Jde to Dobré Wow!

Zápisky pacienta II.

Literatura > Biografie / Sci-fi / Povídka

Sestřičky nám v průběhu léčby podávaly nějaké modré tablety. Tvrdily nám, že jsou určené proti bolesti. Já jsem měl spíš pocit, že pacientům tyto tablety podávaly proto, aby jim nepadali z postele.

Jedna ze sestřiček měla abnormálně bujné poprsí. Kdyby zdravotní pojišťovna poskytovala nadstandardní péči, tak by se stačilo v průběhu večera na jedno prso přisát, a tím druhým se hezky přikrýt.

Třetí týden probíhal sledováním filmů:

Po narkóze se probouzel pacient, a když zřízenec nafukoval pod ním lehátko, tak se zeptal kolegy: „Už je tvrdej?“ „Já? Nejsem,“ ozval se pacient. Zřízenec mu odpověděl: „Ty ne, myslím ten polštář.“

Na pokoji jsme chvíli měli pána, který nám pouštěl pohádky. Doktor se ho ptal: „Na co to koukáte?“ Pacient říkal: „Na pohádku Hajný Robátko. To je zrovna ten díl, kdy jelen Větrník...“ Potom si ještě pouštěl muzikál, kde zpívali a lítali nějací sloni.

Na notebooku jsem si pouštěl seriál Lucky Louie, kde zrovna padla hláška: „Co je s tím šukacím víkendem?“ V tom ale vstoupila mladá sestřička, a když to uslyšela, tak se trochu zasmála a řekla: „To si ještě na ten víkend počkáte.“

Na pokoji jsme měli i důchodce s cukrovkou, který se odpoledne hádal se svojí družkou kvůli léčbě chodidla. Tak mu říkala: „Tobě brzo tu nohu uřežou.“ Senior družce pohotově odpověděl: „A tobě brzo uřežou jazyk.“

Senior večer zavolal sestřičce: „Já se omlouvám, ale po narkóze jsem necítil močový měchýř, takže jsem se počůral.“ V tom jsem mu říkal: „Nic si z toho nedělejte. Já jsem měl večer erotický sen, takže jsem si po poluci utřel břicho a spal dál.“

Sprchování ve snu:

SPÁT! SPÁT! SPÁT! „Ležím na nepromokavém lůžku ve sprše a vedle něj stojí dvě mladé zdravotní sestřičky. Menší sestřička mi začíná umývat vlasy a líbat tvář. Ta vyšší sestřička mydlí moje tělo a nechává na něj stékat teplou vodu.

Vysoká sestřička začíná moje tělo hladit po ramenou, pak po hrudi a najednou sjíždí její ruka na mého čuráka. Potom mne začíná zlehka mnout, a když mi nastupuje erekce, tak mi jemně olizuje varlata jako zmrzlinu.

Zatímco jednou rukou hladí a mydlí moje tělo, tak druhou rukou v rukavicích začíná masírovat moji prostatu. Já na oplátku lížu a intenzivně saju její šťávy svými ústy. Jednou rukou jí drtím pysky a jazykem hladím její nabíhající poštěváček.

Najednou se mi posadila na klín ta malá zdravotní sestřička, začala si roztahovat pysky a vtlačovat můj úd do svého těsného zadečku. Začal jsem hladit její pevná prsa a ploché bříško. Cítil jsem její úzké sevření a začal mohutně stříkat.“ A PAK JSEM SE PROBUDIL A ZJISTIL, ŽE SE JEDNÁ O POLUCI.

Čtvrtý týden probíhal rizikově

Zrovna jsme měli na pokoji otevřené dveře, když se po chodbě prošel pacient s hnědým věnečkem na zádech se slovy: „Sestro, nešlo to zastavit.“

Naštěstí se na místo klystýru podávají vodičky. To by jinak tento pacient po těch třech až pěti litrech na stěně vytvořil mapu České republiky o velikosti tři krát osm metrů.

V pátek přivezli z jiné nemocnice důchodce, který usiloval o to, aby byl příští týden co nejdříve doma. Nechtěl čekat do pondělka na rehabilitační pracovnice, proto tedy popadl sousedovy jednu berlu a v rámci tréninku začal kroužit kolem postele.

Další den mu museli podat na místo Lexaurinu trojky zřejmě Tramadol Retard, protože chrápal od odpoledne až do rána následujícího dne. A to takovým stylem, že zhruba deset vteřin chrněl a jakoby nedýchal a potom lapal po dechu jako, když se vynořil z vody.

V průběhu vizity přijela sestra s rikšou obsahující léky, které jsme říkaly mixážní pult. Doktor se zeptal: „Kde je pacient?“ - „Na záchodě“ Doktor začal nadávat: „Tohle si nemusí nechávat na vizitu.“ - „No jo, ale on celej den stonal, že se nemůže vysrat.“

Tak jsem k tomu dodal: "Pacient by potřeboval zapůjčit nůžky, aby ten svůj kabel zastřihl a mohl z toalety dojít včas."

Návštěva po vizitě

Kamarád mi vyprávěl o tom, jaký měla jeho bývalá spolupracovnice zážitek, když urazila 300 metrů z práce cestou domů. U stojící dodávky zahlédla soulož, kde žena vzrušením křičela na celou ulici.

Po několika dalších metrech zahlédla zmláceného mladíka, ke kterému přijíždí sanitka a skoro před svým domem zahlédla feťáka, kterej si drtil sajrajty a vyráběl si na patníku lajny.

Pátý týden skončil epochálně

Na dvojce to někomu sestřičky přepískly s dávkou vodičky do věnečku, protože zřejmě připravovaly tyto již tři neděle neseroucí pacienty na operaci. Tato procedura jim totiž pořádně povolila jejich stavidla, a proto výkaly začaly těmto pacientům cákat všude možně, takže je už nezachránila ani přiložená toaletní mísa.

To nakonec znamená, že se pacienti váleli ve svých vlastních výkalech jako nějací tuleni. Nekalým obsahem, který vyprodukovali, totiž zajebali okraj postele, a o tom bordelu stékajícím na podlahu raději ani nemluvím. Jejich spolubydlící byl z toho jejich svinstva natolik zaskočen, že ho z toho zápachu začali svědit oči.

 

Slovníček pojmů:

Poluce – je mimovolný výron semene, který probíhá ve spánku. Běžně je tento jev označován jako „mokré sny,“ mimovolný orgasmus nebo orgasmus ve spánku.

Lexaurin – používá se při úzkosti, napětí, podrážděnosti, poruchách spánku.

Tramadol (tramal) – zmírňuje bolest tlumením některých chemických látek v centrálním nervovém systému (mozku a míše).

Vizita – kontrola, inspekce lékařů, prohlídka

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 03. srpna 2016, 19:15
Kai a Mesje. Díky moc ;-)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 01. srpna 2016, 09:02
3 ...
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 28. července 2016, 11:04
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 14.4 bodů
  • 2 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 21 hodnocení neregistrovanými
  • 28. července 2016, 08:02
  • 1274 zobrazení
  • 0 oblíbené