Jde to Dobré Wow!

Autoerotické zážitky

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Režisér Cronenber natočil v roce 1996 psychologický thriller podle Ballardova románu The Crash. Autor se ve své knize zmiňuje o skupince lidí, kterou eroticky vzrušují autonehody. Filmové zpracování bylo kritizováno za živé vyobrazení sexuálních aktů a podněcování k násilí. Jedná se o osmý nejlepší film z období devadesátých let s titulem za jeden z nejkontroverznějších filmů své doby.

Film je v podstatě sondou do zvrácených tužeb symorfofilních lidí. Hlavní hrdina má dopravní nehodu, kde se seznámí se ženou a s tou se začne v troskách vraku milovat. Oba si uvědomují, že je sex za podobných okolností vzrušuje. Jednoho dne však přijde s orgasmem i smrt. Snímek nemá v plánu šokovat, ale v podstatě ukazuje kam jsou schopni takoví lidé zajít.

Kouření v autě

Zavolala mi Veronika: „Ahoj, tak platí to dneska večer? Já se budu muset někde zastavit na jídle, protože mám hlad.“ Tak ji na to odpovídám: „Zastav se dneska. Já tě klidně rád nasytím, jestli polykáš.“ Verča mi s úsměvem odpovídá: „To bys mi tam musel naložit trošku víc. Přijedu za tebou asi kolem osmé hodiny.“

Podal jsem tedy instrukce: „Prostě se dneska večer zastav, vyzvedni mě na baru a já ti za tu tvou ústní práci dám šest set. Večer mi dáš nějaký ten polibek a vykouříš mě  z podoby.“ Verča se smíchem odpovídá: „Jo, jo, jo. Tak dobrá, budu se těšit. Pa, pa, ahoj.“ Zašel jsem si sednout na pivko do hospody a čekal.

Když se Veronika zastavila, tak jsem s ní nasednul do auta, aby mohla začít Road Head paráda. Startuju auto a Verča mi říká: „Tak se mi pěkně vysvleč. Kdyžtak mi dej nějakou tu kačku a půjdeme na to. Máš papírové kapesníky?“ Zaraženě se ptám: „Však to spolkneš, ne?“ Dostanu šokující odpověď: „Já bych za tohle chtěla víc peněz. Do pusy bych si to nechala udělat jedině od přítele nebo to dělám za tisícovku.“

Nezbylo mi nic jiného než šetřit: „Tak to nechme tak. Škoda, že nejsme u mě na bytě. Tam bych se ti udělal na brýle a mohla by ses tam vykoupat.“ Veronice se rozzářily oči: „Pokud budeme chodit k tobě a budeš mi za to něco dávat, tak to není problém. Já myslím, že by s tebou byl dobrej sex.“ Začínám vyzvídat: „Na kolik by to vyšlo?“ Verča začně kouzlit částku: „Tak za dvanáct set korun.“

Začínám si užívat: „Máš pěkně plný škraně. Nebude ti vadit, když ti ho budu strkat až do krku?“ Veronika ho má hluboko ve svých ústech, poslušně kouří a tiše souhlasí, i když má plnou pusu. Omotal jsem si její culík kolem kořene čuráka a začal pumpovat plnou dávku spermatu do jejího hrdla a říkám: „Tak a teď to budeš mít v puse nebo ve vlastech.“ Když jsem se udělal, tak otevřela dveře od auta a začala plivat.

Když se zdraví motoristé

Mluvil jsem nedávno se spisovatelem a tvůrcem krátkých filmů Daliborem ohledně způsobu zdravení motorkářů. Tak mu říkám, že mezi motorkáři je tohle poslední dobou totální vopruz. Když se jezdilo v 90. letech 20 století, tak tohle mělo smysl. Také to smysl mělo ještě zhruba před 10 lety, protože po silnici jezdilo mnohem méně motorek. Tak mi povyprávěl o tom, že tento zvyk pochází od řidičů autobusů.

Když lidé cestují v autobusech, tak si mnohdy mohou všimnout zvedání ruky při pozdravu v případě míjení dvou autobusů. Tento zvyk u nás nebyl zaveden od počátků autobusové dopravy. Ještě na počátku 80. let se řidiči při míjení nezdravili. Až v letech 1983 a 1984 se někteří řidiči, kteří se znali, tak používali pozdrav pokývnutím ruky. Později se toto gesto rozšířilo i mezi ostatní řidiče. Z toho vyplývá, že pozdrav zřejmě nevymysleli motorkáři.

