Jde to Dobré Wow!

Tohle jsou konspirační teorie

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

V roce 1835 publikoval americký deník The Sun sérii šesti článků o údajném objevu života a civilizace na Měsíci. Na tomto Měsíci měli být údajně objeveni ufoni s netopýřími křídly, bizoni, kozy, jednorožci a dvounozí bezocasí bobři. Také zde podle výzkumů měly existovat stromy, oceány, pláže a dokonce fungující civilizace a chrámy. Edgar Allan Poe dokonce tvrdil, že se jednalo o plagiát jedné z jeho dřívějších prací.

Tyto nálezy měl zkoumat vesmírným dalekohledem ve své observatoři údajně nějaký Dr. Andrew se Sirem Johnem Herschlem. K autorství těchto článků se veřejně přiznal Richard Adams Locke v roce 1840. Tyto senzační výmysly sloužily ke zvýšení prodeje deníku a k zesměšnění některých extravagantnějších astronomických teorií, které byly v poslední době zveřejněny.

Poznámka: U těchto povídek můžete hádat, jestli jsou opravdové nebo vymyšlené. Každou konspirační teorii je totiž zapotřebí potvrdit nebo vyvrátit. Na konci čtení bude k těmto krátkým povídkám uvedena legenda.

Byl jsem při tom

Odcházel jsem s kamarádkou z hospody. U parkoviště mi řekla, že se potřebuje nutně vyčůrat a podala mi kabelku a blůzku. Když vykonala nenápadně potřebu mezi stojícími auty, tak jsem ji vrátil zpátky její věci. Neseděla mi ale jedna věc, a to z jakého důvodu si do kabelky začala vkládat peníze.

Ačkoliv jsem toho už trochu víc vypil, tak jsem se otočil na parkoviště. Co tam posléze nevidím. Mezi automobily, kde kamarádka vykonávala potřebu, tak jsem zahlédl, že se tam zvedá nějaký chlap a odchází pryč. Možná to byla souhra zvláštních náhod, ale možná to taky byla krutá realita. Mohu říci jen jediné: „Ano, byl jsem při tom.“

Acid House Story

Spolužák sežral ve třídě halucinogenní houbičky a celou hodinu se smál. Učitel z ruštiny proto Toncka vyvolal a zadal mu za úkol, aby na tabuli napsal abecedně celou azbuku. Jenže tabule se před ním začala chvílemi smát a vlnit nebo se na něj nakláněla. Místo ruské azbuky začal na tabuli psát nějaké symboly ze seriálu „Hvězdná brána,“ takže účinek lysohlávek se dostavil.

U sběratele vojenské techniky zazvonili Svědci Jehovovi s požadavkem: „Dobrý den, mohli bychom si s Vámi popovídat o Ježíši Kristovi?“ Sběratel jim odpověděl: „Pojďte dál.“ Jenže Prcek za nimi zamkl a pozval je do svého obýváku, ve kterém byla vedle uniforem SS vystavena vojenská technika. Jehovisté ho požádali: „Mohli bychom odejít?“ Sběratel Prcek jim s úsměvem sdělil, že jim udělá alespoň kávu a teprve potom je pustí domů.

V místní amfetaminové komunitě se jednomu z veselých uživatelů rozsypalo v kapse od kalhot Emko na prášek. Když ho potkal jeho známej, tak se vyptával: „Nemáš něco na povzbuzení?“ Tak mu na to odpověděl: „Něco najdu, ale chvíli počkej!“ Potom začal strkat nasliněný prst do kapsy, a když vytáhl ruku, tak mu řekl: „Tady to mám, tak si v klidu lízni.“ Smažka mu olízla prst a pokračovala dál v cestě.

Věřil tomu, že se změní

Sedím na přednášce a na messengeru mám vzkaz: „Ahoj Pavle, můžu se zeptat, jestli znáš Veroniku?“ Tak mu vypisuju: „Nechci ti dávat reference, ale holka do vztahu to rozhodně není.“ Franta mi odepisuje: „V pohodě, protože já ji znám už 4 měsíce a vím, co je zač. Měli jste spolu něco?“ Odpovídám mu ve zprávě: „No, akorát kamarádovi kouřila za stravenky na obědy.“

Pak mi napsal zajímavost: „No jo, ale já vím jaká je. V jednom slově je to prostě kurva a nedá se ji věřit. Taky má hodně kamarádů a nikdy nevíš, co kuje za pikle. Moc se snažím, ale na tohle mít nervy fakt nejde.“ Musel jsem ho varovat: „Můj kamarád s ní chodil a říkal, že je totálně na prachy a sbírá dokonce i slevové kupóny z katalogů.“

