Jde to Dobré Wow!

Když se provádějí psí kusy

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Ve francouzsko-italském dramatu Liza z roku 1972 se děj filmu odehrává na středomořském opuštěném ostrově, kde žije poustevnickým životem umělec a karikaturista Giorgio. Společnost mu dělá psí fenka jménem Melampo. Jednoho dne přistane u ostrova luxusní jachta, ze které vystoupí dívka jménem Liza.

Tato žena se postupem času začíná na ostrově přizpůsobovat poustevnickému životu společně s Giorgiem. On se ale k ženě chová pouze jako k objektu sexuálního uspokojení. Skutečným partnerem je totiž pro něj jeho pes, na kterého Liza neustále žárlí, a proto se rozhodne, že ho utopí.

Liza se postupem času začne sama stavět do role psa, když si symbolicky nasazuje jeho obojek. Dochází tak k situaci, kdy se žena stává oddaným společníkem muže a vedle oddanosti ke svému pánovi se začíná vžívat do role psa i svým chováním. Jejich fantastický způsob života se pro oba postupně stává realitou.

Varování: „Sex se zvířaty je zakázán a je považován za týrání. Nejdříve se ozvou ochránci zvířat, potom policisté a nakonec i sousedé, kteří za tohle dají člověku zaručeně ochotně přes tlamu vodítkem.“

Domácí hajzlíčkové

Kamarád mi vyprávěl o tom, jak na oslavě připouštěli německého ovčáka. Když ho fena neustále odmítala, tak u toho chlastali a zkoušeli to pořád dokola. Ožralá kolegyně se proto rozhodla, že na pejska ze srandy vystrčí svoji holou prdel. Ale než se stačila vzpamatovat a vstát, tak měla pejsánka uvnitř. Ještě několik měsíců to rozdejchávala.

V jiném případě se odsouzená zoofilka začala obhajovat: „Zrovna jsem se takhle dívala na televizi, když v tom se o mě začal lýsat přítelův pes. Jak mě olizoval po těle, tak se jeho jazyk nedopatřením dostal až do mojí vagíny“ K popisu ještě navíc dodala: „Tomu jsem nemohla odolat, takže potom jsem tomu čoklovi omotala packy hadrem, aby mi při souloži nepoškrábal záda“

Pokud jde tedy o domácí mazlíčky, tak bych z vlastní zkušenosti mohl říct, že jsou to ti největší kazišukové. Při souloži s přítelkyní ze zadu se mi například stalo, že mi její pejsánek začal očuchávat prdel. Aby toho nebylo málo, tak zrovna, když jsem začal stříkat na její obličej, tak přiběhla ta její zasraná čivava a začala olizovat kamarádce její pusu.

Když si to holka rozdá

Když jsem směřoval z Ostravy směrem do Vyškova, tak jsem ve vlaku zahlédl slečnu s jejím psím kamarádem. Jenomže její vzhled nebyl ani tak zvláštní jako ti její chování. Když tu najednou ve vlaku ji olizoval bílý Retrívr a začal na ni naskakovat, tak mu řekla: „Kroť se! Tady ne! Až doma!“ Ve městech totiž existují zvláštní typy žen, které žijí dlouhodobě a bez partnera, ale zato s obrovským psem.

O několik let později přítel nachytal svoji holku, jak si to rozdává s jeho velkým psem. Navštívil proto sexuální poradnu a začal se tam se svým nevšedním zážitkem svěřovat: „Dobrý den, přistihl jsem svoji dívku, jak si to užívá se psem. Byl jsem z toho v šoku a nevím, co dělat. Navíc by mě zajímalo, jaká hrozí rizika.“

V poradně obdržel odpověď: „Pokud to zvládneš, promluv si s ní o tom a vyřešte tohle společně. Jestli se jí ale nedokážeš podívat do tváře, tak bude nejlepší se s ní rozejít. Riziko otěhotnění není, protože pes má jiný počet chromozomů, ale zdravotní rizika mohu být velká jako například paraziti či různé infekce.“

Důvody ženské zoofilie

K sexuálnímu styku se zvířaty jsou náchylnější osoby dlouhodobě odloučené od společnosti, které mají obvykle i nižší intelektuální úroveň. K zoofilnímu chování mužů dochází nejčastěji na venkovských oblastech, kdežto v případě žen ve městech. U mužů se obvykle jedná o telata, oslíky nebo ovce, zatímco ženy preferují ryby jako živé vibrátory, prasata a především psi.

Podle jedné z Kinseyeho studií mělo pohlavní styk se zvířetem ve svém životě 8 % mužů a 3,6 % žen. Jeho studie dodává, že u venkovského obyvatelstva toto číslo stoupá na 15 %. Podle psychiatrů je jedním z důvodů styku lidí se zvířetem hra mysli, protože v případě zvířat nemusejí lidé přemýšlet o tom, co chtějí, zatímco v případě lidí jsou tyto sexuální potěšení komplikovanější.

Psycholožka Hani Miletská, která je autorkou knihy „Understanding Bestiality & Zoophilia“ Zabývala se rozdílem mezi zoofilií, která je o přitažlivosti a sexuální orientaci jedince a sodomií, která preferuje použití zvířete jako formu masturbace. Zoofilie u žen je především způsobena sexuální a citovou frustrací, psychickou labilitou, fobie z mužů nebo neschopností citově se navázat na partnera.

Zoofílie u žen může mít kromě psychologických příčin ještě také fyzickou, protože výdrž u mužů bývá obvykle 3 až 7 minut, v lepším případě 7 až 13 minut a v těch nejlepších případech mnohem delší. Pejsci mívají dlouhou erekci s tím, že se ženou bývají ještě k tomu svázání zhruba půl hodiny. Dalším důvodem sexuálního vztahu ženy se psem může být živočišnost či chlupatost a navíc skutečnost, že s tímto partnerem neotěhotní.

