Jde to Dobré Wow!

Uprchlíci, stříkejte!

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Zrovna když docházelo k agresivnímu sexuálnímu obtěžování žen v Německu, Rakousku a dalších zemí ze strany uprchlíků, tak manželka českého ministra obrany prohlásila: „Je to u nich silný pud přírody. Mnoho evropských žen časem svůj pud určitě bude dobrovolně směřovat k novým samcům…“

Tato herečka si ještě dovolila tvrdit: "Tohle měli Němci čekat, protože evropská ženská móda je hodně provokativní. V táborech jsou zavřeni muži v produktivním věku a jejich sexuální pud pak může přebrat vládu nad představou." Jen dodávám, že vystudovala obor andragogika pro vzdělávání dospělých lidí a na fakultě je potom učili, že veškerá výchova končí tam, kde nastupují lidské pudy.

V jejím podání to nakonec vyznívá, že se vlastně až tak moc nestalo. To je jako kdybych ve svém novém Hyundai provokoval nezaměstnané, nepřizpůsobivé nebo zloděje tím, že jim krádež takového auta způsobovala sexuální touhu v podobě machanofílie. 

Svazáci multikulturalismu vítají uprchlíky

Účastnil jsem se debaty o lidských právech zabývající se tématem uprchlíků ve Štrasburku. Rozhodl jsem se, že se obrátím s dotazem na účinkujícího uprchlíka, který údajně emigroval z důvodu válečného konfliktu. Pořadatelé se mi snažili zabraňovat v tom, abych se na něj obrátil přímo, že budou moje dotazy oni překládat tomu uprchlíkovi.

Pořadatele jsem samozřejmě ignoroval a zeptal se uprchlíka za pomocí elektronického překladače přímo s dotazem: „Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, z jakého důvodu jste z válečného konfliktu utekl sám a nechal ve své zemi v tomto nebezpečí svoji vlastní rodinu?“ V ten moment se uprchlík začal červenat a odešel ze sálu.

Vzhledem k tomu, že moje slovní zásoba anglického jazyka nebyla tehdy zrovna nejlepší, tak jsem si anglické slovo "Squirl" - veverka popletl s anglickým významem pro ženský orgasmus - "Squirt." Na prezentaci proti sexismu byla zobrazena dívka u nohou muže s nápisem „SPIT OR SWALLOW?,“ což v češtině znamená něco ve smyslu: „Polykáš nebo vyplivuješ?“ 

Potom bylo volno a ve stavu víkendové opilosti už jsem neměl sílu přemýšlet o tom, jak se feministky u vedlejšího stolu zeptat anglicky o zapůjčení zapalovače. Tak jsem použil slovní spojení "COMMON BABY LIGHT MY FIRE" od kapely Doors.

Kampaň proti nenávisti

Součástí takových debat je zahájení, tzv. „Kampaně proti nenávisti“ z důvodu rasismu, diskriminace, pohlavní orientace nebo sexismu. Jejím cílem je zaměřovat se na vzdělávání v oblasti lidských práv a mediální gramotnosti. Tato kampaň dodnes nezahrnovala projevy třídní nenávisti proti nezaměstnaným nebo různým povoláním jako jsou uklízečky nebo popeláři.

Prostějovská Pravda upozornila na existenci takových kampaní, že se ve skutečnosti jedná o neuvěřitelné bláboly ohledně snášenlivosti. V souvislosti s tím uvedla: „Soused Vám ojíždí ženu a Vy ho máte zdravit jako první, protože je to cizinec nebo bisexuál. Serte na to!“ Svoji kampaň zahájila s parodujícím heslem Milady Horákové: „Nenáviděla jsem komunismus! Dnes vím, že oprátka mi k šatům nesluší!“

Svůj olej do ohně nakonec přilila dalším textem: „Debata ostatních přece ne zrovna každého zajímá. Nemusíte přece hrát tenis, když Vás baví chlastat. Nemusíte se cítit provinile, když uvidíte pravicovou buznu nebo zdravit souseda, když je to pravicový zmrd. Nemusíte přece vypadat jako blbeček se svíčkami na 17. listopadu. Serte na Havla a Horákovou nechte viset!“

Pracovní pohovor na Ústředním výboru

Vzhledem k uvolňujícímu se místu na oddělení pro mládež na Ústředním výboru Klubu Sexuálně Činných Mužů na pozici politického pracovníka jsem zde zaslal životopis s motivačním dopisem. Základními požadavky na tuto pozici bylo vysokoškolské vzdělání v oblasti filozofie, sociologie či politologie a základní orientace v oblasti marxistické filozofie a historie včetně časové flexibility.

Když jsem se osobně dostavil na první ze dvou pohovorů, tak jsem splnil všechna kritéria jako vysokoškolský diplom v oboru politologie včetně všech stupňů stranického vzdělávání, jejichž součástí byla samozřejmě taky marxistická filozofie a historie.

