Jde to Dobré Wow!

Říkáme tomu Vrakáč

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Popíjím se čtyřicetiletou kamarádkou víno ve svém bytu. V tom mě začíná přemlouvat: „Půjdeme někam ven, protože bych se chtěla trošku podívat mezi lidi.“ Vcházíme do hospody, kde sedí nějaké její kamarádky z práce. Zajdu na záchod a vracím se k baru, kde si hladím krásnýho labradora. Sednu zpátky za holkama a slyším debatu dvou starších holek o chlapech: „Škoda, že se ten můj rozvedl, protože bych dneska měla vdovskej důchod.“

Poslouchám a odpovídám: „To už je lepší, když ten chlap žije, protože se aspoň skládá na nájem. Anebo si musíte najít někoho, kdo má hornickej důchod.“ Ženský se smějí a říkají: „To dneska u starších holek letí. Buď jsou to vojáci anebo horníci, kteří mají relativně ještě kolem padesátky. Ti jsou totiž ještě zdraví a v posteli schopní.“ Potom všichni společně odcházíme na Vrakáč.

Zábava na Vrakáči

Tomuhle říkáme jednoduše Vrakáč, a to z toho důvodu, že se tady obvykle scházejí starší ročníky. Na diskotéky obvykle chodí mladí lidé od patnácti do pětatřiceti. Zatímco sem chodí lidé obvykle od třiceti do šedesátky. Vedle obyčejných lidí tento podnik ve Vyškově navštěvují milfky, zoufalky, maminy a taky beachboyové, strejdové nebo ožungři.

Večer jsem postával s kamarádkou kousek od baru a ucítil od jedné ze starších ženských ruku na zádech a druhá se ke mně nakláněla pro polibek, tak jsem jí dal pusu a řekl, že ráno vstávám do školy a při odchodu doprovodil k taxíku svoji kamarádku. Naštěstí jsem šel domů zavčas, jinak by mě ty hladové maminy sexuálně roztrhaly na kousky.

Další den ráno mi kamarádka psala, že když vstávala, tak se divila, že nemá u domu svoje auto. Tak odepisuju, aby se za mnou stavila. Pak si uvědomila, že to auto má u mého domu, nikoliv u sebe. Pokud jde o ženský ze včerejška, tak si říkám, že ty ženský jsou někdy skoro stejný jako mužský.

Nabitá áká čtyřicetpětka

Snad každý dvacetiletý kluk sní o tom, že uloví starší ženskou pěkného vzhledu. A taková věc se mi zrovna tehdy podařila. Co je lepšího, než zralá ženská, která svoji postavou vypadá lépe než moje mlaší sousedky? Ten večer jsem k takovému úlovku přišel jako slepý k houslím, protože ta ženská vypadala skvěle.

Sedím v boxu a v poklidu popíjím se skupinkou lidí. Po delší diskuzi na mě začne mrkat ženská kolem čtyřicítky a poplácává rukou na volné místo vedle sebe: „Sedni si za mnou.“ Potom vyšpulí svoje rty a začne se ke mně nahýbat, takže mi je jasné, že se chce líbat. Neváhal jsem a políbil ji a pak vzal do rukou, abych si ji posadil na svůj ztvrdlý klín.

Pokračovali jsme k ní domů. A hned na první pohled musím uznat, že to byla nádhera. Už jen protože nevážila víc než 60 kilo. Výhodou u takových holek je, že si je můžete posadit třeba na vlastní klín a u sexu si s nimi vyhonit vlastního čuráka. Taky můžete s takovou holkou provádět facesitting, aniž by někomu svým klínem přidusila obličej.

To ale skvělá šťáva

Když jsem tu krásnou ženskou položil na postel a sundával ji podprsenku, tak její bradavky začaly stát jako špunty od kopaček. Dole jsem byl spokojenej s úrovní hygieny, protože se kamarádila s žiletkou. Kvůli společenské únavě jsem ji začal uspokojovat ústy, a protože se holila, tak jsem její lasturce věnoval během večera mimořádnou pozornost.

Zatoužil jsem totiž ochutnat pořádnou nálož žhavé dívčí mrdky. Začal jsem s něžnými polibky na podbřišku, potom jsem si hodil její nohy na ramena a jazykem lechtal její stydké pysky. Hezky jsem je rozevřel a jazykem pracoval na dráždění klitorisu. Za pomocí dvou prstů jsem vnikl dovnitř a jemně prstil.

