Jde to Dobré Wow!

Bukkake za tři sta korun

Literatura > Erotické / Povídka / Pohádka

Co je vlastně pojem Bukkake? Tento slovní význam a sexuální praktika pocházejí z Japonska. V doslovném překladu to znamená „hluboké šplouchnutí,“ „ostříknout“, „zasáhnout vodou,“ například, když vás postříká auto, které vjelo do louže.

Bukkake je skupinová sexuální praktika, při níž několik mužů masturbuje a ejakuluje na tělo ženy, většinou na obličej a ústa. Popularitu tohoto žánru způsobily japonské společnosti vyrábějící pornografické filmy v první polovině 70. let 20. století.

Fenomén Bukkake se dnes vlivem emancipace žen na internetu objevuje i v opačné roli, kde několik žen s mokrým orgasmem se buď najednou nebo postupně jedna po druhé vyvrcholí na obličej jednoho muže.

*****

Poprvé jsem měl možnost zahlédnout Bukkake na internetu, kde skupina asi dvaceti perverzáků totálně postříkala jednu černošku takovým způsobem, že po tom zákroku vypadala jako albín. Málem ti chlápáci z ní udělali blondýnku.

S fenoménem Bukkake v ženském podání jsem se pro změnu setkal na snímku Reverse Bukkake“ od společnosti JM Productions, ve kterém skupina dívek svými mokrými orgasmy zásobuje obličej jednoho spokojeného muže.

*****

Existuje dokonce i jeden mýtus o vzniku Bukkake. Ve starém Japonsku mělo jít o trest pro nevěrnou ženu. Nešťastnice měla být zahrabána po krk v písku a mládenci z vesnice k ní přicházeli a nutili ji k orálnímu sexu. Při vyvrcholení sperma stříkali na její tvář a vlasy.

Pokud jim žena nebyla po vůli, tak ji muži bili. Druhý den tak byla nevěrná žena sťata mečem. Tato historka však není pravdivá, protože japonský zákoník ani folklór tento trest vůbec nezná. Také nejsou dochovány žádné záznamy o podobné události.

*****

Nedávno jsem objevil inzerát, ve kterém bylo napsáno „Vaše žena nepolyká? Nevadí, najděte si u nás jinou!“ Jiný inzerát se jmenoval „Bukkake za 300.“ Uvádím sem doslovný popis tohoto zábavného inzerátu:

Brněnský soukromý club pořádá každodenní Bukkake se slečnou Monikou. Je to perverzní coura co má ráda semeno. Akce začíná každý den ve 20 hod. u nás na Kolišti. Nejedná se o sex či orál ale o onanii nad prsatou kurvičkou kterou nakonec všichni pocákáte. Cena pouze 300Kč. Nemusíte se ani objednávat, prostě rovnou přijďte a cákejte.“

Uvažuju nad tím, že kdybych tento inzerát vložil třeba na Slevomat.cz, tak by mi za jeho umístění někteří návštěvníci tohoto webového protálu utrhli ruce.

*****

Pokud ulovíte ženskou s mokrými orgasmy, tak jste šťastný chlap. Nejedná se totiž o únik moči, ale o čirou tekutinu bez chuti a zápachu, i když u přestárlých prostitutek to vedle úniku moči může znamenat i únik jiných provozních tekutin. V tomto případě zažíváte osvěžení jménem „Squirt,“ což je výraz pro mokrý ženský orgasmus.

Pokud se rozhodnete provozovat „Reverse Bukkake,“ tak doporučuji před zahájením zapnout ponorné čerpadlo. Když jsem tuto dívčí nálož tehdy okusil poprvé, tak mi do krku klouzal výstřik za výstřikem a měl jsem pocit, že se topím. Ženy totiž při takovém orgasmu vyprodukují 3 až 15 mililitrů, kdežto muži při ejekulaci jen 2,2 až 6,6 mililitrů

Morčata na útěku – Bukkake

Dneska si připravíme oblíbená pokrm japonská dívek:

Konichiwa , moje jméno být profesor Bu.
Z dalekého ostrova Šikoku já k vám jdu!
Odpoledne vaši žena pozvat na saké,
A večer já jí ukázat, co to být bukkake!

Bukkake, to být když se vám staví!
Bukkake, když jako konev kropit...
Bukkake, ó to být na pleť zdravý!
kdo neznat, nepochopit!

(Album: Tradice z krabice – 2013)

Království Bukkake

Doporučení: Při čtení této povídky se doporučuje poslouchat písničku Bukkake od kapely Morčata na útěku

Rozhodli jsme se ze zvědavosti navštívit tento uvedený brněnský klub, který je v současnosti již na Kolišti zavřený. Dnes na tomto místě funguje pouze obyčejná hospoda. Zmíněný klub se podle internetových diskuzí v současnosti přestěhoval na Marešovu ulici.

