Jde to Dobré Wow!

Nasyťte se análním sexem

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

V ženském časopise Cosmopolitan napsali ve studii, že potěšení z análního sexu si dopřává dvacet procent heterosexuálních páru, ale jen padesát procent párů homosexuálních.

Alespoň, co se týče pohlavních chorob, tak anální sex je jednou z nejrizikovějších sexuálních praktik, protože řitní otvor je náchylnější k trhlinkám a drobným rankám, které usnadňují přístup k šíření pohlavních nemocí.

Zábavné femnacistky:

Jednoho nudného sobotního odpoledne jsem zabrousil na webové stránky feministky.com, které přirovnávaly muže, jenž se snaží ženu přesvědčit k análnímu styku ke skrytým homosexuálům.

Podle odborného názoru jakési Julie je anální styk něco nepřirozeného. Dochází tak ke zvěrstvu páchaném na své ženě, protože se muži údajně nezajímají o pocity své ženy.

V diskuzi jistá Kiky uvedla:

No já teda nevím. Na análním styku nevidím nic špatnýho. A kdyby to žena nevyžadovala, proč by se pro ně vyráběly anální vibrátory apod. To si snad choděj kupovat ze svého vlastního rozhodnutí.

Anální styk nemá s homosexualitou nic společného. Anální sexuální praktiky nezahrnují pouze strkání penisu do otvoru, ale i jiné dráždění. Anální otvor je erotogenní zóna a mnoha ženám se jeho dráždění velice líbí.“

Spolužák hovnosexuálem

Představte si, že se potkáte se spolužáky po maturitě a uvidíte je vysedávat v nějakém BMW. Samozřejmě netušíte, komu z nich tento luxusní automobil vlastně patří.

Ahoj, jak se máte??“ Jo, a čí je vlastně to BMW?“

To asi tvoje Johnny nebude, že? Ty studuješ vysokou školu?“ vyptával jsem se.

Takže to auto je tvoje Radku, když tvůj otec je podnikatel?“

Moje rozhodně ne,“ odpověděl mi Radek.

A tvoje? Tomáši.“

Ne, já mám na tohle špatný zaměstnání.“

Takže jediný, kdo nám tady zbýval, tak je samozřejmě už jenom Báďa. A když jsem jako na posledního ukázal na něj, tak na mě spustil ten svůj teploušskej smích:

Chichichichi, to je moje,“ odpověděl.

Ale vždyť ty jsi ale nezaměstnanej,“ nevěřícně jsem kroutil hlavou. Takže okamžitě mi bylo jasné, jak se náš bývalý spolužák živí.

Fart pornografie

Slovo „Fart“ znamená v překladu „prdění.“ Jen pro zajímavost uvedo, že z dopisů Jamese Joyce bylo zjištěno, že má rád tento druh sexuálního fetiše. Tento spisovatel z 20. století rozhodně nepsal nic do šuplíku a se svojí zálibou se svěřil v jednom dopise:

Té noci jsi měla prdel plnou prdů, drahá“ a své ženě popisoval „a já z tebe všechny vyšoustal, velké tučné, dlouhé větrné, rychlá krátká veselá uprdnutí i spoustu malých nezbedných prdíků, vrcholících dlouhým zatroubením z tvé díry.“

Spanking a Twerkování

Spanking je anglický výraz pro výprask prováděný v rámci erotické hry. Bývá používán jako součást sexuální předehry. Pokud spanking již není nevinnou předehrou, tak se jedná o sadomasochistickou praktiku, která se rovněž řadí mezi BDSM.

Twerkování je druh tance, ve kterém hlavní roli hraje pohyb zadečkem. Jedná se o druh tancování, při kterém je zapotřebí natřásat zadeček. Tento tanec zpevňuje hýžďové, stehenní a dokonce i břišní svaly.

Závěrem

Aštár miloval anální sex se svojí přítelkyní natolik, že jej upřednostňoval před vaginálním sexem. A když se ho známí a kamarádi vyptávali, tak jim odpověděl, že při análním sexu se mu lépe daří dosáhnout orgasmu, a to zřejmě kvůli tomu, že jeho přítelkyně má tento otvor mnohem více úzký.

 

Slovníček pojmů:

Spanked – plácnutí

Twerk – slovo odvozené od twist – kroucení a jerk – trhání či škubání. 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 03. srpna 2016, 19:15
Kai, MMM, la-Sicka. Díky ;-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 01. srpna 2016, 08:57
2 ...zvláštní pokus. Věřím, že mnoha mohl poněkud rozšířit nejen "obzor"...
MMM
kvalita komentáře: 1 MMM 30. července 2016, 21:50
2 Tohle mě nesere.
la-Sicka
kvalita komentáře: 0 la-Sicka 29. července 2016, 16:34
omg, chtěla sem dát minus...
la-Sicka
kvalita komentáře: 1 la-Sicka 29. července 2016, 16:33
1 Založ si blogísek.
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 29. července 2016, 14:39
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 15.6 bodů
  • 5 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 19 hodnocení neregistrovanými
  • 29. července 2016, 13:46
  • 1027 zobrazení
  • 0 oblíbené