněme nepřímo i politické strany. Děje se to prostřednictvím tzv. přísedících u soudů.

Zatímco na jedné straně mohou soudci tyto přísedící považovat za přítěž, protože se většinou jedná o senilní důchodce, tak na druhé straně je možné považovat tyto přísedící u soudu za jeden ze způsobů, jak ovládat soudy politickými stranami.

Přísedící k okresnímu soudu navrhuje a schvaluje zastupitelstvo v regionu. Přísedící do krajského soudu navrhuje krajské zastupitelstvo. A jak myslíte, že to probíhá? Na to se raději ani neptejte? Například přísedící ke krajskému soudu v Brně, kde koalice přišla na jednání zastupitelstva se svými lidmi, které ostatní ani neznali.

Osobně jsem si vzpomněl na argumenty známého kamaráda: „Já osobě mám zájem o práci přísedícího u soudu již 15 let. Co myslíš a s jakým výsledkem? Moje jméno není a ani nebylo zmíněno. Roky to probíhá stejně, koalice navrhne a chválí stejné senilní důchodce nebo stejné ke straně loajální pitomce. A může se stát, že kohokoliv například v pracovním pohovoru bude soudit podjatý a neschopný senilní přísedící u soudu.“

Každý může být politikem 1.0.

Když chcete ve státní správě být vedoucím oddělení, tak musíte předložit lustrační osvědčení. Když chcete něco více, tak musíte dělat bezpečnostní prověrku. Nedávno jsem se díval na ty zákony, např. bezpečnostní rizika jsou aktivity v zahraničí, majetky v zahraničí, půjčky, trestní rejstřík, dluhy, registrovaný alkoholismus atd.

Jenže na poslance a zastupitele takové nároky kladeny nejsou. A tak může klidně kandidovat do městského zastupitelstva úředník městského úřadu (momentálně tohle služební zákon zakazuje na pozici uvolněného zastupitele), jeho příbuzný, zloděj odchycený kamerou v obchodním domě, alkoholik, mnohamilionový dlužník, zaměstnanec firmy, která má téměř monopol na práci pro město atd.

Pro jednání před úřadem existuje pro běžného občana pojem podjatost, ale pro zastupitele neplatí. Klidně tedy může kandidovat šéf firmy zřízené městem a dokonce jeho podřízení a následně rozhodovat sám osobně nebo oni o svém šéfovi.

Expertovné u poslanců

Za expertovné s názvem „Analýza mezinárodní politické situace v Karibském poloostrově“ byla v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky vystavena faktura v hodnotě 10.000 korun. Článek nemusel napsat odborník, nemusela být zkoumána jeho autenticita ani originalita. Zkrátka na expertovném si mohou občas přivydělávat loajální příznivci politických stran.

Významná komunistická europoslankyně zašla se svým nápadem ještě mnohem dál, když si zaměstnávala navzájem příbuzné s europoslancem z lidové strany. Když jí tento krok byl vytýkán od spolustraníků, tak jej sama začala odmítat jako nepravdivou zprávu s odkazem na to, že není problém si ověřit její názor.

Každý může může být politikem 2.0.

Bývalý úředník na finančním úřadu mi k tomu ještě před volbami v roce 2018 řekl: „V našem okresním městě rozhodně nemůžeme mluvit o slušné společnosti. Podle mého odhadu by tak v našem zastupitelstvu zůstali asi tři politici a ten zbytek by byl nucen rezignovat kvůli prokázaným krádežím, konfliktům zájmů, korupci, zneužívání sociálních dávek, zneužívání funkcí, ovlivňování dalších institucí státní správy a samosprávy.“

Potom ve své kritice pokračoval: „A to raději nehodnotím zastupitele z hlediska, schopností a skutečné politické orientace, kdy se řada kandidátů ani netajila v okruhu svých známých tím, že kandidují za konkrétní politický subjekt jenom proto, že jejich šéf si to přál. V řadě případů tím šéfem byl někdo, kdo šéfuje něčemu, co má vztah k městu a že ve skutečnosti jsou tedy orientováni jinak a o problémech města nic neví.“

Podvádění při komunálních volbách

Krajský soud v Českých Budějovicích odhalil závažné pochybení při sčítání v komunálních volbách v roce 2018. Nechal proto přepočítat hlasy kvůli stížnostem na volby v Dobevi na Písecku. Soud dospěl k závěru, že komise přičetla sdružení ODS a nezávislých v jednom okrsku 200 hlasů, jenž kandidátka neobdržela.

Podavatelé stížnosti si všimli, že jedna zastupitelka měla 200 hlasů, i když volilo 209 lidí. Když se podavatelé stížnosti nejdřív pokoušeli zjistit pravdu, tak se zeptali minimálně 20 lidí, kteří jim řekli, že tuto zastupitelku nevolili. Podle závěru soudu tedy navýšení počtu hlasů o sto a dvakrát o padesát svědčilo o úmyslné snaze volební stranu zvýhodnit.

