Jde to Dobré Wow!

Čekání na limitovanou edici

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

V podstatě se dneska již všeobecné tvrdí, že dříve bývalo lepší si vystát frontu na banány, než v současnosti stát frontu na úřadech práce. V poválečném období se stávaly fronty na maso a za socialismu už jenom na exotické ovoce. Důvodem byl nedostatek devizových rezerv v podobě zahraniční měny.

V současné době existuje luxusní zboží nebo produkty vyráběné v limitované edici. To tedy znamená, že se sice ihned prodají, ale z důvodu jejich nedostatku na trhu dochází k překupnictví, kde keťasové s tímto zbožím vekslují a prodávají ho dalším zájemcům za vyšší finanční obnos.

Porušování nočního klidu v Holešovicích

V chladném únoru probíhal nedaleko Holešovic prodej limitovaných bot Adidas Yeezy, které bylo možné zakoupit jen za pomocí účasti v soutěži, jenž spočívala v oskenování QR kódů. Tyto kódy v podstatě sloužily jako vstup do tomboly s možností jejich nákupu v případě vylosování zájemců o boty.

Obchod s teniskami připravil skvělou párty, kde nechybělo hraní DJ Maztaha ani připravované pokrmy a drinky z Anonymous Baru. Ráno proběhlo losování výherců, které doprovázely slzy štěstí anebo zklamání sneakerheadů, překupníků a zlaté mládeže.

Nehnou se ani na krok od obchodu

Skupina lidí se nehne ani na krok od prodejny s módou. Kempují na židlích a sedačkách od auta. Čekají před obchodem a ponocují ve skupině klidně i po dvaceti lidech na limitovanou edici tenisek nebo mobilních telefonů. A pokud se přece rozhodnou na chvíli odejít, tak jenom na záchod nebo pro jídlo.

Obvykle platí pravidlo, že kdo si frontu vystojí, tak zboží dostane. Systém čekání je ale docela přísný, takže pokud se někdo na delší dobu vytratí, tak ho prodavači bez řečí z tohoto seznamu vyškrtnou. Někdy se stává, že určuje pravidla prodejna, ale pokud se tak nestane, tak obecně určuje pravidla první čekatel v pořadí.

Zapsal jsem se v seznamu jako sedmý v pořadí. Za mnou se zapsala skupina asi pěti asiatů, kteří s sebou měli ze své komunity člena ovládajícího český jazyk. Do seznamu se nestihl zapsat člověk bydlící nad obchodem, takže na několik lidí z okna ze zlosti vylil horkou čokoládu a kbelík s vodou.

Manipulace se seznamem

Jednou jsem měl možnost být vedoucím zapisovatelem čekatelů na boty. Mnoho lidí mi nabízelo sem tam nějaký ten úplatek za manipulaci pořadí čekatelů na seznamu, ale nepřijal jsem ho, protože kdyby něco prasklo, tak by to už samo o sobě ohrozilo provozování seznamu.

Opět se čekalo na tenisky, ale tentokrát se jednalo o značku Nike – Air Jordan Bred, což je podobný typ tenisek, ve kterých hrál basketbalové zápasy legendární hráč Michael Jordan. Jejich legenda spočívala v tom, že v roce 1985 mohli všichni hráči hrát pouze v černobílých botách.

Pokud toto pravidlo hráči porušili, tak byli pokutováni sankcí ve výši 5000 dolarů. Společnost Nike byla ale ochotna kvůli dokonalé reklamě tuto sankci za Jordana platit a vyrobila mu boty, které měly červenočernou barvu. Na světě se tyto boty vyrábějí jen po několika kusech, tak proto je o ně tak obrovský zájem.

Objevily se u zápisu dvě roztomilé asiatky, které mi nabízely pět stovek za to, když je nezapomenu při příštích kontrolách bez jejich přítomnosti zapsat, aby neztratily svoje místo v pořadníku. Samozřejmě, že jsem žádné peníze nepřijal, ale jejich nabídku vzal jen pod podmínkou, že mi za tuto službu poskytnou orální sex.

Miluju asijské slečny

Z toho důvodu jsem se na chvíli vytratil a nechal seznam hlídat kamarádem s ostatními čekateli v první desítce. Obě ve svých minisukních vypadaly jako nezbedné japonské školačky, takže jsem se už nemohl dočkat okamžiku, až se jim do nich dostanu. Oběma jsem začal olizovat malá prsa, hladit bříško a líbat jejich libové zadečky.

