Jde to Dobré Wow!

Karty v hospodách už nehrajeme

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Létající hospoda je román od G. K. Gestertona napsaný v roce 1904, jenž popisuje bizarní situaci, která vznikla zákazem hospod britským parlamentem. Děj se odehrává v hostinci U Staré lodi, který se brání prohibičním zákonům. Jejich zavedením se totiž britská vláda chtěla zalíbit mohamedánským spojencům.

V součanosti deset tisíc britských hospod likviduje zákaz kouření a vysoké daně na alkohol. Vyplývá to ze studie, která byla vydána v roce 2014. Podle této studie bylo od roku 2006 uzavřeno deset tisíc hospod. V roce 1982 bylo v Británii šedesát osm tisíc hospod. V roce 2002 to bylo šedesát tisíc hospod a v roce 2013 už jen čtyřicet osm tisíc hospod.

Probíráme místní devianty

V hospodě jsem se dozvěděl nějaké ty zajímavosti ohledně sexuálních neřestí místních smažek. Marťas spustil: „Ty vole, musím vám něco říct. Tak matka nachytala nevlastního syna Michala s Milckem, jak si navzájem vychutnávají anál.“ Tak říkám: „Do prdele, ale oni přece navazují vztahy i s holkama. A nejsou to výmysly?“ K tomu se ozve Zdenál: „Ale nejsou. Už jen protože nám to říkala ona samotná.“

Zdenál se začal znovu smát: „Víte, co udělal hašišák Ladis?“ Tak všichni vyzvídáme: „Chodil na návštěvu k Zuzaně a ona ho načapala při tom, když mu při odchodu vypadly její kalhotky z kapsy.“ Tak říkám: „To je ale zoufalec. Už roky neměl holku, jestli vůbec někdy.“ Zdenál na to: „Ale pořád je na tom lépe, než jeho kamarád. Ten se nedávno rozešel s holkou a teď si nechává potahovat od jednoho humusáka svoji klobásku za cigára a flašku rumu.“

Vyměňujeme si zkušenosti

Kamarád se začal chlubit s fotkama ve svém mobilním telefonu, na kterých byla jeho sedmnáctiletá kamoška. Začínám se podivně vyptávat: „Ty vole, tak ta má kundu, jako když kráva zívne. Ty tvoje čtyři prsty tam zajely za sucha nebo při jejím vzrušení?“ Zdenál mi se smíchem o tom říká: „Bál jsem se, že to na mě začne štěkat. Ta ti měla tu díru, jak vykoplou řepu, takže ty prsty mi to vcucnulo za sucha.“

Tak mu na to říkám: „Tady konečně vidím opravdovej důkaz o tom, že velikost ženské kundy není vůbec o věku a počtu souloží, ale o tom, že se s tím už některé holky narodí.“ Marťas se na to dívá a spustí: „Ty vole, tak to jsi tam musel klouzat, jak šulin v gumáku.“ Zdenál se směje: „Moc jsem se s ní nepáral a vrazil jí ho radši rovnou do prdele.“

Vyprávíme různé příběhy

Kamarád se začal chlubit: „Vzpomínáte si na tu holku, kterou jsem tady ošoustal na záchodě?“ Tak mu odpovídáme: „Samozřejmě, že jo.“ A začal nám vyprávět: „Tak ta mi u sebe doma stříhala hlavu a to nahoře bez podprsenky. Měla tak nádherně pevné kozy, že jsem se k jednomu přisál a nechal se od ní stříhat.“ Takže neustále vyzvídáme: „A jak to pokračovalo?“

Kamarád s humorem vyprávěl: „Potom jsem si všiml, že mě ostříhala totálně nakrátko a se zubama, takže jsem vypadal, jako kdyby mi po hlavě lezla nějaká zmije.“ Ale kamarád ji začal najednou vychvalovat: „Když jsem ji tehdy ošukal na tom záchodě, tak jsme vyzkoušeli i análek.“ Tak se vyptávám: „Snad ne nasucho?“ Kamarád na to řekl: „Já jsem použil tekutý mýdlo, aby to líp klouzalo.“

Tak se hlasitě směju a říkám: „Tak to se vsadím, že když si prcla, tak ji určitě vyšly ven bublinky. Už vím, jak ti budeme říkat. Jednoduše Mýdlový princ.“ Roman do toho vstoupí: „Tak to je pořád ještě lepší než kamarád, kterej uklízel v hospodě a to zrovna, když jeho ženská ležela nahá na zádech. Kluci, on vrazil násadu od mopu do její prdele a začal s tím vytírat podlahu.“

Zdenál začal vyprávět o tom, jak má v práci hodně holek z Polska. Nejvíc se směje tomu, když se ho v práci nějaká v polštině zeptá: „Šukals mě?“ Tedy s tím, jestli ji náhodou nehledal. Martin do toho začal vyprávět o tom, jak spolupracovnici šukal ve svém autě tak drsně, že mu málem rukama vyvalila zadní okno od auta.

Hrajeme kamennou tvář

S kamarády jsme si domluvili dívku, abychom si mohli zahrát divokou hru s názvem „Kamenná tvář.“ Tato hra se hraje s minimálním počtem čtyř mužů. Jediné, co je zapotřebí, tak obstarat si karty a hlavně holku, která si vleze pod stůl a vybere náhodně některého z hráčů, kterému bude provádět orální masáž.

Kamennou tvář mám,

ústa mě prozradí.