Na prvním pohovoru jsem obdržel dotaz od vedoucího oddělení pro mládež: „Souhlasíte s přijetím uprchlíků?“ Odpověděl jsem důrazně: „Rozhodně nesouhlasím!“ Vedoucí mi řekl: „Tak to tedy nejste vůbec internacionální.“ Tak mu na to říkám: „Internacionální či globální je v podstatě také kapitalismus, když přesouvá výrobu z důvodu nižších mzdových nákladů do rozvojových zemí.“

Pak jsem pokračoval se svoji obhajobou s tvrzením: „Masová migrace pomáhá systému, který je v krizi v následujících ohledech. Pomáhá vyvíjet tlak na snižování ceny práce. Vznikají rasové, etnické a náboženské konflikty, které odvádějí pozornost od sociální otázky. Dále samozřejmě k osekávání sociálních jistot s tím, že se zdůvodní nutnost financovat bezpečnostní aparát.“

Po splnění všech náležitostí jsem byl pozván na druhý pohovor. Zrovna, když jsem seděl na chodbě, tak jsem zaslechl za dveřmi: „To nejde! Vždyť on není orientován pro uprchlíky.“ Na pohovoru jsem se dozvěděl, že nejsem přijat, a to z důvodu nedostatečné praxe. Takže jsem na svoji obhajobu uvedl, že několik let publikuju politické články a mám novinářský průkaz. Verdikt zněl: „Nepřijat!“

Mrdačka na setkání liberálně levicové mládeže

Snad jedinou výhodou takového setkání byly společné sprchy pro muže a ženy. Téměř všichni s výjimkou vyšších funkcionářů jsme byli ubytováni na studentském internátu. V momentě, když jsem zašel do sprch, tak z jedné vycházela holka s obarvenými vlasy do rezava. Ani jsem se nestačil omluvit a už mě začala za moje vybavení tahat do sprchy.  

Tak jsem ji opřel o zeď na ručník a začal ji líbat. Při tom jsem divoce osahával a mnul její prsa. Svými prsty jsem sjížděl pořád dolů až k její kočičce. Na oplátku začala rychle a zběsile honit mého tvrdého ptáka. Ale ještě než jsem do její lasturky zajel, tak jsem se přisál k mokrým bradavkám a hladil její ploché bříško postupně až ke klitorisu.

Když jsem pomaloučku zajížděl do jejího vlhkého klína, tak rukama začala jemně škrábat moje záda. Jak jsem postupně přitlačoval, tak se zarývala nehty do mé kůže. Potom jsem ji otočil a ohnul tak, aby se mohla svýma rukama chytit lavičky. Začal jsem do ní pozvolna zasouvat a vnímat její vzdychání. Při takto náramné jízdě jsem se do ní vystříkal a potom přisednul vedle ní na lavičku.

Na setkání bylo zajištěno klasické občerstvení ve stylu švédských stolů. Pokud někdo z účastníků požadoval stravu pro vegany, tak si ji musel předem objednat. Organizátor akce byl celej nešťastnej, když se na něj seběhlo pět feministických veganek, které požadovaly, aby se zajišťovaly další porce v případě, i kdyby se někdo neregistroval a náhodou dostal na takové jídlo chuť.

Pamatuji si, když mi jako malému děda říkával: „Škoda každé rány, která padne vedle.“ Jenomže to stejné jsem si po skončení setkání říkal doma také. A to jen protože jsem se zkrátka neujistil na ústech zrzavé holky, jestli mohou veganky polykat semeno.

Liberální levice je značně ujetá

Levicový liberalismus a respekt vůči menšinám v mnohých případech přerůstá i v názor, že rasistou může být jedině běloch, což je ovšem porušení zásady, že lidé jsou si rovni. Krajní pojetí levicového liberalismu nabádá k tomu, že všichni lidé a kultury si musí být rovnocenné.

Tito svazáčci multikulturalismu jsou dokonce schopni takových mentálních úsudků, že třeba týrání žen v islámském prostředí omlouvají se zřetelem na odlišné kulturní podmínky. To je stejné, jako kdybych pracoval v Ústavu pro studium totalitních režimů a schvaloval oběšení Milady Horákové.

 

Slovníček pojmů:

Svazáci multikulturalismu - pocházejí z řad neomarxistů a liberální levice, kteří přejali způsob komunikace sovětských bolševiků, jenž v současnosti sice nenavazuje na dialektický způsob materialismu, ale postrádá jakoukoliv logiku. S naléhavostí a přesvědčivostí své názory předkládají společnosti, volají po autocenzuře (aby se neubližovalo menšinám) a požadavkům na omezení svobody slova (aby se zamezilo proruské propagandě). 

Andragogika – studijní obor a věda o výchově dospělých, která se zabývá socializací, personalizací a akulturací, což je začleňování do společnosti.

Veganky – ženy, jejichž způsob stravování vylučuje konzumaci živočichů a živočišných produktů (maso, mléko, sýry, vejce a většinou i med), respektive životní styl, který odmítá využívání živočichů pro potřeby lidí.

Spit Or Swallow? - polykáš nebo vyplivuješ? Tento význam je využíván pro volbu žen a homosexuálů při polykání nebo vyplivování spermatu. 

Common Baby Light My Fire - No tak, miláčku, zažehni můj oheň.

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 08. srpna 2016, 09:07
Díky Kai
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 08. srpna 2016, 08:47
3 -
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 07. srpna 2016, 09:49
Díky MMM ;-)
MMM
kvalita komentáře: 1 MMM 06. srpna 2016, 17:45
3 -
FERRIS
kvalita komentáře: 1 FERRIS 06. srpna 2016, 15:45
Žilková jede: Že uprchlíci v Německu budou znásilňovat ženy? To jsem se naučila na fakultě http://www.extra.cz/zilkova-jede-ze-uprchlici-v-nemecku-budou-znasilnovat-zeny-to-jsem-se-naucila-na-fakulte
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 06. srpna 2016, 13:09
Díky Mesje ;-)
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 05. srpna 2016, 16:13
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 21 bodů
  • 5 komentářů
  • 3 hodnocení
  • 30 hodnocení neregistrovanými
  • 05. srpna 2016, 14:22
  • 938 zobrazení
  • 0 oblíbené