Jde to Dobré Wow!

Univerzity mého života

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

A to již nejednou ve svém životě spisovatel Bukowski prohlásil, že nemocnice, bordely a kriminály jsou pro člověka univerzitami života. Vzhledem k několika takovým osobním návštěvám jsem získal docela široký rozhled, a tím i mnoho docela zajímavých zkušeností, ať už na cizí nebo vlastní účet.

Jako hodně mladý kluk si ještě pamatuju, když jsem navštívil svůj první nevěstinec, tak i na to, jak si mě lehká holka odvedla do schodů a s úsměvem se vyptávala: „A je ti vůbec osmnáct let?“ Tak ji na to s úsměvem říkám: „Proč? Bojíš se snad, že by na nás vlítla sociálka?“ A ona odpověděla: „Chi, chi, chi, tak to ne. Já se ptám jen tak.“

Chirurgické operace konečníku

Už dříve jsem lehce randil s dívkou, která v současnosti pracuje jako doktorka na chirurgickém oddělení. Vyprávěla mi o tom, že si lidé byli schopni do prdele narvat třeba takové hračky jako dvoupatrový doubledecker autobus, což bychom ještě vzhledem k jeho tvaru ani celkem pochopili. Ale narvat si ještě do prdele něco jako malý bagr i s řidičem, tak to je vzhledem k jeho neergonomickému tvaru už opravdu příliš velká káva.

V takových případech už je nutné naříznout pacientům jejich konečník na několik stehů, aby bylo možné takovou věc vytáhnout. No, aby toho nebylo málo, tak se našel i takový odvážlivec, který si do svojí řiti narval vodní želvičku. Měl bohužel smůlu, že tato malá želva, která byla původně schovaná v krunýři, se zalekla cizího prostředí, a tak vytáhla končetiny a zapřela se mu v útrobách konečníku.

Jak lovit černou kočku

Obecně se tvrdí, že kdo neměl zrzku, tak nepoznal lásku. Taky občas zaslechnu hlášku: „Kdo nevyzkoušel černošku, tak je poloviční chlap.“ Začal mi víkend a já jsem dostal nápad, že bych mohl vyzkoušet praktiku banánek v čokoládě a malinko projet nějakou prdelatou černošku. Z toho důvodu jsem se rozhodl navštívit nějaký podnik.

O známého, který jezdíval na lov do Afriky, jsem obdržel radu, jak se preventivně chránit proti zákeřné nemoci HIV: „To se dělá takovým způsobem, že si chlap vezme dva kondomy a mezi ně napatlá hodně pálivou hořčici. Když začne holka křičet bolestí, tak je to signál, že se ten vrchní kondom protrhl.“

Z preventivních důvodů jsem se chtěl vyhnout jakémukoli trapasu, tak jsem do sebe před akcí hodil rovnou dvě Kamagra tablety, abych při sexu neselhal a dlouho vydržel. Člověk přece nesmí zapomínat na to, že tyhle ženské jsou zvyklé na černochy. Potom jsem zašel do nějakého showroomu, kde byla dlouhá chodba, a ve dveřích vyčkávaly volné ženské.

Návštěva showroomu

Zahlédl jsem přitažlivě snědou černošku, která měla pleť jako kapučíno. Hned na první pohled mě začali vzrušovat ty její mega objemná prsa, štíhlý pas a obrovitánský, ale zato pevný zadek. Lehnul jsem si na postel a vyčkával do doby, než se připraví a dojde za mnou na pokoj. Když tato gazela se štíhlým pasem a výraznými ženskými rysy přišla, tak zhasla a jediné, co jsem v té tmě mohl uvidět, byla její červeno-černá píča. Proto jsem se nasral a požádal, jestli by nemohla zapnout světla.

Když už konečně rozsvítila, tak jsem v jejím rozkroku zahlédl dva snědé stydké pysky. Posadila se mi na klín a začala vrnět jako tmavá kočička. V tom jsem zahlédl její naběhlý poštěváček připomínající svým tvarem i barvou višňovou pecku a ucítil, jak mi žalud pomalu zajíždí do její temné škvírky.

