Jde to Dobré Wow!

Zápisky pacienta I.

Literatura > Biografie / Sci-fi / Povídka

V nemocnici na CTČku mi řekli, že mám zlomeninu lopatky, pohmožděninu pravého lýtka a zlomenou kyčel. Po tomto úrazu jsem se v nemocnici ptal na malé vizitě doktorů: „Takže to znamená, že měsíc a půl nebudu mít koitus?“ Jeden z doktorů se při tomto dotazu málem neudržel smíchy.

Když potom policie začala vyšetřovat havárii, tak mi do očí tvrdila: „Musíme vyšetřit tu havárii automobilu, který jste naboural.“ Nejspíš jsem asi musel řídit létající talíř s antigravitačním pohonem. Zřejmě vzhledem k tomu, že jsem utrpěl boční náraz do vlastního těla a automobil předkem narazil do mojí motorky, tak bude tuto nehodu prozatím vyšetřovat NASA.

Týden první nás obohatil s mazlíkama:

Hned první víkend nám saniťák přivezl totálně rozbitýho opilce, a to se slovy: „Dovedu Vám jednoho mazlíka.“ Mazlík měl tři promile a nadával saniťákovi: „Ty hajzle, toho budeš litovat!“

Saníťák opilci říkal: „Nelez mi hnedka do té postele! Jseš celej pochcanej.“ Opilec začal nadávat: „Já, že jsem se pochcal? Ty hajzle!“ Protože se opilec nekontroloval, tak byl připoután na svém lůžku.

Svým chováním obtěžoval pacienty, tak se jeden z pacientů rozhodl zavolat sestřičce, aby si ho odvezla. Když vešla sestra, tak se svázaný opilec posadil a začal ji nadávat: „Ty kurvo jedna!“

Sestřička říkala zřízenci: „Podívej se na něj! Nadává mi a ještě k tomu všemu u toho vypadá jako surikata. Takže dáme pánovi nějaké separéčko.“ Takže opilce odvezli a my jsme se mohli konečně v klidu vyspat.

Další mazlík byl rovněž připoután na svém lůžku. Ale přesto se mu stejně podařilo vytáhnout z kapsy sirky a zapálit si vlastní postel. Od té doby raději sestřičky kontrolují, jestli takový lidé nemají zapalovače.

Četba z oboru egyptologie:

Volný čas jsem trávil četbou knihy „Tajemná egyptologie,“ kde jsem se dozvěděl, že Cheopsova pyramida obsahuje 2.300.000 kvádrů různé velikosti. Pokud by tedy práce na této pyramidě trvaly nepřetržitě po dobu 20 let, tak by potom časově zabraly celkově 7.200 dní.

Jenomže to by tedy znamenalo denně usadit 230 kvádrů. Během pracovního dne by každé tři až čtyři minuty proto musel být dopraven jeden kvádr. Kdyby se pracovalo na směny, tak by každých 7 minut musel být vyroben a usazen jeden kvádr.

V případě, že by se pracovalo kvůli zemědělství, které mělo přednost pouze tři měsíce v roce, tedy celkem 60 měsíců, tj. 1.800 dnů, tak by bylo denně dopraveno 1.227 kvádrů.

Počítá-li se s pracovním dnem čtrnáct hodin, tj. 840 minut, tak to znamená, že každou minutu by musel být k pyramidě dopraven a usazen jeden až dva bloky, což je ale prakticky nemožné!!

Týden druhý nás obohatil s romantikama:

Na našem patře to byl samej romantik. Jeden si to dělal dobře s pivní flaškou a další si vložil do kondomu mrkev, kterou si potom strčil do vlastní prdele. V jiném případě se jednalo o ředkvičky. Zřejmě mu zubař nařídil kousat druhou stranou.

Přivezli do nemocnice také i případ, když pacient souložil s vázou a pořezal se o její střepy, takže mu při divoké jízdě praskla. Zkrátka na chirurgii jsou mnohem větší zážitky než na interně.

V předchozím roce měli na oddělení jednoho člověka, který si tam vložil chlupatý váleček na malování. Takového člověka bych ze soucitu určitě v autobuse pustil sednout.

