Jde to Dobré Wow!

Věřte nebo nevěřte, ale i ženy jsou taky perverzní

Literatura > Erotické / Kritika / Povídka

Obdržel jsem ke svým historkám několik připomínek. Někteří z diskutujících tvrdili, že jejich autor mohl být opravdu děsnej a úchylnej chlápek. Těmito povídkami chci jen upřesnit, že v současnosti jsou i ženy někdy perverznější než muži. V minulosti se ženy ostýchaly mluvit před muži o sexu, ale dnes se naopak muži bojí o sexu mluvit před svými ženami.

Existují taky situace, kdy jsou muži společensky diskriminováni před ženami. Například mluví-li muž před ženou o sexu, je to sexuální obtěžování. Když ale mluví žena před mužem o sexu, je to sedmdesát korun za minutu. V tomto případě už feministky nepřipomínají genderovou diskriminaci, protože by to na plné čáře totálně projely.

Perverzačka No. 1

Mluvil jsem s opilou dívkou o tom, co by ji v současnosti nejvíce rajcovalo, když už teda hodně dlouho neměla kluka. Jen pro informaci můžu dodat, že tahle dívka byla kvůli nulovým vztahům k mužům považována za frigitku a věčnou panu.

Tak jsem se bez studu vyptával: „Co tě nejvíc na klucích rajcuje?“ Povídala mi: „Přála bych si vyzkoušet sex s černochem.“ Tak ji k tomu jen říkám: „Co je na tom. Mnoho mužů by si to rádo rozdalo s mulatkou, tak proč bys třeba nevyzkoušela nějakého svalnatého černocha?“

Na tom mi opilá holčina odsekne: „Tak o tohle mi vůbec nejde. Chtěla bych, aby ten černoch byl co nejčernější a měl ty nejtypičtější rysy.“ Na což jsem odpověděl: „Tak to bys ses měla asi léčit, protože to nemáš v hlavě v pořádku.“ Zkrátka její idol měl mít ebenově černou pokožku, rozpláclý nos a  měřit 160 centimetrů na výšku.  

Docela pochopím, že některé ženy přitahují snědší typy mužů nebo vysocí a urostlí černoši. Jenže tady nastává problém. Černoši v západní Africe jsou světlejší, svalnatí a mají lepší stavbu svalů pro skákání a rychlostní běh, zatímco černoši ve východní Africe jsou tmavší, hubení a lépe stavěni na plavání a vytrvalostní běh.

Perverzačka No. 2

Pamatuji si na jednu dobrou známou, která randila s od pohledu silně vypatlaným ksichtem. Když se s tím klukem rozešla, tak jsem se s ní dal do řeči. Začínám od ní trochu vyzvídat: „Co tě na tom vyjebaným koňským ksichtu tak zaujalo? Už od pohledu dezolát.“ Zatím co ona se mi svěřuje: „Z každého pohledu na toho kluka jsem prostě totálně zvlhla.“

A nechápavě ji na to odpovídám: „Já nejsem sice žádnej krasavec, ale tenhle člověk je totální výmaz a ještě to z něj vyzařuje na deset kilometrů, tak v čem byl tak okouzlující?“ Známá začne bývalého vychvalovat: „No prostě, nedokázala jsem už myslet na nic jinýho než na to, jak mi těma svýma zubama drhne poštěvák.“

Perverzačka No. 3

Tak jsme si s kamarádem domluvili trojku. Z toho důvodu jsme pozvali ke mně na byt starší holku. Když v tom nám začala vyprávět svoji historku o tom, jak ji vzrušilo, když ji chytil na koncertě neznámý muž pod krk a na záchodech znásilnil. Samozřejmě jsme neváhali a hned na to vlítli.

Po vzájemném vyměňování tělních tekutin se mě začala ptát: „Mohl bys mi vylízat mou prdel?“ V ten moment mi nezbývalo nic jiného než odmítnout, protože zřejmě neměla ani udělanej klystýr. V tomto případě člověk neví, zda se jedná o nabídku nebo o urážku.