A protože uměla skvěle stahovat svoje vaginální svaly, tak vzhledem k jejímu intenzivnímu stisku pochvy mi ani nepřišlo, že jsem měl navlečený kondom. Pevně jsem ji objal v pase a zabořil se hlavou do těch nádherně těžkých prsou. Potom jsem začal hezky přirážet do zadečku této nádherně prdelaté mambě a vystříkal se do ochranné pláštěnky.

Musím uznat, že takhle obrovskou a pevnou prdelku jsem zatím v rukách do té doby ještě nedržel. Po absolvování dlouhé koupele v dámském jezírku jsem ji poprosil, jestli by mi ho nemohla na závěr ještě vykouřit. Začal jsem se hluboko ztrácet v jejich velkých čokoládových rtech. Po dlouhodobém a intenzivním sání jsem to nevydržel a nasytil její ústa dávkami semene.

Takový divný pocity

V průběhu jara jsem začal pociťovat zvýšenou teplotní citlivost v oblasti pravého boku. Začátkem června jsem se projížděl na motorce a začal pociťovat zvýšený pocit studených nohou, ačkoliv bylo k večeru sice zataženo, tak se jednalo o uspokojivých dvacet stupňů. Za normálních okolností bych tak úplně v pohodě zvládl jízdu i v obyčejných kalhotách.

Z toho důvodu jsem raději zajel na motorce do svého podkrovního bytu, jehož střecha byla vyhřátá od odpoledního slunce. Uvařil jsem si na svém bytě čaj, sundal si motorkářskou bundu, ale nechal na sobě teplé kalhoty, relaxoval a díval se na televizi. Potom mi bylo hodně divný, že jsem na počátku léta začal nosit ledvinový pás, protože jsem měl neustálý pocit, že mě začíná chladit v pravé části těla.

V prosinci jsem začal pociťovat nadměrné mrazení nohou, ačkoliv teplota domu byla dostatečných dvacet dva stupňů. Večer jsem se mohl jakkoliv přikrývat další přikrývkou, ale neustále jsem měl pocit, jako kdyby mi profukovalo pod peřinu. Také jsem měl občas chvilkové a krátkodobé výpadky paměti a při usínání takový divný pocit, jako kdybych se už neměl nikdy probudit, ale pořád jsem na to sral, protože doktoři žádnou diagnózu neobjevili.

Na nový rok jsem se vracel po oslavě ze svého bytu k rodičům. Ve vlaku jsem zažíval pocity závratí a obával se toho, že každou chvíli omdlím. Po cestě domů jsem měl vedle těchto závratí pocit usínání za chůze. Další týden se prohluboval pocit podobný cukrovce – chvilkové slábnutí očí i vědomí při vycházkách venku.

A nakonec jsem se z krátkých vycházek se psem z venku vracel se silným bušením srdce a houpavým pocitem v ledvinách, jako kdybych v dětství uběhl dva kilometry nebo v dospělosti sežral velkou dávku halucinogenů.

Na interně kvůli vyčerpání

Když mě vezla rodina do nemocnice, tak jsem se oblékl v šesti stupních nad nulou do lyžařské kombinézy, aby mi nebušilo srdce a nemotala se mi hlava. Po odebrání krve a změření tlaku mě poslali na oddělení interny.

Venku bylo na leden neuvěřitelných deset stupňů nad nulou a já jsem měl problém s dýcháním, když pacienti nechávali delší dobu otevřené okno. Po několikadenním pobytu sestřičky nechápaly, z jakého důvodu se nechodím koupat

Pacienti na pokoji se divili, z jakého důvodu si na sebe dávám třetí přikrývku. Někteří z pacientů si zřejmě mysleli, že to hraju, abych dostal invalidní důchod, jindy se zase divili, že už mě to horko dávno nezabilo. Zvláštní na tom bylo, že když jsem se udržoval v nadměrném teple a pil horký čaj, tak mi bylo lépe.