Podle vzpomínek slečna Monika po zákroku, který se neobešel bez hrstky zasvěcených lidí, tak v klubu obdržela zdarma prvotřídní „facelifting“ obličeje. Na závěr akce potom vypadala jako slunečnice, protože byla plná semene.

Omlouvám se za takovou promiskuitu, ale je nutné sáhnout do vlastního svědomí. Ačkoliv mi nohem více připadá nechutné být advokátem nebou soudcem, který prodlužuje soudní řízení nebo okrádá svého klienta, tak se stydím více za stav této bezprávní společnosti, než za takové sexuálně bizarní chování.

*****

Zpovědnice No. 1: „No přítel mě běžně půjčuje kamarádům, o víkendu máme na chatě veselo :-) Nejvíc jednou jsem měla 4 chlapy, vystřídali se ve mně a pak jsem jim nastavila svoje kozičky, aby se na ně vystříkali. No trefují se na tvář a už jsem to měla snad všude :-) Tolerantní přítel je základ úžasného sexu!! Dámy vřele všem doporučuji, vždy jsem téměř v tranzu, no to víte...“ Martinka

Zpovědnice No. 2: „Nejdřív jsme s přítelem dělali vyvrcholení na bříško, do análku, na kozičky, na obličej a pak se to nějak zvrhlo... Od té doby už jsem zažila i 4 chlapy. Je to úžasný, mít tolik klobásek kolem a pak tu jejich šťávu.“ Lulka

*****

Zrovna když už jsem si myslel, že mne už nic nepřekvapí, tak se uvedený klub otevřel znovu a v inzerátu stálo:

Zveme Vás do nově otevřeného P-Clubu v Brně na Marešově ulici. Jsme zaměření na perverzní choutky jako je BUKKAKE, GANG BANG, PISS, S/M, FETIŠ, BDSM, STRAP ON a pod. Naše roztomilé subinky mají rády semeno úplně všude a jsou absolutně poslušné. Naopak přísné dominy Vám dají co proto. Naše rarita je pravidelné BUKKAKE a GANG BANG párty v uzavřené diskrétní společnosti. Příjemné posezení a rozmanité vybavení pro Vaše perverzní choutky. Přijďte a nestyďte se za své úchylárny, tady jste mezi svými."

Gokkun

Existují samozřejmě i ještě další bizarnější sexuální praktiky. Jedna z nich se nazývá „Gokkun.“ Slovo „Gokkun“ je citoslovcem pocházejícím z japonštiny, které vyjadřuje zvuk polykání.

Mezi často se vyskytující témata těchto filmů patří ženy, které popíjí nebo lízají obrovské množství semene ze sklenic či nádobí nebo chlastají sperma ze sklenek na Martiny.

Na závěr sexuální rekord

A na závěr opravdu prazvláštní sexuální rekord, který byl zaznamenán v roce 1991 v Los Angeles. Do jedné z místních nemocnic přijali ženu, která trpěla bolestmi žaludku. Lékaři z ní následně vypumpovali 0,8 litru spermatu. Jak dotyčná k takovému množství přišla, ovšem odmítla prozradit. Jen pro představu: Zmiňované množství semene by vystříklo 200 chlapů, ale třeba taky jen 8 prasat domácích.

Slovníček pojmů:

Bukkake – způsob přípravy japonských nudlí soba, kde se podávají za studena posypané různými věcmi a polévají se masovým vývarem. V úpravě udon se podávají jako horká nudlová polévka.

Studio filmů pro dospělé s názvem Shuttle majitele Kazuhiko Matsumoto registrovalo termín „bukkake“ jako ochrannou známku č. 4545137 v lednu 2001.

Salirophilie – formy jsou rozmanité (k sobě nebo partnerovi) se všemi druhy pro ně vhodných kašovitých, slizkých anebo kapalných látek (např. potravin, bláta, nátěrové hmoty, někdy i spermatu, moči, krve anebo výkalů). Některá z těchto znečištění vyvolává sexuální vzrušení a uspokojení. 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 03. srpna 2016, 19:17
Kai a Mesje. Díky ;-)
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 27. července 2016, 11:41
V Japonsku se podává pokrm Bukkake Udon Noodles https://www.japancentre.com/en/recipes/374-bukkake-udon-noodles#b
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 27. července 2016, 08:54
2 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 25. července 2016, 23:15
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 13 bodů
  • 3 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 20 hodnocení neregistrovanými
  • 25. července 2016, 14:49
  • 5607 zobrazení
  • 0 oblíbené