Jde to Dobré Wow!

Punkově kreativní příběhy

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Postavy zde uvedené se nesmí nazývat pravými jmény. Pokud se někdo v následujících povídkách poznal, tak je to zásluhou jeho originálního příběhu, který se může opakovat kdykoliv v čase i prostoru naší sluneční soustavy.

Takže první historka se týká užívání LSD. V České republice došlo velice nedávno k založení České psychedelické společnosti (CZEPS) sdružující výzkumníky a osobnosti různých profesí, kteří sdílejí zájem o výzkum psychedelických látek či podporu vědy a výzkumu v této oblasti.

Uživatelé LSD tvrdí, že většinou svůj stav ukočírují, ale konzumenti lysohlávek se mnohdy stávají obětí nezvladatelného návalu. Nezapomenutelným zážitkem se pro moje oči stala místní celebrita, kterou jsem měl možnost zahlédnout při konzumaci a nabírání hlíny do kapes se slovy: „Nutela, nutela, nutela...“

Druhá historka se odehrála v kostele svatého Ondřeje. Místní kněz římskokatolické církve byl obviněn ze sexuálního obtěžování nezletilých chlapců. Podle policie jezdil do Přerova na vlastní pěst, kde neměl žádné duchovní povinnosti. Šetření bylo zahájeno na základě oznámení rodiče jednoho z nich. Jednalo se o romská ghetta, kde jej kriminalisté zatkli přímo v místě jeho podezřelých návštěv.

Každého pohoršují anebo vzrušují jiné věci. Jeden punker si to například rozdal se svou přítelkyní v tomto kostele. Dívku nechal usadit na klekátko, aby jí to mohl provádět ze zadu. Jenže dívka nebyla dostatečně vzrušená, tak si ten kulišák nabral svěcenou vodu z „aspersoria“ a polil své přítelkyni její suchou kundičku.

Třetí historka se odehrála u sochy sv. Floriánka. Pověstná socha, která je patronem hasičů a kominíků. Na tomto místě se totiž odehrálo fotografování nahé slečny, a to přímo na veřejnosti. Tyto fotky byly zveřejněny v časopise „Český naháč,“ který vzhledem k svému vlasteneckému obsahu dával vždy přednost focení dívek v českých lokalitách.

Exhibicionismu jsme si užili dostatek také, když si jeden náš známý natočil dopředu svoji kapsičku. Jeho ledvinka měla totiž uvnitř díru, ve které její majitel pokoutně schovával své nádobí. Po městě potom chodil se zamotanýma rukama v „gáze“ a prosil místní lidi, jestli by mu nemohli pomoci vytáhnout z této ledvinky jeho mobilní telefon.

Jedním z nejlepších úlovků se stala dívka, která se nezalekla a na několik vteřin si s obsahem ledvinky provokativně pohrála. Jenže nejlepší úlovek patřil zcela určitě na konec. Učitelka na střední požadovala nahlédnout do obsahu ledvinky, jestli tam majitel nemá náhodou nějakou trávu. Na místo hledané ganje kantorka objevila obsah úplně jiného pytlíčku.

Čtvrtá historka se samozřejmě týká sexu na veřejnosti. Představte si, že si některé holky v hospodě myslí, že se chovají jako morální autority, ale v opilosti se jim podaří i třeba takový kousek jako gang bang na veřejnosti.

Jelikož se v tomto případě jednalo o skupinový sex, ve kterém se ti odvážnější odhodlali provozovat i „koitus“ přes „menzes,“ tak tato dívka obdržela legendární přezdívku „Krvavá Marry.“

Takové holce je lepší se vyhnout. Jednoduše řečeno slovníkem čtvrté cenové skupiny: „S takovou štětkou bych si nevytřel ani hajzl.“ To je potom lepší zajít na swingers, než naštěkat do boudy takové špinavé couře.

Pátá historka se týká zneužívání pervitinu. Tato látka zvaná metamfetamin bývala za druhé světové války používána pro zvýšení odvahy, rychlosti a zběsilosti vojáků. Ačkoliv je už v Evropě dlouho mír, tak obliba této drogy v Čechách neutuchá.

V jedné bezvýznamné obci severovýchodně od města Vyškov úřední orgány provedly razii proti synátorovi pana starosty. Policisté zde jeho synovi údajně zabavili určité množství drog a podle tisku i věci pocházejících z trestné činnosti. Ačkoliv byl tento pacholek už v podmínce, tak po vazební procedůře už zůstal na svobodě bez trestu.

Když tohoto „dealera dobré nálady“ policie vyslýchala, tak se jej zeptala: „Čím to vlastně ředíte?“ „No, vlastní mrdkou,“ odpověděl syn starosty. Jelikož mu ale potom hrozilo vězení ve výši šest až dvanáct let, tak se asi zřejmě rozhodl tento „kuchařský mistr“ vypovídat proti všem možným známým chemickým kutilům v drogové oblasti.

Šestá historka popisuje bizarní formu lidského chování. Vyčůrat a spát. I takhle můžeme nazývat praktiku zlatý déšť, vodní sport nebo šampaňské, kterou pokud si objednáte v nějakém nočním klubu, tak se můžete dočkat akorát tak pomočení vlastního těla.

