Jde to Dobré Wow!

Angela Merkin : kastrace mi pomohla

Literatura > Báseň v próze / Úvaha / Pohádka

 

 

Angela Merkin : kastrace mi pomohla

 

Dříve byly ženy, které se dopustily trestných činů, kromě jiných trestů také veřejně oholeny na kundě. Vzhledem k tomu, že v dnešní době je velmi populární fotka nahé, údajně Angely Merkelové s pubickým ochlupením podávám v tomto textu konspirační teorii vysvětlující vši.

Pracovní teorie jsou následující. Anděl Merkel je muž, zřejmě hovnosexuální, vždyť tak i vypadá, Angela Merkelová je oholená zločinka, Angela Merkelová má vši, Anděl Merkel má pohlavní chorobu přesto, že andělé jsou bezpohlavní, Angela Merkelová je prostitutka – jinak řečeno dvojí agentka, případně libovolné kombinace těchto teorií. Vši vysvětluje pojem merkin. Merkin je paruka vyráběná z vlasů či umělých vláken, která se na intimních partiích přichycuje buď pomocí tenké šňůrky, případně se nalepí přímo na pokožku. Původně si tuhle pubickou paruku oblékaly prostitutky poté, co si oholily genitálie. Holily se, aby se zbavily vší nebo zamaskovaly známky syfilisu. To by zákazník nejspíše neviděl rád, jenže navíc bylo potřeba dodatečně zamaskovat i samotné oholení. Tehdy se ženy dole nedepilovaly, a tak chybějící ochlupení nahradil merkin. Z těchto důvodů má intimní paruka poměrně dlouhou historii, prvně byla použita už v průběhu patnáctého století. Historie merkinů je spjata s prostitutkami. Zejména italské prostitutky na konci druhé světové války si nasazovaly merkiny, protože tak to měli rádi usvojáci, ostatně psal o tom už po válce Alberto Moravia s panem obecním hejtmanem známým svou alopecií. Hodně chlupaté prostitutky vyhledávají zejména Němci. A to prostitutky obojího pohlaví. Existuje vztah mezi ženskou chlupatostí a množstvím mužského hormonu testosteronu u žen. Je známo, že komu to nejde v posteli tak to zkouší v politice. Produkce testosteronu je úměrná důležitosti získané funkce ve společnosti. A ani se nechce domyslet souvislost s v současné době nejoblíbenějším vtipem v Německu : moje přítelkyně říká, že malý penis ve vztahu nevadí, souhlasím s ní, ale stejně si myslím, že by ho neměla mít. Možná by měly bezpohlavního anděla s vizáží muže vítat v Praze billboardy a transparenty s nápisem : kastrace mi pomohla ( a nejen kastrace, také amputace penisu by pomohla ). Merkiny se používaly také na jevištích, když měli herci zobrazovat ženské role, v takových případech paruka posloužila k zakrytí jejich genitálií, aby byl(y)i o trochu věrohodnější. Dnes merkiny používají americké oholené herečky v nahých scénách, fotkách na plážích, které fotí paparazzi a následně onanisté a odborníci na nahé scény nad nimi slintají. Stejně tak by mohli například nad kobercem z umělého vlákna atd. Později se na čas staly merkiny módním hitem mezi ulítlou společenskou smetánkou, když je „znovuobjevily“ kontroverzní umělkyně jako Dita Von Teese, proslavená zejména vztahem s Marilynem Mansonem, nebo Immodesty Blaize. Šokoval i Gianni Versace, na jehož přehlídce v roce 1992 se také objevily. Dnes se Merkely používají v různých barvách, vzorech, tvarech. Na internetu se píše, že : Nyní už merkiny neslouží v původní roli - aby zakrývaly zdravotní či hygienické neduhy. Tak co to zakrývá u Angely Merkinové?

 

Zdroje :

 

http://www.kastracemipomohla.cz/

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/on-line-sexualni-delikventi-o-kastraci.html

https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/258282-kastrace-jako-zpusob-jak-se-driv-dostat-zpatky-do-normalniho-zivota.html

http://www.feministky.com/kastrace-pitele/

 

 

 

 

 

P.S:

 

Ano kastrace by pomohla, omezilo by se tak rozmnožování politiků nad počet funkcí a politici by tak nemuseli trávit čtyři roky v tmavých místnostech parlamentu se špatným přístupem vzduchu. Takže by měli ve vlastním zájmu přijmout zákon, který by umožňoval kandidovat pouze tomu, kdo by měl za sebou kastraci a amputaci penisu. V podstatě co na tom záleží jen by vyměnili penis za peniz. Němci to stejně čtou stejně ( s jako z ).

 

 

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 11. února 2021, 21:43
janher: děkuji
janher
kvalita komentáře: 1 janher 11. února 2021, 20:41
1 Kastrace a uřezávání nepomůže - vstanou noví bojovníci - jde to napříč dějinami i stranami - jsme to mnozí my lidé toužící po penězích, blahobytu a moci. S tím se nic neudělá, leda tak se spíš modlit a sám u sebe zůstat dobrý
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 29. srpna 2016, 18:45
Kai: děkuji
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 29. srpna 2016, 08:53
2 -
FERRIS
kvalita komentáře: 1 FERRIS 26. srpna 2016, 11:53
3 Při čtení tohoto textu doporučuji poslouchat Záviše - Anděla


Neviděli jste tu prosím Andělu, tázal jsem se v putice k večeru.
Copak ti zas kamaráde drahej slíbila, ta přitroublá svině Anděla.
Až já si svou dávku rumu vypiji, za cecky pak vytahám tu bestii.

Andělo ty kurvo. Svině mokrá, držko přiskříplá.
Potom jsem se já dozvěděl od hostů, že pět pionýrů včera u mostu,
hrabalo do holé vystrčené prdele, jež patřila svini Anděle.
HumanART
Body od neregistrovaných
  • Mesje Autor
    Mesje
  • 18.5 bodů
  • 4 komentářů
  • 3 hodnocení
  • 34 hodnocení neregistrovanými
  • 26. srpna 2016, 00:07
  • 1228 zobrazení
  • 0 oblíbené