Tuhle historku mi vyprávěl na veletrhu v Brně, kde si zrovna kupoval za 50 korun klobásu, ale prodavačka si řekla o 150 korun. Vysvětlila mu, že ta uvedená cena platí pro 100 gramů, ale on dostal 300 gramovou klobásu. Začal nervózně přešlapovat a nadával, že ve výprodeji by si za to koupil dvě kila bůčku.

Šťastná trojka v autobuse

Nastoupil jsem do autobusu, který se zrovna chystal vyzvedávat dělníky z odpolední směny. V tomto autobuse v blízkosti řidiče seděla blondýna s tetováním na ruce. Holka začala mluvit o tom, jak to měla se svým přítelem, který se ze začátku vztahu v sexu hodně snažil, ale potom už začal se svou snahou polevovat.

Tak jsem se holky zeptal: „Máš raději orální nebo obyčejnej sex?“ Holka mi odpověděla: „Já mám radši, když tam mám toho čuráka.“ Řidič autobusu se začal vyptávat: „A měla jsi někdy sex v autobusu?“ Dívka se zarazila: „Tohle jsem zatím ještě nezkoušela, ale myslím, že by to byl skvělej nápad.“

Na konečné stanici jsme využili řidičovy přestávky a prázdného autobusu. Vzhledem k tomu, že se opravdu začalo hrozit, že by se během patnácti nebo dvaceti minut začali dělníci vracet z odpolední, tak jsme tuto příležitost využili pro pekelnou rychlovku. Řidič zastavil, nechal zavřené dveře, abychom si vychutnali časovou tíseň ke společné trojce.

Holka i řidič společně postávali na schodech. Řidič při sexování držel holku za vlasy a obsluhoval její kundičku ze zadu. Mně nezbývalo nic jiného, než sedět na předních sedadlech, kde jsem se nechal poctivě kouřit, abych přitom měl dokonalý výhled, jestli se zrovna někdo z lidí nevrací z práce.

Po řidičově vykonané práci jsem šel na řadu a začal do toho zběšile bušit, jak nejrychleji to šlo. Vlastní pánví jsem ji plácal po zadku a pevně se držel za její libové půlky. A když už jsme byli všichni hotoví, tak holka začala hluboce oddychovat a řekla: „Uf, tak tohle teda byla nádherná divočina."

Honěná na motorce

Vezl jsem si takhle na motorce svoji letní lásku. Zbytečně jsem se nepředváděl, ale pokoušel jsem se o takovou svižnou jízdu v serpentinách, kde jsem hodně použival brzdu a plyn, což dávalo zvuku motoru nádherný sportovní zvuk. Ale stejně jsem si nechával rezervu, protože se v zatáčkách člověk nemůže spolehnout na pohybové kvality svého spolujezdce.

Výhodu u holky, kterou jsem vozil, tak můžu zaručeně hledat v její postavě, protože vážila něco málo přes padesát kilo, což nelikviduje jízdní vlastnosti motocyklu. Když jsme zastavili v blízkém městě, tak holka začala říkat: „Brrr, to mi ale dalo zabrat. Ty seš pěknej prevít. Ach, ty vole, tak to je skoro jako sex." Po krátké zastávce na colu a zmrzlinu jsme společně vyrazili po hlavní cestě.

Když jsme společně sjížděli na vedlejší cestu, tak mi začala rozepínat kalhoty. Udržoval jsem předepsanou rychlost a nechal si od ní za jízdy honit čuráka. Začala mě střídavě stahovat předkožku a dráždila mi přitom moje varlata. Když jsem měl pocit, že ještě dlouho nebudu, tak mě silně při honění zmáčkla u kořene penisu a po několika pohybech její ruky jsem se udělal na nádrž motorky.

Protokol o podání vysvětlení

Poučení jsem porozuměl a k dané věci uvádím následující: Na uvedeném místě jsem zastavil z důvodu nouzového stání, s jednou ženou jsem jel v obci Chodov, kdy jsem zjistil, že se v uvedeném místě odpoutala, sundala si kalhoty, kalhotky si dala na stranu a začala masturbovat. Všiml jsem si toho až ve chvíli, kdy se naklonila přes středový panel a rozepla mi poklopec u kalhot, vyndala mi penis a vzala si ho do úst a začala si ho vsunovat tam a zpět.

V tu chvíli jsem zjistil, že došlo k ohrožení bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, neboť jsem se nemohl plynule soustředit na řízení vozidla, proto jsem zastavil na uvedeném místě. Hned na to jsem ji opakovaně vyzval, aby uvedeného jednání zanechala a nebo případně toto urychlila a byla intenzivnější. Vzhledem k tomu, že jsme stáli v úseku uvedenou dopravní značkou zákaz stání.

