Jde to Dobré Wow!

Větší pitomce jsem už dlouho nepotkal

Literatura > Erotické / Povídka / Drama

Městští strážníci v Brně vynalezli nový přestupek, tak začali pokutovat řidiče, kteří parkovali výfukem k chodníku. Podle ombudsmanky jsou ale takové pokuty neoprávněné, protože se nejedná o žádný dopravní přestupek. Policisté to obhajovali tím, že se řídili technickým předpisem ke značce vymezující stání, který prý říká, že roli při parkování hraje i přední a zadní část vozu, čímž tedy mají na mysli orientaci auta.

Jenže podle ombudsmanky byl prostě takový výklad dopravní značky nesprávný. Symbol na značce Parkoviště – stání na chodníku kolmé nebo šikmé ve skutečnosti vyznačuje způsob stání na parkovišti, nikoliv orientaci auta přední nebo zadní částí do vozovky. Muselo by tohle být stanoveno dodatkovou tabulkou ke značce. Ale hádejte s douchebagama.

Vojáci si v hospodě pohráli

Vojáci z místní posádky si ve Vyškově hráli se střelnou zbraní. V sobotu zhruba kolem druhé hodiny ráno ve Vagon Music Baru si hrála skupina vojáků s legálně drženou zbraní. Mladý svobodník si hrál se zbraní tak dlouho, že mu vystřelila do kamarádovy nohy, který skončil se svým zraněním v nemocnici.

Čas od času zajdu na návštěvu tohoto Vagon Pub Clubu, který se nachází v centru Vyškova. Zjistil jsem, že každý poslední čtvrtek v měsíci zde probíhá za podpory členů Vagon Revue četba knih a nízkolaťové poezie. Můžu jen doufat, že tu nebudou u vedlejších stolů opět sedět nějací podobní hlupáci jako posledně tihle vojáci se zbraněmi.

Gambler na nákupech

Někde jsem zaslechl zajímavou hlášku o tom, že sázení je ve své podstatě jistou formou masturbace. U mužů to dává jasný smysl, protože se jedná o vyhledávání individuálního vzrušení. Člověk si zkrátka sám sedí u bedýnky a vyčkává, jestli se na něj usměje štěstí. Je to stejná životní výhra asi jako nadměrně onanovat u porna a nevěnovat se ženským.

Ve své podstatě na tzv. výherních automatech nejde legálně vyhrát už z principu, protože jsou softwarově nastaveny tak, že jejich provozovatel nemůže prohrát. Provozovateli obvykle zůstane nejméně deset až dvacet procent, takže automat v podstatě ani nemůže vyplatit více peněz, než kolik do něj bylo během hraní vloženo.

A tak důvěřivá matka svěřila svému na automatech závislému synovi pětistovku, aby zašel do večerky na nákup. Na místo podstatného nakupování v obchodě, tak začal pokoušet štěstí ve hře na Daytoně. Postupně mačkal tlačítka a každé otáčení válců znamenalo útratu: „Rohlíky, chleba, sýr, párky, piva.“ A potom: „A kurva! Nákup je v piči!“

Hrát na automatech bývá zhruba stejné jako trhat lístky z květů anebo onanovat a hrávat si u toho onu známou hru: „Má mě ráda? Nemá mě ráda? Do prdele a už jsem, takže ani nemusí“ V etologii jsem nezaznamenal, jestli zvířata ve svém životě někdy hazardují, ale sexuologové například zjistili, že zvířata jako jsou klokani nebo opice občas masturbují.

Zájezd s hysterkou

Tohle je zážítek ze zájezdu do Paříže. Cesta do Prahy probíhala bez problémů. Ve tři hodiny budila kamaráda nějaká tlustá kráva svícením do očí a říká mu, že nemůže sedět na svém místě, tak ji ignoruje a nadále sedí na svém místě. Po několika minutách ho začne tahat za vlasy, ale on ucukne a pokračuje ve spaní.

Ráno před polednem řidič říká tlusté ženě, aby si nastoupila do autobusu. Obdrží od ní několik nadávek, ale nakonec oba nastoupí do autobusu. Z Francie si dovezl zážitky z prohlídky místní architektury a multikulturně se obohatil hlučným chováním omámených imigrantů, kteří odhazovali prázdné plechovky od piva.