Vychutnával jsem si každý polibek stejně jako všechny doteky. Asijská děvčátka jsem rozbaloval jako nějaké vzácné dárečky, takže hezky a pomalu oběma rukama začínám stahovat jejich malinkaté kalhotky. Asiatky začínám jemně vylizovat mezi jejich hladkýma nožičkama a ony mě za odměnu krmí mazlavou pochoutkou.

První z nich mi ho vzala do ruky a začala jej hladit. Druhá z asijských holek vzala do ruky telefon a vyfotila si kamarádku, jak u svého obličeje dráždí ztopořený penis. První z asijských slečen si ho vzala do pusy a střídala se společně s kamarádkou v kouření mého naběhlého čuráka. V tom jsem oběma začal masírovat jejich škvírky a vychutnával si svoji uskutečněnou pornofantazii.

První asiatka mi nasedla na klín, zatímco druhá se mi přitiskla k obličeji. Užíval jsem si jejich vlhké a těsné sevření, i to když mě stékající kundí šťáva lechtala na varlatech. Obě dvě asiatky se tak průběžně střídaly v intenzivním rajtování na mém klíně. První asiatka si po jízdě unaveně sedla vedle mě a svojí kamarádky.

Když jsem unavil sexem i druhou asiatku, tak jsem ji poprosil, aby mi ho začala kouřit. Asiaté mnohdy jakoukoliv spáchanou křivdu obvykle argumentovali rasismem. Začal jsem pociťovat, že je můj orgasmus na pokraji, tak si u klína přidržuju hlavu malé asiatky a říkám: „Jestli nepolykáš, tak jseš zkurvená rasistka!“ Za silného stisku ji držím za hlavu a exploduju v jejím hrdle.

Čekání vyžaduje trpělivost

U jedné z prodejen se změnila pravidla v tom, že se již neplatilo v hotovosti, ale pouze s platební kartou. Čekal jsem patnáctý v pořadí, jestli někoho nevyškrtnou ze seznamu, protože se provalilo, že mají pouze třináct párů bot.

Další den se nějaká skupina lidí z Polska nahrnula před otvíračkou ke vchodu a nerespektovala pravidla seznamu, které vytvořila skupina sneakerheadů čekajících před obchodem od včerejška. Tato skupina čekala na punkové boty od firmy Adidas NMD Mastermind od japonského návrháře.

Nakonec se v prodejně rozhodli, že seznam sice nebude akceptován, ale bude se losovat. Každému čekajícímu byly rozdány papírové náramky. Z celkových rozdaných 33 náramků bylo vylosováno 13 lidí, což tedy znamená, že se štěstí usmálo na každého třetího. Čekání na boty stálo opravdu za to, protože jsem se stal jedním z vylosovaných zákazníků.

 

Slovníček pojmů:

QR kód - prostředek pro automatizovaný sběr dat, který dokáže zakódovat mnohem větší množství dat, než klasický EAN čárový kód. 

Zlatá mládež - označení se objevilo ve filmech z 50. let jako ztělesnění sociálně nezodpovědného životního stylu mládeže. V současnosti termín označuje mladé lidi z bohatých rodin, často ve velkých městech. 

Devizové rezervy – depozita zahraniční měny držené centrálními bankami a finančními institucemi. Většinou se jednalo o marky, dolary, libry či japonské jeny a v dnešní době marky vystřídaly eura.

Keťas – z německého Kettenhändler znamenající řetězový obchodník, respektive Kettengeschäft znamenající řetězový obchod. Termín vznikl za první světové války pro překupníky vydělávající značné obnosy kvůli nedostatku zboží.

Vekslování – pochází z německého slova der Veksel, což znamená směna. Vekslák bylo slangové označení pro člověka, který se v komunistickém Československu věnoval nelegálnímu prodeji cizích měn (valut) nebo bonů, jimiž bylo možné nakupovat zahraniční zboží v prodejnách Tuzex.

Sneakerhead – je osoba, která má velmi kladný vztah k teniskám (sneakers), zajímá se o ně a o jejich historii, má přehled o aktuálních releasech a velmi často tenisky také sbírá. 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 1 FERRIS 24. října 2016, 19:29
Díky Kai a Mesje ;-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 14. října 2016, 08:56
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 08. října 2016, 23:09
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 12.8 bodů
  • 2 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 17 hodnocení neregistrovanými
  • 08. října 2016, 16:43
  • 914 zobrazení
  • 0 oblíbené