Jde to Dobré Wow!

Do prdele fakt jo?

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

U homosexuálů se rozlišují podle rozdělení rolí dvě kategorie, a to tedy na jednoho z dvojice, který kope na branku a druhého, jenž v ní chytá. Znali jsme takového člověka, který si za střízlivosti nikdy nepřiznal, že je na kluky, ale když se opil, tak měl neustále chuť pálit někomu na branku. Jeho švagr o něm několikrát prohlásil: „Vždyť on tím svým chováním dělá jenom ostudu všem slušnejm buzerantům.“

 

Ještě v době, když jsem ještě chodíval na střední školu, tak mě a kamarády neustále zval k sobě domů jeden takovej podivín na bazén. Pozvání jsme přijali a večer zaslechli některé z jeho galantních návrhů: „A budeme se koupat nahatí? A kdo zvládne ve vodě udělat stojku?“ Až postupem času jsme zjistili, že se jedná o homokládu, která měla zájem si akorát ve vodě prohlédnout naše půlky a řitní věnce.

 

Zatoulání v LGBT klubu

 

S kamarády jsme se po několika vymetených klubech rozhodli zahájit oddechovku na nějaké čajové afterpárty. Zavítali jsme do zajímavě vyhlížejícího klubu, který měl v logu gorilu pojídající banán a s podezřele vyšpuleným zadkem. Hned u vchodu nás uvítal podivný transvestita v dlouhé paruce a podpatcích.

 

Vešli jsme dovnitř a jeden z našich kamarádů se začal vybavovat u baru. Barman se ho začal vyptávat: „A máš přítele?“ Piškot odpověděl: „Už dlouho.“ Barman se nenechával odbýt: „Ale bavit se můžeme, že jo?“ Piškot zadržel smích: „Ale jistě.“ V tom Bonďa vyběhl na parket tancovat s pokřikem: „Všechny vás tady miluju.“

 

A když měli všichni objednáno pití, tak začali šmejdit po okolí. Zrovna, jak jsem se chystal vcházet do nějakého salónku a otevíral dveře, tak jsem na obrovské plazmové televizi spatřil chlapa, který si plnil svoje ústa cizím čurákem. Potom jsem usedl do boxu v blízkosti baru a čekal na to, až se ta kamarádská hovada na parketu trošku vyřádí.

 

Pozvání do prdele

 

Výzvu jdi do prdele můžeme chápat různými způsoby - od nadávky, sexuální praktiku až po kariérní postup za svým životním snem. Protože adresát z anatomických důvodů jít do vlastní prdele nemůže, tak nezbývá než jít do análu autora požadované výzvy. Aby se člověk nedostal do analů, tj. soudních spisů, tak je mít zapotřebí jasno v tom, jak správně vstoupit do análu autora vyslovené výzvy, aby nedocházelo k nedorozumění.

 

První možnost takového vstupu nabízí možnost kariérního postupu, kterou hojně český člověk využívá k vlastní seberealizaci v zaměstnání nebo v politice. Druhá možnost je nabídka vlastního otvoru adresátovi. Pokud takovou možnost nabízí muž muži, tak po vzoru některých živočišných druhů se symbolicky zbavuje role vůdcovství ve smečce neboť se dostává do submisivní pozice nebo jde o homosexuální styk. Taková varianta bývá ve třetím případě přitažlivá v případě, že ji vysloví žena muži. 

 

Náruživý hovnosexuál

 

Dalibor mi vyprávěl, jak se procházel kolem vyškovského náměstí a zastavil se u Esa, což býval tehdejší tuzex bez bonů. Zahleděl se do výlohy a najednou k němu přistoupil nějaký menší chlápek se širokými rameny. Vyptával se ho: „Jak to stojí?“ Tak mu Dalibor řekl: „Je to drahé.“ Takže se ho chlápek vyptával znovu: „Kolik?“ Dalibor mu znovu odpověděl: „Tak si přečti cenu u toho, co si chceš koupit.“

 

Muž s širokými rameny, ale myslel něco jiného, tak říkal: „Já chci ale sex.“ Dalibor pohotově odsekl: „Tak si to klidně udělej. Já se nebudu dívat. Stejně jdu domů.“ Pidihajzlík odpověděl: „Já ti zaplatím.“ Dalibor odcházel a zeptal se ho: „Chceš zaplatit zubama?“ Zloprcek se stále držel vedle něj, tak mu Dalibor povídá: „Zajdi si na vlakové nádraží. Vojáci jsou levní a scházejí se tam hovnosexuálové.“