Zajímavý začal být teprve až odjezd nazpátek. Když se ráno chystají vyjet, tak jsou sice všichni v autobusu, ale tlustá paní ne. Řidič se jde podívat ven, ale ta tlustá pizda bouchá pěstičkami do země a vykřikuje, že nepojede. Asi po hodině nastupuje do autobusu a tvrdí, že hotel a všechno kolem bylo fajn, ale řidič je čurák.

Řidič ji upozorňuje, že má povinné přestávky a že za nedlouho pojede na další akci, tak proto si nemůže dovolit další zpoždění. Ta tlustá kráva začala v autobuse otravovat lidi, jestli by ji nepustili na její místo. Když přišla řada na kamaráda, tak ji požádal,aby se posadila vedle něho. Tlustá hysterka začala naléhat, že by chtěla toto místo pro sebe celé.

Kamarád ji začal říká, že to nepůjde, protože v Brně na toto místo nastoupil první, takže z něho i potom vystoupí. Tečka. Přisedla si vedle nějakého zženštilého muže, který byl na svůj dobrý skutek ještě navíc hrdý. Jak se přesně říká, že Čech si nechá nasrat na hlavu, ale potom následně všechny přesvědčuje, jak vychcaně si to zařídil.

Na další benzínce začala ta tlustá píča opět ležet na zemi a mlátit pěstmi do země. Vykřikuje, že nesnáší autobus a nepojede. Vedoucí zájezdu začal vysvětlovat, že riskují, protože řidiči se budou snažit dohnat zpoždění a může to způsobit i autonehodu. Po dvou hodinách ta tlustá pizda konečně nastupuje do autobusu.

Tohle je přesný příklad porušování osobní svobody, kdy se jedna hysterka svým chováním dopouští výtržnictví, ale podle mnohých je označována za nemocnou chudinku. Vzhledem k tomu, že svým chováním zdržovala a ohrožovala životy řidičů i cestujících, tak by zasloužila mokrým hadrem přes ten celulitidovej rypák.

Sex s ženskou chobotnicí

SPÁT! SPÁT! SPÁT! Ležím si klidně na japonské pláži v okolí elektrárny Fukušima, kde postupně vyhasíná šest reaktorů kvůli zemětřesení po výbuchu ve skladě vyhořelého paliva. Je nádherný a horký letní večer, kdy se teplota mořské vody pohybuje kolem dvaceti stupňů celsia. A tak si v poklidu pozoruju neustále padající hvězdy a pociťuju, že se mi k nohám blíží noční příliv.

V dálce vidím, jak se ke břehu přibližuje dívka s dlouhými a světle třpytivými vlasy. Když už připlavala blíž ke mně, tak jsem na břiše ucítil příjemné lechtání a kolem mého těla se začalo ovíjet několik párů přisávajících se chapadel, jejichž mazlavé dotyky nádherně sklouzávaly po mé vzrušením naběhlé kůži.

Všiml jsem si, že tato žena má od pasu dolů chapadla. Eroticky jsem byl fascinován dotyky dlouhých ramen této ženské chobotnice, která mi sklouzávala po těle a lechtivě se mi obtáčela kolem ramenou. Tento netvor mi v mojí mysli i na těle začal vytvářet sexuální vzrušení. Čtyři páry ramenou se mi začínaly ovíjet kolem krku, stehen i rukou.

Bestie mi sedla celou váhou na klín a líbá mě svými ženskými ústy, ale její vlhké a měkké hrdlo, které má v oblasti pasu mi začíná jemně sát pohlavní orgán. Spokojeně ležím a cítím, jak z útrob bestie sálá teplo a intenzivním sáním mi vyvolává erekci. Velké přísavky mi začínají ochutnávat tělo a cítím, jak mi jedno z ramen lechtá hýždě a přes hráz míří směrem do análního otvoru.

Tímto drážděním za pomocí tělního otvoru a s použitím všech párů chapadel současně mi způsobuje silnou erotickou extázi. Udělám se do ní a po změknutí pozoruji, jak bestie vypouští ze svých útrob tmavě zabarvenou tekutinu. Potom spokojeně odpluje a s přibývajícím odlivem zmizí hluboko ve vlnách oceánu. SPÁT! SPÁT! A SPÁT!