Na to obdržím zprávu: „Je na prachy jako svině. Kdyby ji stačilo málo, ale ona je tak na peníze až to není zdravý. Člověk jí chce pomoct, ale když ona vidí jenom prachy a dělá ze sebe kurvu, takže asi takhle. Tak měli jste spolu něco? Já vím, že ta už v sobě měla víc čuráků než je zdrávo, takže v pohodě.“

Napsal jsem mu: „Nedávno ji ojel na záchodě můj známý do análu a použil na to tekuté mýdlo na ruce. Jo a taky jsem ji viděl na diskotéce s nějakou skupinou kluků. Zajímala by mě fakt její patologie osobnosti?“ Najednou se dozvím zajímavost: „Je ujetá na peníze, tak proto dělá pokladní v Albertu, proto šuká za prachy, a proto škudlí. Má prostě ráda prachy v ruce, tak jako strejček Skrblík.“

Ve zprávě jsem uvedl: „Tak se na ni prostě vykašli!“ Obdržím odpověď: „Já už nějaký měsíc přemýšlím, jak ji z toho vysekat a jestli se to vůbec dá udělat. Platil jsem za ni byt a provoz. Myslíš, že to pomohlo? Rozhodně ne. Kdybys ji uviděl někde na diskotéce, tak mi dej vědět, s kým tam byla a kam odjela, protože mi ve čtvrtek slíbila, že už bude mít jenom mě. Samozřejmě, že to slíbila asi tak po dvacáté. Když jsme spolu, tak je v pohodě, ale jak jde někam sama, tak nevíš, co kuje za pikle.“

Potom pokračuje v psaní: „Trošku se to s ní zlepšilo. Víš co je nejhorší? Že jakmile se do ní zamiluješ, a i když víš, co dělá, tak jí chceš pomoct, změnit ji, aby už byla jen s tebou. A to je na tom to nejhorší, protože je to hodně náročný na psychiku a je to i srdeční záležitost. Už to tak nějak beru, ale stejně bych už rád konečně přišel na to, jak jí z toho svinstva dostat.“

Veronika klame tělem

Pokud se setkáte s Veronikou, tak na první pohled vypadá jako sexy knihovnice. Má malou postavu, hezký zadek, nevinný obličej a brýle, takže vypadá jako slušná holka. Ještě než mi napsal Franta, tak jsem tuhle holku doporučil známému, jehož koníčkem je kurvaření na diskotékách a sociálních sítích.

Sedím ve vlaku a v massengeru obdržím vzkaz: „Ahojky, tak jsem si vrznul s tou Veronikou. Kouření stálo za hovno, šoustání o ničem a u ni na bytě bordel, jak ve chlívě. Názory pod pubertální kundy. Prostě v hlavě totálně nasráno.“ Tak mu na to odepisuju: „Výborná recenze. Já si od ní pouze nechal udělat pokouřeníčko v autě. Aspoň mi popiš, jak to u ní vypadalo?“

Začal s opravdu vtipným popisem: „Zapáchající nádobí, zima, prach a všude ses lepil. Šuplíky plný harampádí. Prostě bordelářka a ještě ji to přijde vtipný. Kouřila mi ho taky v autě a prostě ubohost. Tak jsem jí vyčítal, že jsem ji za tohle dal peníze a řekl ji, že moje holka to umí lépe a zadarmo. Potom jsme zajeli k ní na šoustání. Pořád mi volá, že potřebuje peníze, tak ji neberu telefon.“

Parádní erotický sen

Kamarádka mě pozvala na hodně zajímavou párty, kde horní patro budovy sloužilo jako klub. V místnosti, která vypadala jako bar, tak najednou postávalo hodně cizích kluků a hlavně hezkých dívek, takže se nejednalo o nějakou sausage párty. Každý si mohl někoho vybrat dobrovolně a pokud dívka neodmítla, tak byl ten večer zaručeně kocour v troubě.

Když mě začala tahat k taneční tyči, tak jsem byl celej v údivu. Když mi navrhla, že budeme společně šoustat rovnou hned tady. Po něžném líbání jsem ji začal hladit v rozkroku. Když mi rozepínala kalhoty, tak jsem ji začal ojíždět ve stoje a potom zbytek práce dodělal na stole. Po šokujícím sexu na veřejnosti bez fotoaparátů a hlavně zbytečně vzrušených diváků jsem zašel s kamarádkou k baru.

