Jde to Dobré Wow!

Suicidum afrodisiakum

Literatura > Úvaha / Poezie / Vícedílné

 

Suicidum afrodiziakum

Před mnoha lety mi v době mé nezletilosti jedna příbuzná vykládala o tom jak se kvůli ní jeden voják střelil do hlavy, ale lidově demokratickému řízení byl zachráněn. Vyzbrojen do života touto příhodou byl jsem nejednou svědkem suicidních nápadů obyvatel České republiky. Jednou v noci mě probudil mobil. Ozvalo se v něm, že jedna dnes již bývalá známá chce spáchat sebevraždu. Maje šlechtický původ vím co se sluší a patří a tak jsem jí popřál
un bon voyage. Ženským se nesmí věřít. Je tady dodnes.

Před několika lety jsem byl pozván na oslavu narozenin jednoho známého. Po nějaké době ke mně přišel jeden z hostů a řekl: chtěl bych, abys ošukal mou ženu. Řekl jsem mu, že nemám rád ženy co jsou původním povoláním blondýna noa ještě učitelka k tomu, to už radši kastraci než vagina dentata. Dozvěděl jsem se, že nechce být v rodině tak dominantní a proto by mu to pomohlo. A, že to vše chce kvůli synu své manželky. Ten se takhle během hodiny svého vzdělávání na gymnáziu podřezává kvůli spolužačce a dělá další věci. Například když jeho mutter a jeho žena v jedné osobě se vrátí z práce, on sedí v okně a říká, že skočí. Řekl jsem, až zase bude sedět v okně, tak ať mu řekne: mě už to tady taky nebaví já skočím z kuchyně, ale víš jsem žena, tak se na to musím pěkně obléci, tak na mě počkej. Po pár měsících jsem se náhodně dozvěděl od společných známých, že vše proběhlo jak jsem říkal, reakce syna byla taková, že slezl z okna a začal pracovat na vypouštění ventilu. Od té doby nemá demonstrativní pokusy o sebevraždu. Krátce je měl objekt jeho zájmu, kterému ty důkazy jeho zájmu chyběly. Vše dobře dopadlo. Známý si pořídil stádo koní, kde je teď tím hlavním koněm a doma se nevyskytuje. Jeho žena nebyla pověšena, ale povýšena, nevlastní syn se úspěšně věnuje masturbaci a škrobení prostěradel, což se při dnešní drahotě vyplatí. Slečna se provdala za podnikatele a všichni jim to přejí.

Před lety jsem byl pracovně v Praze. Byla mi doporučena hospoda kousek od dnes bývalého sídla televize Prima - tehdy na Palmovce. Prý patří cikánům a ta cikánka dělá dobrý bůček se zelím. Usedl jsem k velkému stolu vzadu. Po vypití prvního půllitru vešel do hospody vlčák. Vysral se na podlahu a odešel. Po druhém pivu si ke mně přisedla dvojice slečen/svlečen. Jejich čárky rostly a přibývaly na účtenkách více než ty moje. Ta méně oblečená ve stylu košile a dost, bez bot a vlasy styl potápka se náhle postavila, vyhrnula si košili pod, kterou nic neměla ( Pozn. 1) a odešla směr water closet. Po nějaké době se vrátila a zařvala na celou hospodu: právě jsem překonala svůj rekord, chcala jsem přes minutu. Vratkým krokem se posadila na své místo. Zeptal jsem se ji zda ve stoje nebo vsedě a doplnil jsem, že ve starém Egyptě tu činnost ženy prováděly ve stoje a muži v podřepu, tak jestli je konzervativní nebo neokonzervativní. A, že se starou konzervou u stolu sedět nemohu. Dozvěděl jsem se předpokládanou odpověď: to záleží na tom jak je opilá. Po krátkém přemýšlení a zamyšleném pohledu směrem k ní, si od vedlejšího stolu přisedl záklaďák. Nějakou dobu bylo u stolu ticho. Čekal jsem čím začne. Začala rekordmanka: přemýšlel jsi někdy o sebevraždě? Ano, samozřejmě, neustále na ni myslím, reagoval pohotově se submisivním tónem voják. To je skvělé jak si rozumíme, řekla svlečna a pokračovala: chtěla bych Ti něco říct, ale ne tady. Dvojice se odebrala směrem WC. Strávili tam několik minut. Když se vraceli začal jsem tleskat a volat: nový rekord, pět minut, opakovat. Přidala se ke mně její společnice a postupně další obyvatelé hospody. Za dva dny jsem slečnu potkal náhodně na Palmovce. Ptala se mě na svoji vložku kulturní, v hospodě. Řekl jsem ji, že dle svědectví svědků pivovových dotyčný voják se hned na začátku chodby vedoucí k wc zhroutil k zemi, následně byl odveden do místnosti podle hesla svůj k svému. Zde provedl vomite, ale už je to vomite. Takže solidarnosc netřeba. Moje lesbická přítelkyně se podle toho se mnou rozešla zbytečně dodala Potápka.

Pozn.1. : Měla jen tu košili, žádné kalhoty atd.

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 27. března 2020, 13:05
Ant: děkuji
Ant
kvalita komentáře: 1 Ant 26. března 2020, 18:15
1.5 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 17. dubna 2019, 07:01
drones: děkuji
drones
kvalita komentáře: 1 drones 16. dubna 2019, 10:38
1 velice zajimave
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 31. ledna 2018, 21:40
FERRIS: děkuji
FERRIS
kvalita komentáře: 1 FERRIS 31. ledna 2018, 17:07
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 29. ledna 2018, 14:15
Kai: děkuji
Kai
kvalita komentáře: 0 Kai 29. ledna 2018, 08:58
2 ...zajímavý poznatek!
HumanART
Body od neregistrovaných
  • Mesje Autor
    Mesje
  • 18.9 bodů
  • 7 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 31 hodnocení neregistrovanými
  • 25. ledna 2018, 22:12
  • 1819 zobrazení
  • 0 oblíbené