Nakonec to začalo zacházet do takového stádia, že jsem se ještě navíc zabalil do alobalové fólie. A když jsem se ale neudržoval v teple, tak jsem měl pocit zhoršeného dýchání, bušení srdce a stahovaly se mi nervy natolik, že to ve mně vyvolávalo takový divný dojem, jako kdyby mi začala v krevním oběhu řádit vzteklina.

A když už se mi zjevně zlepšoval zdravotní stav, tak mě v nemocnici navštívila kamarádka s výhodami a říkala: „Možná se za tebou ještě někdy zastavím, ale mám doma takovej menší problém. To víš no, prostě se mi doma rozbil kávovar a vibrátor.“  Později, když jsem se vrátil ve zdraví domů, tak už jsem s tou holkou nikdy neviděl.

Nepatřím do klubu

Po obdržení prášků na nervy, antidepresiv a vitamínu B jsem se z toho sviňského stavu začínal postupně dostávat. Uvažuju nad tím, že příčinou toho všeho bylo asi nervové vypětí, zvýšená hladina CRP proteinu v ledvinách, možná se také jednalo o bipolární poruchu nebo nízkou hladinu tuku v těle.

Vzhledem ke své váze šedesát osm kilogramů na sto osmdesát centimertů jsem totiž mohl mít v těle čtyři procenta tuku, což obvykle bývá na hranici lidského minima. V případě mladých lidí do třiceti let jde o doporučenou hladinu tuku kolem devíti až patnácti procent. Doporučená minimální hladina je pět až sedm procent tuku.

Už jsem si po těchto stavech myslel, že mě vhledem k mému věku přijmou do Forever 27 Club, což ve skutečnosti označuje klub pro mnohem významnější skupinu rockových a bluesových hudebníků, jejichž život skončil neočekávaně v sedmadvaceti letech. Příčiny jejich úmrtí byly v některých případech poněkud záhadné.

 

Slovníček pojmů:

Ergonomie - věda zabývající se optimalizací člověka v pracovních podmínkách a jeho prostředí. Jedná se zejména o stanovování vhodných rozměrů, designu, nábytku a nástrojů pro pracovní i domácí využití. . 

Showroom – předváděcí místnost, výstavní prostor, který slouží na zobrazení produktů, jako jsou auta, nábytek, spotřebiče, koberce anebo oblečení. Jedná se obvykle o velkoobchodní předvádění, ale může se jednat i o místnost pro předvádění módního zboží na prodej v maloobchodních prodejnách.

Mamba černá – jedná se o jedovatého hada, který žije v Africe. Dosahuje délky 2,5 až 4,5 metru a dokáže vyvinout rychlost 20 kilometrů za hodinu.

Kamagra – zelené tablety na podporu erekce.

Interna – vnitřní lékařství jako jeden ze základních oborů klinické medicíny. Zabývá se diagnózou a převážně nechirurgickou léčbou onemocnění vnitřních orgánů u dospělých.

CRP protein – CRP je zánětlivým parametrem. Objevuje se při akutních infekčních stavech nebo zvýšené zátěži organismu mnohdy najdeme tuto bílkovinu v moči.

Forever 27 Club – klub navždy kam patří například lidé jako Kurt Kobain z Nirvány, který se zastřelil brokovnicí. Jim Morrison z Doors a Amy Winehouse, kteří zemřeli na srdeční selhání. Také Jimi Hendrix předávkovaný prášky na spaní a Janis Joplin předávkovaná heroinem nebo Les Harvey, kterého kuriózně zabil elektrický proud z mikrofonu.

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 19. října 2016, 08:54
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 17. října 2016, 21:30
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 12.8 bodů
  • 1 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 17 hodnocení neregistrovanými
  • 17. října 2016, 20:56
  • 1149 zobrazení
  • 0 oblíbené