Masírovaní účastníci nesmí dát najevo svoje pocity a musí mít tzv. „Kamennou tvář.“ Pokud se někdo z dotyčných prozradí, tak vypadá ze hry a masérka si vybere někoho jiného bez přerušení hry. Vítězem se stává ten, jenž zůstává u stolu jako poslední. Ten obdrží titul „Kamenná tvář“ a na jeho výhru se skládají poražení.

Sehnali jsme si holku,

která je tím známá

Denisa vlezla mezi nás nenápadně pod stůl a klekla si na všechny čtyři. Potom jsme jen zaslechli hromadné rozepínání poklopců a její mlaskání při kouření našich čuráků. Podle délky uspokojení zjišťuju, že si nás všechny bere do pusy na přeskáčku. Pokud všichni přítomní zachovají kamennou tvář, tak vyhrává ten, kdo se udělá poslední.

Na každým rožku

s každým trošku.

Tváře všech jsou zatím stále kamenné, když v tom cítím pohyb u svých nohou. Karel a Petr začínají skenovat můj obličej. Po chvíli Deniska přestala a přesunula se k jinému štastlivci. Karel se prozradil, tak mu říkáme: „Jeden trestnej pro tebe!“ Netrvalo dlouho a červený Andrej začal oddychovat, takže bez trestných bodů skončil a odešel od stolu.

V životě jsem poznal ženy,

které moje zkušenosti potvrdily.

Když v tom mě Denisa vzala do pusy a začala si se mnou hrát. Střídala tempo tím, že mi chvílemi za silného dávení vypouštěla sliny na kořen ocasu, které potom za pomalého škádlení vysávala zpět do svých úst. Potom mi pevně sevřela svými rty žalud a silně svírala kořen penisu. Nevydržel jsem to, takže můj čurák začal nadělovat.

Všechny Denisy

skvěle kouří penisy.

Denisa tak zpracovávala Karlovu chloubu s jedním trestným bodem. Protože ale byl poslední, tak se zvedl od stolu, aby mohl Denisu pevně chytit za vlasy a začít přirážet do jejího hrdla. Když to na něj přišlo, tak ho vytáhl z pusy a začal Denise stříkat na obličej. V tomto případě jsme za Karla zaplatili celou útratu, protože vítěz bere vše.

Samozřejmě pomlouváme ženský

Martin mluvil o svém zážitku se Zuzanou: „Večer svýmu starýmu nakecala, že půjde s holkama na kávu a chápete přece, že já kávu přece vůbec nepiju.“ Tak se vyptávám: „A co jste prováděli?“ Martin pokračoval: „No počkej, tak já jsem ji zatáhl na takový skrytý místo a začal ji trošku ochytávat, ale pořád byla nějaká nepřístupná, tak jsem rozepnul kalhoty a zastrčil ho hezky do její pusy.“

Tak se vyptávám: „A to si od tebe v klidu nechala?“ Martin se smál: „Jasně. Ona je vždycky taková nepřístupná, ale když si tě vytáhne ven, tak je to přece proto, že po tobě něco chce, ať už sex nebo nějakou pomoc.“ Do toho vstoupil Mirek: „Vždyť ta Zuzana je jako Chorvatsko.“ V tom se vyptáváme: „A z jakýho důvodu takto usuzuješ?“ Tak nám Mirek všem jednoduše odpovídá: „Protože tam byl už každej.“

 

Slovníček pojmů:

Deadpan – umění nemít žádný výraz ve tváři s ohledem na zábavu a jiné reakce, které způsobuje publikum. Může se jednat také o styl humoru, který je myšlený jako tzv. suchý humor.

Poker face (pokerová tvář) – často se takto nazývá osoba, která ve tváři neukazuje žádné emoce, protože v pokeru by bylo pošetilé vyzrazovat emocionální vlastnosti, který by mohly zbytečně prozrazovat hráčovy herní úmysly.

Kamenná tvář - Základy této zábavy je možné najít u indiánského kmene Utahů. Když indiáni poznali ohnivou vodu, tak za láhev levné kořalky rádi předváděli své umění zachovat kamennou tvář a to za jakékoliv možné situace.

Kamenný poker (pravidla) – dálka hry bývá obvykle 2 hodiny, doporučený počet osob obvykle 2 ženy a šest mužů, rekvizitami mohou být kulatý stůl a karty na poker. Podle pravidel první žena sedí nahá na stole a muži jsou také nazí kolem stolu. Druhá žena je ukryta pod stolem a pomocí rukou a úst vzrušuje hráče. První žena na stole se snaží určit, který muž je právě zpracováván. Pokud žena určí hráče, který je zpracováván, je muž vyřazen ze hry, protože neudržel kamennou tvář. Cílem této hry je zvítězit v pokru.

Fetišismus - je erotické zaměření na určité druhy předmětů nebo na určité části těla. Neznámější jsou příklady, když si fetišita doma schovává dámské prádlo a onanuje při něm. Pokud se jedná o části těla, tak sem patří velká ňadra a ženské nohy. Existují i fetišisté orientovaní na zvířata, mrtvoly, sochy, nečistotu nebo oheň. 

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 1 FERRIS 13. ledna 2017, 11:27
Díky Kai a Mesje ;-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 09. ledna 2017, 09:27
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 08. ledna 2017, 21:44
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 12 bodů
  • 2 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 15 hodnocení neregistrovanými
  • 07. ledna 2017, 14:28
  • 1790 zobrazení
  • 0 oblíbené