 

Otravnej SKUrvenej TRpaslík na něj naléhal: „Ty já ale nechci.“ Dalibor mu proto řekl: „Tak si zajeď do Brna, ty debile a neotravuj!“ SKÚTR mu na to odpovídá: „Já jsem z Brna.“ Dalibor se ho zbavil tím způsobem, že došli na roh ulice a tam mu řekl: „Já ti něco ukážu.“ SKÚTR na to: „Ukaž mi svého šulínka.“ Dalibor jenom říká: „Bude se ti to vážně líbit.“

 

Společně tedy došly ke vchodu budovy, kde mu Dalibor ukázal křoví a řekl: „Tady se můžeš ztratit.“ A posléze ukázal na ceduli u vchodu, kde byl nápis tehdejší policie, dříve ještě Veřejná bezpečnost a dodal k tomu: „A tady jdu do práce. Proč utíkáš pryč?"

 

Fisting až do krku

 

Řemeslník Patrik se neváhal v práci pochlubit se svým úlovkem: „Hádejte, co se mi minulý týden zase zajímavého stalo?“ Kolegové se vyptávali: „Snad ti zase doma neprasklo potrubí?“ Patrik s úsměvem odpověděl: „Tak takové problémy zrovna teď neřeším. Já se musím zkrátka pochlubit s nějakou prasárnou.“ Kolegové zajásali: „Tak to si tvoji historku určitě docela rádi poslechneme.“

 

Patrik vyprávěl svůj zážitek: „Pozval jsem si mladou a nezkušenou holku k sobě domů a prováděl ji anální sex.“ Spolupracovníci se jen suše zeptali: „A co je na tom nenormálního?“ Patrik pokračoval: „Ta holka se mi podělala na moji podlahu.“ A se smíchem dále povídal: „Nejdřív jsem ji dělal fisting a potom ojel hezky do prdele. A když se posrala, tak jsem ji dal do ruky hadru a řekl jí, aby si to po sobě uklidila.“

 

Toho večera Patrik řekl, aby si Alenka klekla a vyšpulila na něj svoji zadní dírku. V situaci, kdy už začal strkat jeden prst po druhém do jejího zadku, tak se její kolena začala silně třást. Potom svoji ruku vytáhl a namazal si ji olejem, aby mohl do její řiťky pomaloučku zastrkovat celé zápěstí. Alenka z toho tlaku zaječela bolestí.

 

Patrik pokračoval se zasunováním ruky až po zápěstí a začal pohybovat celou rukou. Alenka začala kroužit očima a vřeštěla jako potrefená. Po připravené penetraci vzal Patrik svého ztopořeného čuráka a zběsile drtil Alenčinu prdel. Snažit přirážet až po koule, ale v tom jak začal cítit horko, tak vyklouzl a na podložce se objevila hnědá omáčka.

 

Anální rozkoš bez bolesti

 

Anální soulož je podle některých tvrzení nejméně běžnou variantou anální rozkoše. Muži a ženy zkrátka někdy své partnery vzrušují ještě z druhé strany. Mnozí hledači vzrušení proto dávají přednost jemnému kroužení kolem vrcholu análu a přistupují k podrobnějšímu průzkumu s pomocí prstu a lubrikantu.

 

Na místo klasického anální soulože je rovněž možné vyzkoušet Dipping, což je forma sexu, kdy muž zastrčí do rektálního otvoru pouze svůj žalud. Dipping tak zažije většina žen, které někdy vyzkoušely anální sex. Často tak některé méně zkušené páry tvrdí, že tímto začínají objevovat vzrušující a nové zážitky.

 

 

 

Slovníček pojmů:

 

LGBT – zkratka označující lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby. Transexuálové se obvykle řadí mezi transgender osoby, v některých zdrojích jsou vedle nich jmenováni zvlášť.

 

Fisting – druh sexu, kde dochází k vsunutí celé ruky nebo její části do vagíny anebo análního otvoru. Při vniknutí ruky do otvoru se přirozeně sevře v pěst. Následně je možné rukou pomalu pohybovat ve směru dovnitř a ven, otvírat a znovu zavírat pěst, vykonávat točivé pohyby zápěstím, stimulovat bod G, dráždit děložní hrdlo nebo prostatu.

 

Dipping – z anglického slova máčet

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 25. srpna 2016, 17:52
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 11 bodů
  • 0 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 20 hodnocení neregistrovanými
  • 25. srpna 2016, 15:34
  • 1125 zobrazení
  • 0 oblíbené