Na toto však nereagovala, přetáhla mě na zadní sedadla, kde mi stáhla kalhoty a sedla si na mě. Po tomto jsem si všimnul odjíždějícího policejního vozidla a následně jsem poté co vše skončilo z místa odjel a byl jsem schopen věnovat se řízení. Při souloži jsem vyvrcholil, tudíž jsem byl schopen dále řídit.

Málem vyvalila zadní dveře

V létě si mě vyzvedla kamarádka, která si nedávno koupila malé třídveřové auto. Potěšila mě radostnou zprávou, když mi řekla, že si pojedeme společně užívat někam do přírody. Když jsme zastavili, tak jsme sklopili dolů sedačky, aby nám nepřekážely v provádění společných radovánek.

Olizoval jsem ji na bříšku, ale protože měla krásnou vůni, tak jsem začal prsty rozevírat závojíčky a jazykem dráždil její klitoris. Její broskvička měla nádhernou dívčí příchuť, takže jsem začal jazykem zrychlovat a její růžovou kundičku mrdal se třemi prsty najednou. To už mě ale slečna nažhaveně sevřela mezi stehny a zásobovala moje vyprahlá ústa proudy milostných šťáv.

Nepřestával jsem ji intenzivně prstit a lízat. Tuto techniku jsem ještě vylepšil tím, že jsem svými prsty na druhé ruce začal provádět masáž jejího řitního věnce. To začalo způsobovat, že se holčina začala kroutit jako smyslů zbavená a s nataženýma rukama až k zadním dveřím málem vyvalila zadní okno. Po mém zákroku se totálně zpocená a udýchaná zhroutila do sedačky.

Erotická záliba v automobilech

V Plzni zaútočil se svým penisem úchyl na škodovku, která byla zaparkovaná v garážích ve Skvrňanech. Nejčastěji se uspokojoval o kliku od dveří modré Škody Octávie, za kterou pravidelně chodil jako za oblíbenou ženskou do bordelu. Při poslední návštěvě ho zachytila kamera.

Vedle zaparkované Škody Octávie tento úchyl znásilnil ještě japonský automobil Mazda. Majitel po tomto sexuálně motoristickém úletu objevil svoji kliku od dveří ulepenou od semene. Podle chování delikventa je zřejmé, že trpí sexuální úchylkou, která se nazývá mechanofílie.

To Eduart Smith za svůj sexuální život vystřídal kolem 700 automobilových partnerek. O panictví přišel ve čtrnácti se sousedovým Volkswagenem Beetle. Aby toho nebylo málo, tak měl dokonce i krátký úlet s vrtulníkem. Nejedná se tedy o homosexuála, ale člověka  preferujícího automobily.

 

Slovníček pojmů:

Road head – být orálně uspokojován během řízení auta. Jeden neověřený zdroj uvedl, že tuhle parádu včetně sexu za jízdy zažije zhruba každý pátý řidič.

Symforofilie – je radost z cizího neštěstí. Sexuální úchylka, vyznačující se sexuálním ukájením při automobilových nehodách. Tihle lidé tedy jásají z cizího neštěstí, protože je totiž pohled na trpící lidi a katastrofy všeho druhu vzrušují.

Dogging – člověka vzrušuje sex na parkovišti (je v tom určitá dávka exhibicionismu).

Mechanofílie (mobilofilie) – sexuální a erotická záliba v automobilech, která je specifickým typem sexuálního fetišismu. Může se projevovat jak milostnými pocity a vztahem, tak i orgastickými aktivitami a zálibou ve fyzických kontaktech s auty nebo jinými mechanickými prostředky.

Cunilinctomanie - posedlost po lízání ženského pohlaví

Honěná na motorce - vzhledem k síle orgasmu některým jedincům tuto záležitost se spolujezdcem z vlastní zkušenosti nedoporučuju, protože se mnohem obtížněji drží stabilita a řízení motorky. U některých žen by celkové brnění těla mohlo způsobit ztrátu kontroly nad vozidlem. Myslím, že o sedřené genitálie až na stydkou kost nikdo nestojí. 

 

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 13. ledna 2017, 11:26
Díky Kai a Mesje ;-)
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 06. ledna 2017, 22:36
3 -
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 04. ledna 2017, 09:20
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 11.2 bodů
  • 2 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 13 hodnocení neregistrovanými
  • 03. ledna 2017, 22:14
  • 1140 zobrazení
  • 0 oblíbené