U baru jsem kamarádku poprosil, jestli by mi domluvila sex se svojí známou. Samozřejmě to vyšlo, takže jsem obarvenou holku na rezavo začal u baru klátit ze zadu. Mohlo to být moje poprvé se zrzavou holkou, kdybych se ráno ožralej neprobudil a neuvědomil si, že se určitě jednalo o živý sen. Zvláštní na tom všem stejně bylo, že jsem si vůbec nepamatoval na to, co jsem předešlý den dělal.

Bisexualita je řešení

V České republice existovala organizace, která nesla zkratku SMKČ. Tuto zkratku jsem si s humorem označoval pod názvem „Svaz mužů s krátkými čuráky.“ Členem této organizace se stal člověk, jehož příjmení se odvozovalo od slova zahradničit. Na členských schůzích organizace obvykle vykřikoval heslo: „Bisexualita je řešením.“

Vzhledem k tomu, že rád přijímal po obojí, tak se mu podařilo sbalit sympatickou členku. Když se s ním členka onoho večera vyspala, tak začala o svém nápadníkovi tvrdit: „Ten kretén je homosexuál.“ Členové organizace se začali vyptávat: „Jak jsi přišla na to, že je to homosexuál?“ Na to odpověděla: „Když jsem mu ho kouřila, tak mu smrděl od hoven.“

Konspirace v knize

Nedávno jsem četl „Ruce pryč od této knihy!“ V této knize autor Jan van Helsing píše o lidech, kterým se splnil jejich zázračný sen, neboť pevně věřili v zázrak, že jim jejich končetina doroste. Autor zde zpochybňuje vědecký základ tím, že si neuvědomuje, že člověku na rozdíl od nezmara chybí geny, které by jim rovněž způsobovaly obrovskou schopnost regenerace.

Pokud se na tohle podíváme čistě z biologického hlediska, tak lidské tělo totiž reaguje na poškození vytvořením strupu nebo vznikem zjizvení, zatímco například u mloků se vyvinula schopnost vytvářet novou tkáň. Je-li nezmar rozdělen skalpelem na dva kusy, tak z každé části znovu vyroste plně životaschopný a soběstačný nezmar. Touto problematikou se totiž zabývá vědecký obor Morfalaxe.

 

Legenda:

Byl jsem při tom – tahle povídka je naprostá fikce. 

Acid House Story – historky ze života amfetaminové mládeže, které jsou založeny na pravdivých událostech. Takže tyto příběhy berte jako fakta.

Věřil tomu, že se změní – tento příběh je zpracován na základě zpráv, které mi poslal známý. Vzhledem k jeho zamilovanosti tyhle zprávy berte jako fakta.

Veronika klame tělem – známému, který rád pytlačil v cizích vodách, jsem Veroniku ukázal na diskotéce a popsal její profilové rysy. Takže tento příběh je založen na skutečné údálosti. 

Parádní erotický sen – jedná se zcela určitě o živý sen. Vzhledem k tomu, že se mi potom nikdo neozval, tak tento příběh berte za fikci.

Bisexualita je řešení – první část povídky je pravdivá, ale druhá část vymyšlená. Tento příběh považujte za fikci.

 

Slovníček pojmů:

Morfalaxe – biologický termín, který označuje regeneraci tkáně různých organismů v důsledku ztráty nebo odumření stávající tkáně.

Lysohlávky – jedná se o rod stopkovýtrusových hub s celosvětovým výskytem. Známé jsou především pro své halucinogenní účinky. Halucinogenní druhy obsahují účinné látky psilocin a psilocybin.

Lysohlávky a jejich využití – některé druhy bývají využívány pro léčbu jako například lysohlávka mexická pro využití v psychiatrii či lysohlávka kubánská pro zmírnění strachu pacientů trpících smrtelnými chorobami. V jiných případech bývají lysohlávky zneužívány jako drogy s halucinogenními účinky.

Emko (MDA) – je droga podobná extázi (MDMA), která se vyskytuje ve formách tablet, prášků a krystalků. Vedle stavů euforie a nabuzení působí halucinogenně.

Messenger – svobodná mobilní aplikace pro rychlé zasílání zpráv.

Sausage párty – klobásková párty, neboli dickotéka, kde je převaha mužské populace.

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 25. prosince 2016, 09:55
Díky MMM, Kai a Mesje ;-)
MMM
kvalita komentáře: 1 MMM 21. prosince 2016, 22:42
2 Bisexualita neexistuje. Jen přechodně.
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 21. prosince 2016, 08:52
3 +
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 20. prosince 2016, 16:59
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 14 bodů
  • 3 komentářů
  • 3 hodnocení
  • 15 hodnocení neregistrovanými
  • 20. prosince 2016, 11:12
  • 865 zobrazení
  • 0 oblíbené