Veselá pastýřka

Třicetiletá zoofilka Alice se mi na diskuzním fóru svěřila, že vlastní farmu a často si na ní užívá se svými zvířátky. Její přítel býval často na služebních cestách, takže neváhala nabízet tento prostor i svým kamarádkám. Když hodnotila jednotlivá zvířátka, tak na prvním místo zařadila psy, které považuje za stoprocentně rajcovní zvířata

Jejím druhým nejoblíbenějším zvířetem se stal kůň, o kterém Alice tvrdila, že to s ním bylo velice příjemné, ale stačilo ji pouze, když si tam strkala jenom začátek jeho penisu, Zajímavý pocit je podle ní i s prasetem, ale nemá ráda, když jeho obrovské koule neustále narážejí do jejího zadku.

Mezi její méně oblíbená zvířata patřili býci a berani. O sexu s býky tvrdila, že mají sice dlouhý a tenký penis, ale prasatům, co do rozkoše se zásadně nevyrovnají, a ve srovnání s koňskými hřebci se jedná o poloviční zážitek. O beranech slečna prohlásila, že s nimi je to docela normální a obyčejný pocit, takže se ostatním zvířatům nevyrovnají.

Zaštěkej si ve straně

Ve straně jsem měl vždycky funkci, kterou jsem ochotně vykonával zdarma. Zrovna když jsem se dozvěděl, že strana hledá krajského tajemníka, tak se vyptávám okresního předsedy podobného Sobotkovi ze sociální demokracie: „Tak jsem se dozvěděl, že hledáte krajského tajemníka?“ Tento mladý předseda, který si začínal budovat kariéru ve Vyškově, tak mi řekl: „Ano, ale v ideálním případě by to měl být člověk z Brna, ale není to podmínka.“

Začínám se proto více zajímat: „Co je to za úvazek a jaké je ohodnocení?“ Předseda odpověděl: „Je to čtvrtinový úvazek za necelé 3 tisíce korun.“ Za půl roku mi volali ze strany: „Čest práci, mohl bys nám pomoci vyklidit železný šrot a odvést ho do sběrny:“ Tak ochotně souhlasím: „Napište, kdy a v kolik a já přijedu.“ Když do funkce přijali nového tajemníka, tak mi zavolali ze strany: „Mohl bys nám před svátkama pomáhat s úklidem?“

Odpověděl jsem na dotaz pragmaticky: „Tak jsem se dozvěděl, že ten váš krajský tajemník dostává desítku z ústředního a ještě další desítku z  krajského výboru, což dává měsíčně 20 tisíc korun jeho výplaty. Já vám k tomu něco řeknu. Ježíšek žil v podstatě taky ve chlívku, takže se alespoň budete na kraji cítit jako doma. Nazdar!“ Práce v takové straně může být zcela určitě přitažlivá pro lidi, kteří trpí zooexercitací.

Kolumbijská bizární tradice

Ve městě Cartagena, jenž se nachází na severním pobřeží Kolumbie se udržuje tradice, kdy otcové připravují své nezletilé syny k dospělosti rituální souloží s oslicemi. Místní se domnívají, že chlapci by měli praktikovat sex s oslicemi, aby se připravili, že až budou dospělí.

Když se reportéři vyptávali skupinky místních pubescentů ve věku 11 až 13 let na otázku: „Kdo z vás měl sex s oslicí?“ Tak najednou začaly všechny děti zvedat ruce nahoru. Když se reportéři začali dotazovat dospělého v jejich blízkosti, tak odpověděl: „Ženy jsou lepší než osli, protože vám ho mohou vykouřit, což kůň nedokáže.“

Bylo až s podivem, že se místní obyvatelé nestyděli odpovídat na intimní dotazy reportérů. Reportér se tedy dotazoval: „Z jakého důvodu souložíš s oslicemi?“ Obdržel upřímnou odpověď: „Do doby dokud přítelkyně nebude připravena“ Potom se vyptával: „A nebojíš se, že tě kopně.“ Odpověď místního zněla: „Ne, já na to jdu jemně.“

Tento rituál údajně způsobuje, že jejich penisy budou větší a zabraňuje vzniku homosexuality. Dalším problémem Kolumbie je kombinace katolické víry, protože mnoho dívek neprovozuje sex, dokud nejsou vdané a cabaga víry v to, že dospívání mužů nebude dosaženo, pokud v mládí nebudou praktikovat pohlavní styk s oslicemi.

 

Slovníček pojmů:

Kynantrofie – nutkavé představy o změně psa v člověka nebo naopak.

Zoofilie – trvalá nebo dlouhodobá náklonnost s erotickým rozměrem vůči zvířatům.

Hirsutofilie – chlupy nade vše); Kynofilie – sexuální náklonnost ke psům, pohlavní styk se psy; Gatoilie – sexuální náklonnost ke kočkovitým šelmám; Hipofilie – sexuální náklonnost ke koním.

Zooexercitace – při drezurních hrách jeden nebo více partnerů přijímá zvířecí identitu. Zvířecí chování, nošení ohlávku, obojku nebo vodítka.

Zákon č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání.

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 26. ledna 2017, 09:44
Díky Kai a Mesje ;-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 13. ledna 2017, 08:56
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 12. ledna 2017, 21:15
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 14 bodů
  • 2 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 21 hodnocení neregistrovanými
  • 12. ledna 2017, 13:09
  • 2875 zobrazení
  • 0 oblíbené