 

Když je dobrá buchta,

vylížu i pekáč.

 

Jazykem jsem začal kolem jejího klitorisu kroužit čím dál rychleji, takže mi hlavu sevřela mezi stehna a hlasitě u toho vzdychala. Za večer jsem ji vylizovat několikrát, a když už jsem začal intenzivněji sát její poštěváček, tak na to spokojeně reagovala: „Hmmmm, ty se pořád lepšíš.“ Po takto dobře odvedené práci potěšila moje chuťové pohárky a odvděčila se mi mokrým orgasmem.

Po dlouhodobější intenzitě vysávání jejího poštěváčku jsem si to totiž nechal udělat na brýle a potom i do pusy, abych mohl hltat gejzíry milostných šťáv z její bezedné studánky. A po divokém orálním tanci se ke mně stočila jako spokojená šelma, nakrmená a dokonale nasycená.

Bezzubá babička kouří

Lukáš se pořád divil tomu, že se po něm tolik sápe kamarádova babička, která prostě jednoduše vypadala jako Fiona z animované pohádky o  Šhrekovi. Jednou se s kamarádem vracel z hospody, a když chtěl jít do svého připraveného pokoje, tak kolem obýváku narazil na blikající televizi, kde ležela kamarádova babička.

Zastavila Lukáše a bez mluvení si klekla na kolena a rozepnula mu poklopec. Než vůbec stačil nějak zareagovat, tak ho začala intenzivně kouřit. Potom řekla: „Počkej, já si sundám umělý zuby, protože kluci říkají, že pak líp kouřím.“ Lukáš své nehty zaryl do trubek od vytápění a užíval si neuvěřitelného blaha, jako když ho kouří malá želví tlama, nikoliv kajmanka súpí.

 

Má kozy do pasu a jen tak pro radost,

nabízí ortel nebo spásu.

 

Druhej den byl Lukáš tak obrovsky nadrženej, že hned po ránu zašel do obýváku, kde už na něho čekala nadržená babička a automaticky vzala jeho stojícího čuráka do ruky. Vyhrnula si košili a zasunula si ho do zvrásněné kundičky. Lukáš ji začal divokým tempem vymrdávat. Potom mu začala poskakovat na klíně a v místnosti lítaly její povislá prsa. Lukáš se kupodivu udělal a Fiona z něj slezla. Tohle už ani snad nepotřebuje další komentáře.

Nepoznala jsem rozkoš

U baru se z vyprávění Blanky doslýchám, že nikdy nepoznala rozkoš. Vyprávěla například o tom, že když na svém manželovi rajtovala, tak si dokonce dávala i vibrátor do prdele, aby něco záživnějšího a tvrdšího pociťovala ve svých útrobách. Povídala nám o tom, jak to dělá se svým starým:

„Ten můj starej je takový kurevský dřevo. Když jsem s ním mrdávala, tak jsem byla vždycky nahoře.

Pak se ho jednou zeptám: Romane, spíš?

A on mi odpoví, jako kdyby u toho sexu spal, že prej ne.“

Ten večer taky vyprávěla o tom, že jí často svědí šufle, což si neplést se svrběním, protože jak tvrdila, tak měla vaginální mykózu, kterou prý neléčila. Můžu být rád, že jsem s takovou podobnou špínou nikdy nespal. Vaginální mykóza je totiž důkazem toho, že jen dvě věci smrdí po rybině a jen jedna z toho je ryba. 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
xsoberguyx
kvalita komentáře: 1 xsoberguyx 06. prosince 2016, 10:23
1 Připomíná mi to hodně oblíbence Buka :-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 11. listopadu 2016, 08:59
3 ...
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 03. listopadu 2016, 11:15
Máš vlasy do pasu a jen tak pro radost
nabízíš ortel nebo spásu.
Michal Prokop - Bitva o Karlův most
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 31. října 2016, 19:13
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 11.8 bodů
  • 3 komentářů
  • 3 hodnocení
  • 12 hodnocení neregistrovanými
  • 31. října 2016, 15:25
  • 1216 zobrazení
  • 0 oblíbené