Směnárna ve vlaku

Seděl jsem ve vlaku a objednával si čaj za 10 korun. Podal jsem tedy prodavači 190 korun, protože potřeboval drobné. On mi za to dal 200 korun. Potom ale musel vyřešit můj dluh. Měl totiž takový ten pocit, že mi má vrátit 210 korun. Potom si ale konečně uvědomil, že mu dlužím.

Aby ten nákup byl malinko komplikovanější, tak v podstatě jeho kamarád mi rozměnil 200 korun na dvě stokoruny. Potom jsem ale vedle nákupu čaje za 10 korun zakoupil ještě bonbóny za 30 korun. Chvíli sice váhal s vracením peněz, ale nakonec mi vrátil správně 60 korun.

Pisárky a Šalina v Brně

Lí Mak Maes Pisárky: Ve světě se to většinou říkalo Francouzsky a jednalo se o zařízení jako je záchod: „pisoár,“ jenže Němci si na konečně stanici postavili „pissenhof“ neboli „čůrací dvůr.“ Toto se časem změnilo počeštěním na Pisárky.

Šalina vznikla zase tak, že koně srali cestou a tak se tomu říkalo před elektrifikací „Scheisse linie,“ tedy „Posraná linka.“ ŠAJZELINE“ se časem začalo říkat „Šalinie“ a z toho nakonec vyšla „ŠALINA.“ Oficiální verze ovšem tvrdí, že název Šalina vznikl od „Elektrische linie.“

Dovádění na Brněnském nádraží

Přijel jsem z Prahy do Brna po třetí hodině ráno a už neměl náladu někam chodit. V čekárně seděl typas, kterej měl poblitý kalhoty a v obličeji vypadal jako náš Otík z filmu Vesničko má středisková. Nezapomenu ani na ten výraz v jeho ksichtu s takovým tím správně stupidním pohledem jako měl Spud ve filmu Trainspotting.

Do čekárny přišla opilá holka. Zepatala se mě, kudy se jede do Břeclavi. Tak ji říkám, že za polibek ji to klidně řeknu. Holka si ke mně přisedla a když jsem ji políbil, tak jsem ji strčil jazyk do pusy. Začala mne kousat a jazyk mi začala sát. Po polibku se ode mne mírně odstrčila a začala se ptát na peníze na cestu. Řekl jsem ji, že ji cestu zaplatím pod podmínkou, když si budu moc zahřát prsty v jejich kalhotkách. Souhlasila.

Jednou rukou zajíždím pod její sukni, když v tom palcem a ukazováčkem první ruky ji začínám roztahovat stydké pysky. Prostředníčkem druhé ruky se začínám za jejího vzdychání nořit do kundičky a ona s vášní kouše do mého krku. Po chvíli kmitání cítím, jak mi kundí džus stéká po prstech. S volnou rukou potom začínám prohmatávat její zadek, zatímco druhou rukou pomaloučku kroužím v její pičce.

Když začínám druhou rukou zajíždět více do hloubky, tak se se mnou vášnivě líbá. S první rukou začínám dráždit její řidní věneček. Teď už od jejich milostných šťáv nemám zalepené jenom prsty, ale rovnou celou ruku. V tom mi začíná škrábat po zádech. Za neustálého kmitání sleduju, jak nádherně červená. Po chvilce se zadýchá, zachvěje a odpadá.

Začínám se zvedat, protože spěchám na vlak. Protože jsme si se slečnou nevyměnili telefonní čísla na mobil ani emailové adresy, tak ani nemusím nikomu dávat souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR a rychle odcházím, abych mohl odjet domů.

Slovníček pojmů:

Strap on – případně připínací dildo, erotická pomůcka v podobě umělého penisu na způsob dilda, který se zpevňuje postrojem kolem beder.

Cintat - slintat, mluvit nesmysly, pindat, žvanit, bryndat, tlachat, atd.

H-systém – tento projekt bytové výstavby sliboval výstavbu levných býtů a rodinných domů. První zákazníci sice bydlení dostali (asi 30), ale většina (asi 1000) však ne. Společnost kvůli špatnému finančnímu vedení zkolabovala. V červenci 2018 rozhodl Nejvyšší soud ČR o žalobě a vyklizení.

GDPR – obecné nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation), nová legislativa EU, která má výrazně zvyšovat ochranu osobních dat občanů.

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 17. prosince 2018, 16:21
3 -
Kai
kvalita komentáře: 0 Kai 31. října 2018, 09:06
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 12 bodů
  • 1 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 15 hodnocení neregistrovanými
  • 26. října 2018, 09:55
  • 1393 zobrazení
  • 0 oblíbené