Do následujícího rána nás tato neukojená nymfomanka stihla totálně odrovnat. Pořádně unavení jsme ji ještě přemlouvali k orálnímu sexu. Nejdřív přišel na řadu kamarád, kterého slyším, jak při kouření po několika minutách vypouští duši z těla, protože mu jako správná profesionálka doslova začíná vysávat morek z jeho koulí. 

Když jsem přišel na řadu, tak jsem zaznamenal pocit jako by mi přes prdel a čuráka chtěla vysát moje vlastní prostěradlo. Při dlouhotrvajícím orgasmu začínám pociťovat její intenzivní polykání jako kdyby se snažila vysát do dna dětskou ovocnou šťávu brčkem. Potom si začíná utírat hubu od mého a kamarádova semene se slovy: "Kurva kluci, toho teda bylo!"

Perverzačka No. 4

Na nádraží jsem potkal holku, která se zrovna loučila se svým asijským přítelem. Zeptala se mě, jestli nemám cigaretu, tak jsem ji vrazil flašku vodky do ruky a povídal s ní o všem možném. Hovořila o tom, jaké zážitky měla v pasťáku. Později mi začala vykládat, že má ráda sex a hodně masturbuje. Začal jsem ji přezdívat Pastilka. Vyberu ty nejlepší okamžiky.

Pastilka se mi svěřila, jak příležitostně masturbuje s vysavačem: „Dřív jsem si to dělávala rukou, potom jsem si do své kundičky vkládala různé věci. Ale zálibu jsem nakonec objevila ve svém vysavači. Říkala jsem si, že když ženskou dokáže uspokojit i vakuová pumpa, tak proč bych nemohla použít vysavač.“

Pastilka potom mluvila o své rozkoší na maximální výkon: „Zrovna, když není přítel doma, tak používám doma vysavač s klepačem a regulací výkonu. Když tam dám menší výkon, tak je možné s hadicí ještě trošičku pohybovat, ale ráda si přes kalhotky na svůj klitoris nasazuju hadici a vysavač nažhavuju na maximální výkon.“

Perverzačka No. 5

Tato historka je poněkud nechutná a pochází z života vystudovaného inženýra, který pracoval jako ředitel nejmenované firmy. Jedna ze zaměstnaných slečinek zřejmě usilovala o kariérový postup, tak mu tehdy přislíbila orální sex.

Zeptala se jej: „Mohla bych Vás vykouřit z podoby?“

Pan inženýr ostýchavě odpověděl: „Slečno, já mám jeden problém.“

A to jaký?“ Zeptala se slečna z kanceláře.

Musel bych si totiž umýt své nádobíčko, slečno.“

Ale já ty ptáky kouřím raději takhle, pane inženýre.“

I mezi ženami asi zřejmě existují nechutné výjimky, které bez problému olizují tvaroh za ráfkem (smegma). Ale ani muži nejsou žádnou výjimkou, když jsem v nedávno porno filmu zahlédl lízání ženské prdele, a to ne zrovna dokonale umyté. 

Perverzačky No. 6

V supermarketu jsem narazil na kamaráda. Tak si u automatu vybírám kávu a vypráví mi o tom, že za jeho sestřenkami přijely kamarádky ze Slovenska, které se v zahradním bazénku společně bavily nad tím, když prděly do vody. Pak se ve vyprávění rozjel s tím, že jeho známý měl dominantní holku, která milovala fart fetiš, což znamená prdění.