Hladová mořská panna

SPÁT! SPÁT! SPÁT! Začíná svítat a v dálce pozoruju ženu s červenými vlasy. Když se přiblíží, tak si všimnu jejího třpytivě oranžového ocasu s ploutví. Pomalu se ke mně přibližuje a začíná se třít o moje mokré tělo. Její doteky mi způsobují pocit vibrací a já mám pocit, jako kdyby mi tělem projížděly slabé elektrické výboje.

Mořská panna mi začala zajíždět svýma do rukama směrem k mým nohám. Držela se mě svýma rukama za nohy a intenzivně sála můj naběhlý žalud. V dálce běželi dva sportovci a pozorovali, jak mi dívka kouří penis. Když k nám přiběhli, tak si lehli vedle mě a dívka nás začala na střídačku rozkuřovat.

Když jsme se každý několikrát udělali do její pusy, že jsme už nebyli schopni erekce, tak nám mořská panna řekla: „Tak jsem se už chlapci po ránu konečně nasnídala.“ Potom odplula pryč a s vycházejícím sluncem zmizela hluboko pod hladinou moře. SPÁT! SPÁT! A NAJEDNOU SE PROBOUZÍM NA PLÁŽI A VRACÍM SE DO HOTELU.

Den otevřených sklepů

Stopuju u silnice a zastaví mi auto s nějakým dredatým klukem, který si pouštěl hudbu ze svého autorádia. Za jízdy si všimnu, že má docela změněné vědomí, protože zřejmě vykouřil hodně marihuany. Když mě vezl po rychlostní silnici, tak jsem mu řekl: „Můžeš tam dát prosím trojku?“ On mi špatně rozuměl a na místo pořadí písničky zařadil rychlostní stupeň. Důsledkem tohoto rozhodnutí se auto dostalo do vysokých otáček a začalo řvát.

Když už mě konečně dovezl do Hustopeče na den otevřených sklepů, tak jsem se dozvěděl, že jsou ve svátek všechny sklepy zavřené. Skutečným důvodem bylo, že úředníci producentům vína slíbili, že je ten den budou přísně kontrolovat. Výrobci vína se společně domluvili a na prostest proti úřední šikaně zavřeli svoje sklepy. Zájezdové autobusy byly nuceny turisty kvůli návštěvě vinných sklepů na poslední chvíli přesměrovat jinam, protože turisté byli ze zavřených sklepů zmatení.

Úřední zmrdi proti podnikatelům

Největší zmrdy v republice hledejte mezi státními úředníky. Svojí neschopností, arogancí i vychcaností dokážou zlikvidovat téměř každého poctivého podnikatele. Jeden takový úředník si vyhlédnul restauraci a začal majiteli tvrdit, že je nutné kvůli hygieně pořídit umyvadlo do místnosti pro hosty, což jsem zatím ještě neviděl v žádné restauraci.

Podnikatel na chvíli zavřel, což mu na nějakou dobu odvedlo zákazníky. Když umyvadlo zabudoval a po čtrnácti dnech znovu otevřel, tak si úředníci vymysleli, že musí být toto umyvadlo odděleno od hostů nějakou zdí. Z důvodu rekonstrukce byl podnikatel nucen svůj podnik opět zavřít. Po dalších výmyslech úředníků svoji do té doby fungující restauraci zavřel natrvalo.

 

Slovníček pojmů:

Gambler – notorický hráč, zejména na výherních automatech.

Dauchebag – jedinec, který má přehnaný pocit vlastní hodnoty, je spojován s nízkou úrovní inteligence a chová se jako debil. Jednoduše řečeno zmrd anebo píčus.

Etologie – vědní obor v rámci zoologie, který se zabývá studiem chování živočichů či vzorců a významů určitých vzorců pro přežívání daného druhu.

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 1 FERRIS 24. října 2016, 19:29
Díky Kai a Mesje
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 14. října 2016, 08:55
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 10. října 2016, 14:20
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 13.6 bodů
  • 2 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 19 hodnocení neregistrovanými
  • 10. října 2016, 14:11
  • 918 zobrazení
  • 0 oblíbené