Jde to Dobré Wow!

Školení finančních šmejdů

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Motto: „K tomu, aby takový systém fungoval, tak musí být kořist úplně hloupá a neuvěřitelně zoufalá."

Potkal jsem na ulici bývalého spolužáka Bredyho ze střední a ten začal mluvit o možnostech kariéry: „Ahoj, Pavle. Mám teď zajímavou práci v jedné mezinárodní společnosti.“ Tak se ho vyptávám: „O co konkrétního se jedná?“

Tak začal se svým kázáním: „To víš, dříve jsem si myslel, že budu vydělávat peníze fotbalem. Dnes už nejsem tak naivní a vím, že cesta vede jedině přes pojišťování kamarádů. Opravdu nikdy jsem si nemyslel, že vydělat si na BMW je takhle snadný.“

Školení finančních poradců

Hned na druhý den jsem se proto zúčastnil několika školení investičních poradců v Brně. Přednášející nám začal vysvětlovat, z jakého důvodu zde pracuje: „Mně nikdy nezajímalo, co tady budu dělat. Protože já bych klidně zašel do parku sbírat hovna nebo umívat mrtvoly, kdyby mi za to dali pětistovku za hodinu a ještě bych si to napsal na facebook.“

Jiný poradce se začal chlubit o svých výkonech: „Udělal jsem svému bratrovi velice výhodné povinné ručení. Sice ještě zatím nemá auto, ale co kdyby náhodou.“ Další z poradců vzal do ruky tužku a začal mluvit: „Tady mám propisku a mohu vám říci, že lidé, kteří u sebe nenosí takovou propisku zřejmě ani nechtějí vydělávat velké peníze.“

Poškozování rodin a klientů

Ve vlaku jsem o tomto tématu hovořil s kamarádem, který studuje strojní průmyslovku. Tak mu říkám: „Dostal jsem nabídku pracovat ve finančním poradenství.“ Kamarád z průmyslovky mi na to jednoduše odpověděl: „Tohle je nejhorší práce, nejdřív poděláváš svoji rodinu a později i své kamarády.“

Kamarádovi jsem řekl, že jsem si pustil pořad ohledně investičního životního pojištění, kde účinkující začal mluvit o jeho nevýhodnosti: „Ten poradce doporučí klientovi vložit tam 200.000 až 300.000 korun. To se potom rozpočítá na měsíční pojistné první dva roky a pak po dvou letech se to sníží třeba na pětistovku.“

Na závěr jsem se od něj ještě dozvěděl informaci: Počáteční vklad, který tam klient vloží, tak de fakto o celý příjde. Pokud člověk chce investovat, tak by měl začít s přímými investicemi do podílových fondů." Kamarád k tomu jen dodal: Pokud se pro ně rozhodneš pracovat, tak se začneš řídit takovým stylem života, že kámoši pro tebe začnou znamenat něco jako rodina, protože taky s tebou už nebudou chtít mít nic společného.“

Účast na investičním večírku

Vchod do hotelu zdobily automobily luxusních značek, aby toto školení pravicově tržních komsomolců vypadalo perspektivněji. Před pořádáním večírku jedna z investičních poradkyň prohrála sázku. Měla se totiž do určitého období stát junior manažerkou. Úkol samozřejmě nesplnila, takže ji na večírku pojišťovací svazáci oholili dohola.

Na večírku jsme spatřili nádherné tanečnice, které ve finančních zobanech měly za úkol vyvolat touhu po vydělávání financí nabízením finančních produktů a prováděním rekrutování nových členů. V průběhu večera se skupina kluků rozhodla odnést na ulici stojící Smart mini automobil, který se po jejich zákroku najednou objevil ve výtahu hotelu.

Školení homosexuála za dveřmi

Zkrátka jsme nějakému junior manažerovi dovedli na pokoj dvě holky. Od nich dostal za úkol poznat, která z nich ho lépe vykouří. Když jsme mu zavázali oči, tak jsme ty hezké holky odvedli a namísto nich přivedli na pokoj homosexuála s vlasy až po ramena, který se s chutí pustil do mimořádného proškolení v oblasti finančního poradenství.

Našemu šťastlivci jsme tedy představili dvě hezké dívky: „Tak, ta první s dlouhými vlasy je Petra a ta s mikádem se jmenuje Martina.“ Po zavázání jeho očí byly holky odvedeny a přiveden na scénu mladý gay, který z kalhot začal vytahovat finančníkův penis a svými rty olizoval špičku jeho žaludu. Potom mu kroužením vlhkých rtů začal objímat penis, kdy jeho rty začaly sjíždět přes žalud až ke kořenu.

Ten trouba si po celou dobu myslel, že mu tu orální práci provádí ženská a se zavázanýma očima se oddával slastným pocitům. Při kouření začal činnost homosexuála vychvalovat: „Kurva, ta Petra je ale pěkně výkonnej vysavač.“ Občas ho na varlatech zašimraly homosexuálovy dlouhé vlasy, ale co oči nevidí, to srdce člověku neurve.

Když se náš junior manažer blížil k vrcholu, tak se mu vzrušením roztřásly nohy a začal stříkat do jeho pusy jako o život. Začal si orální výkon vychvalovat se slovy: „Tak tahle holka mě opravdu zkušeně vysála.“ Homosexuála jsme kvůli bezpečnosti odvedli ven a našemu finančníkovi na počítači pustili videozáznam o tom, kdo mu tu orální práci doopravdy provedl.

Lobotomizovaná společnost

Skupina dobrovolných absolventů lobotomie se po vzoru filmu Vlk z Wallstreetu rozhodla prokázat nedostatek fantazie tím, když si objednala několik drobných komparzistů. Finanční poradci potom s těmito trpaslíky pod vlivem amfetaminu začali házet na obrovské terčové stojany. Rozhodně nezajímavějším nápadem toho večera bylo zahájení závodů s vibrátory.

Kvůli zahájení těchto závodů s vibrátory jsme se rozhodli dívky poprosit o to, jestli by každá ze své kabelky nevyndala svůj osobní vibrátor. Později někoho napadlo, že se tato zábava může zpestřit tím, když se uzavřou sázky na jednotlivé strojky. Dostihy probíhaly na kulečníkovém stole, takže některé z vibrátorů byly kvůli jejich přilnavosti podloženy pomocným papírem.

Slovníček pojmů:

Finanční poradce - v tomto oboru se nachází celá řada odborníků, ale na devadesát devět procent je nenajdete v řadách velkých finančních společností postavených na multilevel systému. 

Investiční životní pojištění - centrální banka v roce 2016 rozdávala pokuty společnostem i finančním poradcům, kteří klamali lidi a prodávali jim investiční životní pojištění jako spoření, což mělo u klienta vyvolat dojem, že se jedná o finanční produkt s výnosem. V tomto případě došlo k zaměňování a zamlčování aktu, že se jedná o pojistný produkt, nikoliv o investici nebo spoření.

Lobotomie - operativní neurochirurgický zákrok, při kterém jsou přerušena nervová vlákna spojující mozkový lalok s ostatními částmi mozku. Lobotomie byla silně kritizována, když se u třiceti procent z pacientů vyskytly komplikace v podobě epileptických záchvatů. U většiny pacientů došlo ke změně osobnosti (útlum, apatie a ztráta životní jiskry).

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 26. října 2016, 08:58
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 24. října 2016, 13:00
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 14 bodů
  • 1 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 20 hodnocení neregistrovanými
  • 24. října 2016, 10:39
  • 1188 zobrazení
  • 0 oblíbené