Večer si její přítel lehnul na záda a s její pomocí si začal nasazovat plynovou masku. Jeho dívka si vzala sklenici vína, otočila svůj obrovský, ale zato hodně pevný zadek k jeho rozkroku. Začala se dominantně třít zadkem o jeho rozkrok. Potom vypustila dlouhý prdík, hlasitě se zasmála a řekla: „Tak tohle byla pusa pro tebe, miláčku!“

Sedala na obličej svému příteli a začala mu do ústí plynové masky vypouštět hlasitou dávku střevních plynů s požadavkem, aby ještě chvíli vydržel. Když už svému příteli nadělila zaslouženou dávku sirovodíku a metanu, tak sundala jeho masku a tvrdým zadkem začala hladit jeho tváře.

Její submisivní přítel byl uchvácen jejím análkem, tak jej začal olizovat. Dominantní přítelkyně zavelela: „Čichej, čichej moje něžné prdy.“ Za odměnu obdržel dávku hlasitých a nekonečně dlouhých prdů. Když už jeho přítelkyně ucítila, že je se svým nadýmáním u konce, tak svému příteli řekla: „Denska jsi už svůj úkol splnil, takže tě budu za odměnu kouřit až do konce.“

Zrovna v momentě, když už se chystáme vybírat pokladnu, tak zabrousíme ke krásnému zadečku mladičké dívky. Prodavačka se na nás pořád dívala s pošklebujícím úsměvem. Když jsme si dívku před námi prohlédli lépe, tak jsme si všimli, že má sice hezkou postavu, ale zato v obličeji je totálně odporná.

Posléze jsme úšklebky prodavačky, která se neustále uculovala na dívku před náma, ale zároveň chvílemi i na nás pochopili. Podle nákupu se zřejmě tato dívka vybavila na víkendovou párty, protože před prodavačkou ležely dvě flašky vína a k tomu takové ty zabalené dlouhé a tenké salátové okurky. Alespoň jsme zjistili, jak se baví dnešní mládež.

 

Slovníček pojmů:

Morek - kostní dřeň. Jedná se o měkkou tkáň, která vyplňuje vnitřky kostí savců. Lidské tělo obsahuje asi 2,6 kilo kostní dřeně. 

Smegma – lidově tvaroh za ráfkem. Jedná se o materiál bílé barvy, který se tvoří v předkožkovém vaku u mužů a za předkožkou klitorisu a na malých stydkých pyscích u žen.

Fart fetiš – Eproctophilie (prd fetiš) je sexuální fetiš, nejčastěji u heterosexuálních mužů, kteří dostávají vzrušení z nadýmání partnera, zatímco v případě žen je navíc záliba v jejich dominanci nebo předvádění. Jedná se o zálibu ve vypouštění zvuku nebo zápachu z prdění.

Flatulofílie - lidi s touto úchylkou vzrušuje pach větrů aneb „prdění je sexy."

Situofílie - zneužívání potravin pro sexuální účely. Nejčastěji se jedná o masturbaci žen s pomocí okurek, mrkví, kukuřice, atp.

Xenofílie - vzrušení spojené s touhou svádět cizí lidi; přehnaná obliba všeho, co je cizí, ze zahraničí; přehnaná záliba ve všem, co pochází z jiného prostředí.

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 09. října 2016, 12:21
Díky PecaFoto a MMM ;-)
PecaFoto
kvalita komentáře: 1 PecaFoto 14. září 2016, 16:04
1 Do zdejší oblasti povídek sem popravdě zabrousil prvně ... a rozhodně sem mrknu častěji, bylo to poučné :D
MMM
kvalita komentáře: 0 MMM 08. září 2016, 07:58
2 Jednička je fakt odporná.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 07. září 2016, 14:44
Smack my bitch up - můžeme přeložit jako Dej facku mojí děvce

Smegma bitch up - je možné přeložit jako Smegma z děvky


FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 07. září 2016, 14:17
Díky Kai a Mesje ;-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 07. září 2016, 08:56
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 06. září 2016, 17:48
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 19.7 bodů
  • 6 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 29 hodnocení neregistrovanými
  • 06. září 2016, 15:46
  • 5670 zobrazení
  • 0 oblíbené