Jde to Dobré Wow!

Zvrácené festivalové zážitky

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

V Brně se konalo dříve mnoho úspěšných akcí. První halová akce se uskutečnila v roce 1997 v hale na kolečkové brusle v Boby centru. Následovaly akce Bassblaster, Citadela, Orion Hall nebo od roku 1999 Apokalypsa, která zvítězila ve válce promotérů a funguje dodnes.

Na jižní Moravě se v současnosti pořádají rovněž úspěšné festivalové akce. Jedná se například o festival s názvem Kamínka, který se pořádá v Roštíně nedaleko Kroměříže, mezinárodní rockový open-air festival Master of Rock ve Vizovicích nebo punkový festival Pod Parou ve Vyškově na Moravě.

Za zmínku stojí samozřejmě ještě návštěvy motosrazů, jako bývala například dříve vyhlášená Kanálova stoka v Holubicích u Brna nebo současný Motosrázek Černčním u Bučovic. Popřípadě je možné navštívit větší akce, jako jsou Motonálet v Nikolčicích a největší český festival pro příznivce motorek Eurobike fest v Pasohlávkách.  

Zábavný večer na techopárty

Obrovský úspěch na jedné z uvedených akcí sklidila vodní stěna. Tvořil ji vodopád, který padal před DJem a na konci tohoto „vodního závoje“ byl stejně dlouhý bazén. Do této vodní brány tak mířil jeden z nejsilnějších plnobarevných laserů ve střední Evropě. Voda sloužila jako podklad k videoprojekci a výkonný leaser vytvářel trojrozměrné obrazce.

Takové akce mnohdy provázejí různé dekorace, vizuální efekty, GoGo tanečnice, laser show a fire show. Vedle těchto zpestření jsem měl možnost zahlédnout i parádní odvazovku jednoho páru přímo na hlavním tanečním plácku. Kamarád mi říkal: „Podívej se na tu holku s tou krátkou sukní.“ Rozhlížím se a povídám mu: „Ty vole, ta její sukně má tak maximálně pěta dvacet čísel.“

Jenže o sukni tam vůbec nešlo. Kamarád mě upozornil: „O tu minisukni ani tak nejde, ale ten kluk jí tam ze zadu tak trošku nenápadně projíždí. Podívej se jí do ksichtu!“ Když jsem se podíval na obličej této slečinky, tak mi bylo při jejím výrazu jasné, že jí to tam její borec pěkně pere.

Takže jsem si ten pár odměřeně prohlížel, jak to dělali ve stoje. Ta dívčina měla vzhledem ke svým grimasům tak trošičku výraz, jako by jí to její frajer dělal rovnou do zadku. A ten boreček si zkrátka při svém nenápadném přirážení ze zadu mával levou rukou do rytmu techna a neustále do ni přirážel.

Později jsem nemohl přehlédnout jednu clubberku oblečenou v krátké minisukni s punčochami a návleky na rukou, která často chodila na záchod, což vypadalo, jako kdyby byla nymfomankou. Zkušenému člověku časem dojde, že tam určitě kšeftovala s extázemi. Neznám holku, která by celý večer každou půlhodinu chodila na záchod s jiným klukem. Určitě se jednalo o výdělečnou činnost. Pokud nebyl předmětem jejího podnikání orální sex, tak prodej extází zcela určitě.

V průběhu večera se mě nějaký reportér dotazoval: „Co byste udělal se svojí poslední extází?“ Tak mu na ten stupidní dotaz odpovídám: „Rozdrtil bych ji a naházel mezi lidi.“ Potom mi ten mediální „presstitut poděkoval za rozhovor a odešel. Můžu jen s dobrým pocitem říct, že to byla skvělá párty, která tehdy způsobila šílenství snad pro všechny zúčastněné fandy.

Zábavné postřehy z rockového festivalu

Hned v průběhu prvního večere si mě zatáhla odbarvená sexuální predátorka do svého stanu. A po mém usilovném očichávání jejího rozkroku, který jsem málem vylízal téměř do sucha, se nakonec rozhodla, že mě ze svého stanu vyhodí ven, aby uvolnila místo dalšímu pečovateli o její klín.