Četba z oboru kryptozoologie:

Volný čas jsem si krátil četbou knihy „Stezkami záhadných zvířat,“ První část knihy se zabývala vyřešenými záhadami, kam patřil Varan Komodský, Jednorožec Elasmotherium o výšce dvou metrů a dva a půl tuny (nebyl to kůň ani nosorožec) a například pověstná a vyřešená záhada Krakatice.

Kniha se také zabývala vyhynulými zvířaty, jako byl slon trpasličí (Palaeoloxodon falconeri) vysoký zhruba jeden metr, který se vyskytoval ve Středomoří na Sicílii a Maltě. Největší pták Hatzegopteryx thambena, který měl rozpětí křídel 11 až 18 metrů a byl nalezen v západním Rumunsku.

Největším existujícím květem současnosti je Raflézie Arnoldova, který dosahuje přes jeden metr v průměru a váhy deseti kilogramů. Jedná se o největší a nejtěžší květ v rostlinné říši. Vyskytuje se v počtu 16 druhů v jihovýchodní Asii.

Jen pro zajímavost je vhodné uvést, že Macharoidus byl šavlozubým lvem, který žil ještě před 126.000 lety na Moravě. V současnosti žije v pralesech jihovýchodní Asie největší Kočka Temminckova, která dosahuje váhy 6 až 16 kilogramů.

Čípek opravdu nepotřebuji:

Tuhle si pán stěžoval, že nechce od sestry čípek. Geront: „Já nechci čípek, protože odpoledne nebo zítra budu chodit o berlích.“ Starší sestra: „To mě nezajímá.“ Geront se vztekal: „Jak mě nasere, tak jí řeknu, ať mi tam strčí třeba granát. Jestli má krátké prsty, tak mi to tam může zatlačit pusou a zafoukat nebo si skočit do kuchyně pro vařečku.“

Z toho důvodu si od kolegy zapůjčil berle a odšpital na záchod. Na trůnu potom příchozí starší sestře nadával: „Vidíte, takže Vám ten čípek zbyl, můžete si ho do prdele strčit sama.“ A po cestě zpět brblal, že ta stará mumia tady chodí, jako kdyby ho tam měla vraženýho a nechtěla ho pustit.

Druhej den říká: „Kurva, tak ještě nedávno mi sestra zavedla čípek tak hluboko až to bolelo.“ Tak mu říkám: „Pokud neměla gelové nehty, tak jste to alespoň dostal i s masáží prostaty.“ Mladá sestra k tomu dodala: „Čípky se ale běžně dávají opravdu docela hluboko.“

Závěrečné řeči z pokoje:

Každé ráno probíhaly očistné koupele, takže si člověk mohl umýt obličej, pupek i svůj parůžek. Z tohoto důvodu bylo nutné zapotřebí denně dodržovat jistá pravidla: „Každý ráno litr mlíčka, bude ti stát jako svíčka. Každý večer buchty s mákem, budeš vstávat s tvrdým ptákem.“

Takže, když nás sestra probouzela se slovy: „Pánové, tak se začněte umývat,“ tak důchodce odpověděl: „Sestro, prý se to dělá jednou za čas a pak se to omlátí kladivem.“ Vedlejší pacient si stěžoval sestře, že mu to nejde dolů, Důchodce zareagoval slovy. „Tak se to polije benzínem a zapálí.“

Jednoho odpoledne odmítaly sestry vpustit neočekávané návštěvy, a to z důvodu velké vizity, tak náš bavič rozzlobeně prohlásil: „Ty vole, to jsou kokoti až do nebes.“ No a potom jsme na večeři dostali krupici, tak nám k tomu řekl: „To je tak dietní jídlo, že si po něm akorát dvakrát prdnu a jednó vychčím:“

 

Slovníček pojmů:

Lapiduch – slangový vojenský výraz pro ošetřovatele, zdravotníka

Separé – oddělený, samostatný prostor

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 13. srpna 2016, 15:52
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 03. srpna 2016, 19:16
Mesje a Joy. Díky za uznání ;-)
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 27. července 2016, 19:58
3 -
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 1 Nezn.uživatel 27. července 2016, 19:12
1.5 Pobavilo..
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 12.9 bodů
  • 3 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 21 hodnocení neregistrovanými
  • 27. července 2016, 14:48
  • 841 zobrazení
  • 0 oblíbené