Samozřejmě, že ten večer jsem nebyl prvním ani posledním, kterému tohle sobecké sebeukájení provedla. Na její obhajobu musím uvést, že pokud bych se proměnil v ženskou, tak bych si tohle počínání vychutnával taky. Kdybych se proměnil v ženskou, tak bych se zcela určitě zachoval následovně: „prstila tak dlouho dokud bych nechcípla na dehydrataci.“  

Druhý den ráno jsem zahlédl odbarvenou erotomanku v minisukni, která si to v doprovodu s několika muži vyrazila do nedaleké kukuřice na gang bang. Když se vracela nazpět, tak bylo vidět, jak jí ze spodu minisukně vytéká semeno.

Shodou okolností jsem další večer na fesťáku potkal známého, který nechtěl vejít do svého podivně se pohybujícího se stanu. A tak jsem se ho zeptal: „Kde máš svoji holku?“ Odpověděl: „Já ani nevím.“ Tak jsem se zeptal jinak: „Proč se teda nejdeš podívat do svého stanu?“ Dočkal jsem se odpovědi: „Já tam raději nepůjdu, on mi ji tam asi někdo mrdá.“

Kamarád mi další ráno vyprávěl svůj zážitek z večera: „Tak si normálně večer vlezu do stanu a najednou tam vedle sebe leží dvě holky. Lehnul jsem si teda mezi obě dvě. Když jsem potom začal šmátrat po jedné z nich, tak jsem dostal facku. Potom jsem ji začal zajíždět rukama do kalhotek a dostal jsem druhou facku.“

Tak se vyptávám: „A byl nějakej sex s nima?“ Kamarád na to říkal: „Nebyla žádná mrdačka. Já jsem byl večer nachcanej jako prase. A když jsem se ráno probudil, tak jsem zjistil, že vedle mě spí přítelkyně s mojí vlastní sestrou, kterou potkala na koncertu své oblíbené kapely. Problém se stal v tom, že jsem večer spal na špatné straně, takže mi ségra ráno nadávala, jestli jsem vůbec normální.“

Soutěžení na motorkářském srazu

K sobotnímu odpoledni na těchto srazech obvykle patří různé soutěže jako například pití piva na čas, stavění věže z kastlů do výšky, hod pneumatikou, pístem z lokomotivy anebo kanálem, miss mokré tričko a měření obvodu prsou a pasu u odvážných dívek. Před začátkem soutěží se u pódia předváděl chlápek na svém chopperu, který jezdil po mokré trávě tak dlouho až dokud mu to nepodklouzlo. Ostatní diváci mu pomáhali zvednout jeho těžkou motorku.

Ideální ženské proporce podle PPI, což znamená index perfektních hýždí, který je podle poměru mezi obvodem pasu (OP) a obvodem boků (OB) roven 0,7. To tedy znamená, že obvyklý způsob určení linie pasu u atraktivní ženy je 7:10, u muže 9:10. U soutěže s měřením prsou a pasu se tak zohledňuje šířka obvodu pasu k šířce obvodu hrudi. Vzhledem k tomuto způsobu měření proto soutěže nevyhrávaly jenom obézní dívky.

Protože předchozí den výrazně napršelo, tak docházelo k neustálému vytahování automobilů z bahna, a to se zapůjčenými traktory. Jak už si chlápek seděl v poklidu na svoji motorce, tak provokoval jednoho z účinkujících siláků, který se snažil odtahovat v těchto ztížených podmínkách dodávku v zubech. Motorkář si totiž neustále utahoval ze siláka a zpochybňoval jeho výkony. Po několika neúspěšných výstrahách dostal chlápek za řidítky od siláka nakládačku.

Punkrocková zábava

Pokud se jedná o punkrokové akce, tak jsem se na žádném z ročníků nesetkal s problémem utopených nebo zapíchnutých lidí od motorkářských gandů, jak¨se občas stávalo na Woodstocku. Vedle několika docela pohledných punkerek bylo možné zahlédnout dva upocené vlajkonoše s proporama AntiFa nebo vyholeného kšanďáka s nápisem „FUCK OF KSČM.“

Potkal jsem pohlednou punkerku, ale když na mě promluvila, tak měla žlutý a shnilý zuby, který vypadaly jako vyhořelí františci. U pódia tancovala holka s tmavou helmou na stadiona a brýlemi, takže vypadala jako Gadget Hackwrench (Gedžitka) z kresleného seriálu Chip and Dale. Další zvláštní postavu na koncertu byl hošan, kterej měl podprsenku a chodil po fesťáku v tmavých dvoudílných plavkách.

Na festivalu si zašel Tesák ulevit do přenosné toalety. Zrovna v momentě, když dokonával svoji naléhavou potřebu, rozhodla se skupina punkerů, že budku maličko rozhoupe. Kdyby na poslední chvíli nevykopl dveře mobilnbího záchodu a nevyskočil ven, tak by se převrátil společně s TOIkou na bok a měl by na sobě za čtyři dny trvání festivalu hovna z celé Evropy. 

Kamarád se tady sexznámil s holkou z Polska. Jenomže domů se vrátil s jejími věcmi, takže potom zjistil, že pocházejí až z Krakowa. Záležitost vyřešil samozřejmě jednoduše tím, že ji domů poslal kalhotky poštou a ona mu na oplátku poslala jeho spacák. Bohužel si už na tento zážitek kvůli chlastu moc nepamatuje, takže ani neví, jestli byl během večera kocour v troubě.

Zážitky z diskotékového pekla

K baru za mnou přiběhl kamarád a povídá: „Venku je úžasná mrdačka.“ Tak mu odpovídám: „Tohle vidět nepotřebuju, jak si to dvojice rozdává za keřem.“ Nakonec mě přesvědčil tvrzením: „Ale tohle není obyčejná šukačka, protože tam stojí borci v zástupu.“ Tak nadšeně souhlasím: „Cože?! Tak to se tam zajdu určitě hned podívat.“

Venku jsem zahlédl na stole ležící holku, kterou souložil chlápek. Ostatní si povídali a čekali zřejmě podle abecedy nebo velikosti penisu v zástupu. Kamarád si holku prohlížel a začal ji hladit po bradavkách se slovy: „Jééé, cecíček.“ Potom přistupuji dívce k obličeji prosbou: „Pokud Vám to nebude vadit, tak Vás z druhé strany předběhnu, protože nemám zájem po někom dalším olizovat smetanu.“

V momentě, když si začala svojí rukou hrát s mým ptákem, tak jsem ucítil něžný dotek jejího jazyku kolem mého žaludu. Vybízel jsem ji, aby si ho vzala pořádně hluboko do své pusinky. Hezky mě poslechla, takže jsem už jenom ucítil vlhký dotek jejího úzkého otvoru hrdla. Zasténal jsem a zastrčil jí ho opravdu hluboko do úst a jenom si užíval nekonečně dlouhý deep throat.

A tak v momentě, když mi ho pudově sevřela svými slizkými rty, tak jsem si začal vychutnávat každý dotek přirážení do jejích úst. Zatímco jednou rukou mi ho držela u kořene, tak druhou rukou mě začala hladit moje naběhnuté kulky. Občas se při mém zajíždění zakuckala, ale zkoušel jsem to stále hlouběji a hlouběji až jsem spokojeně vypustil proud semene na její mandle.

Neustále mě znovu a znovu kouřila, ale já už najednou znovu ucítil, jak uvnitř pulsuji, takže ji to znovu začínám stříkat do její pusinky. Pořád asi zkoušela, co vydržím. Protože to znamenalo, že mám za sebou už druhý a najednou au, takže třetí výstřik, ale znovu si ho dává do svých úst, stiskem mi drtí varlata a občas se zakouše do mého ptáka až jej silně sevřela svými zuby. Udělám se naposledy a s unavenou chůzí odcházím. To je bilance mého zážitku.    

Na takových místech nejsou ani incestní zážitky žádnou výjimkou. V hospodě se místní štamgast rozvyprávěl o tom, jak se na vesnické zábavě vášnivě líbal s pěknou holkou, které tehdy večer prohmatával její pevnou prdelku. Říkal, že je rád, že se ten jeho zážitek nezvrhl v něco mnohem impulzivnějšího, protože s ní naštěstí neměl žádný sex.

Zážitek potom ještě dovyprávěl s tím, že po několika letech dívku potkal znovu, když přijela k nim na návštěvu nějaká jeho neznámá tetička. Jeho matka ho tedy proto zavolala, aby se zašel podívat na svoji novou sestřenici. Svěřil se nám tak nakonec, že na ten pohled vzájemného studu a trapnosti dlouho nezapomene.

Zrádné ranní kocoviny

Jeden ze známých se živil jako řidič kamionu. Protože se naučil praktikovat svůj pracovní zlozvyk i v civilu, tak ve stanu jednoduše močil do pet láhve. Po náročné kalbě, jak celý večer chcal do svojí petky, tak po ránu zaháněl sušáka a kocovinu tím, že do sebe naklopil obsah svojí pet lahve. Po vypití obsahu si uvědomil, že vypil vlastní močovinu a stal se nedobrovolným experimentátorem urinoterapie.

Dokonce ani další ze známých nezklamal naše očekávání, když se ve stanu probudil s ošklivou a obézní holkou, která měla červený obličej plný pupínků. M jsme se ho potom u piva vyptávali: „Jak tě mohlo vůbec napadnout vyspat se s takovou zrůdou?“ Tak nám klidně odpověděl: „Šel jsem na jistotu.“

Při odchodu z festivalu jsem zahlédl nějakého cizího experta, který spal ve svém polorozbořeném stanu, venku měl vypitou basu od piv a neustále se třásl zimou. Když jsem s ním mluvil, tak říkal, že se nemůže vůbec zahřát. Upozornil jsem ho na to, že má své nohy v kaluži, tak proto mu musí být zima od jeho nohou.

Slovníček pojmů:

GoGo tanečnice – nejedná se o striptérky, ale o dívky, které provádí tanec v těsném kontaktu s publikem – na předscéně, na baru. Jejích úkolem je přilákat veřejnost nebo ostatní tanečníky a rozproudit zábavu.

Presstitut – prodejný novinář, který nepíše pravdu, ale píše to, co od něj majitel či správce mainstreamového média požaduje, aby psal.

PPI – zkratka – Perfekt pro index perfektních hýždí

Deep throat – praktika orálního sexu, kdy muž strčí svůj ztopořený penis ženě do úst a krku úplně celý, někdy dokonce včetně varlat. Tuto praktiku tzv. hluboké hrdlo lze provádět i při poloze přes hranu, kdy žena leží na zádech.

Sexznámení - vzájemné poznání, jehož účelem bylo sexuální uspokojení obou partnerů. 

Urinoterapie - jedná se o název pro léčbu z oblasti alternativní medicíny, při které pacient pije vlastní nebo cizí moč.

Legenda - z jakého důvodu slečna spáchala outdoorový gang bang? Rozešla se s přítelem, který o ní všude rozhlašoval, že je pěkná kurva. Z toho důvodu se mu snažila dokázat, že měl jednoduše pravdu. Největším štěstím pro všechny zúčastněné byla doba, kdy nebyly masově rozšířeny chytré telefony. 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 08. srpna 2016, 09:15
Díky Kai ;-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 08. srpna 2016, 08:48
2 -
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 03. srpna 2016, 19:14
Díky Mesje ;-)
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 03. srpna 2016, 18:58
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 14.6 bodů
  • 3 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 24 hodnocení neregistrovanými
  • 03. srpna 2016, 17:57
  • 1353 zobrazení
  • 0 oblíbené