Vyznavači pissingu uvádějí, že existují formy kontaktního i bezkontaktního, kde se nemočí na tělo partnera. Zkušení znalci ovšem tvrdí, že moč zdravého člověka je sterilní a nemůže nijak ohrozit například sexuálními chorobami.

Mnozí opilci mají v hospodách prima nápady. Skvělou myšlenku dostali i naši záporní hrdinové, kteří se rozhodli provést inovaci stolního fotbalu. Vylepšení tito hrdinové provedli takovým způsobem, že začali chcát do otvoru, kde se vhazují balónky do hry. Touto inovací tedy ze stolního fotbálku vznikla nová hra na principu stolního a současně vodního póla.

Sedmá historka svou náplní tak trochu připomíná zábavné call centrum. V dnešní terminologii se jedná o callcentráky, kde dochází k největší fluktuaci zaměstnanců a to kolem 40 procent lidí, protože první dva měsíce přežije jen málokdo a značnou část operujících zaměstnanců tvoří studenti a brigádníci.

Docházelo v tomto prostředí dokonce i k různým absurdním případům, když zaměstnanci byli pokutováni za odchod na toaletu. Častým jevem bývalo také rozeštvávání zaměstnanců, zavedení „tabule ostudy“ pro nejhorší zaměstnance či „selekce“ zaměstnanců následným hlasováním o tom, koho mezi sebou operátoři nechtějí.

Naši figuranti zavolali několika obětem a uvedli: „Dobrý den, provádíme průzkum pro Český Telecom a chtěli bychom zjistit délku Vaší šnůry od telefonu.“ Když se lidé posléze nechali úspěšně nachytat, tak parodující oparátoři na ně spustili: „Děkujeme Vám za poskytnutí údajů.“

Dále své oběti informovali: „Vzhledem ke zlepšení Vašich služeb Vám navrhujeme, abyste si následující informace zapisovali.“ Když oběť odpověděla, že je připravena k nadiktování údajů, tak operátor zahlásil: „Takže si piště paní! V sobotu a neděli...“ pauza „...bude tma jak v prdeli.“ Poté mladí operátoři telefon zavěsili.

Osmý příběh generuje případ chování strážců zákona. Úplatek je podle trestního zákoníku „neoprávněná výhoda spočívající v přímém majetkovém obohacení nebo jiném zvýhodnění...“ Dále se tomuto skutku lidově říká všimné, což překládáme jako peněžní dar ve formě úplatku.

Jenže úroveň všimného bývá často odvislá od stupně naléhavosti, která se vyskytuje například ve formě bonboniéry, orálního sexu nebo v ruličce bankovek. V tomto případě ale policista za úplatek neuložil pokutu.

Příběh je v podstatě jednoduchý. Policista zastavil vzhledem k překročení limitu rychlosti kabriolet, který řídila mladá žena. Když se státní policista dotazoval na přestupek, tak jej žena konfrontovala s lákavým dotazem: „A víte vůbec, že nemám kalhotky??“

Policejní orgán tedy přijal úplatek a vložil se do prospěšné záležitosti v zájmu „Pomáhat a chránit.“ Sex v zaměstnání tak tedy nabízí nejednu výhodu, protože si v pracovní době užijete a ještě k tomu navíc dostanete zaplaceno.

Devátá symfonie se zabývá životně důležitou chemií. Pivo a ženská vagína mají téměř stejnou hladinu kyselosti kolem 4,5 pH. Normální pH poševního prostředí se pohybuje v kyselých hodnotách pH 5 – 6, 5. Hladina kyselosti pH se podle předpisů u piva pohybuje v rozmezí 4 – 4, 9, kdežto u vody se jedná o zásaditou hladinu kolem 7 pH.

Existují lidé, kteří považují jako zábavu zavádět ženám do vagíny různé věci jako například Franta Mast, který zavedl své přítelkyni do poševního otvoru pálivý Tea Tree Oil. Jeho přítelkyně mu za tento nevhodný lubrikant poškrábala ksicht takovým způsobem, že vypadal, jako kdyby se vrátil z kočičího útulku.

Nevhodné ja také zavádění sladkostí. Například cukr mění vyváženost pH, proto je důležité se vyhnout zavádění takových potravin do vaginálních prostorů, aby nedošlo ke změně pH. Jakékoliv posunutí pH u žen nad 7,0 je totiž známkou zánětu a mělo by se léčit.

 

Slovníček pojmů:

Aspersorium – aspersory jsou umyvadla obsahující svěcenou vodu. Může se také jednat o nástroj používaný ke kropení svěcenou vodou, tzv. kropáč.

Gáza – obvazový materiál

Mrdka - sperma

Koitus – soulož, pohlavní styk, kopulace

Menzes - menstruace

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 03. srpna 2016, 19:17
Kai a Mesje. Díky mockrát ;-)
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 27. července 2016, 12:56
Legenda:

Za prodej drog hrozí recidivistovi až 10 let za mřížemi. Na trest čeká ve vazbě
Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/za-prodej-drog-hrozi-recidivistovi-az-10-let-za-mrizemi-na-trest-ceka-ve-vazbe-20150505.html (on-line text, 5. 5. 2015)

Stíhaný kněz jezdil do Přerova z Ivanovic. Duchovní povinnosti tam neměl http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1028100-stihany-knez-jezdil-do-prerova-z-ivanovic-duchovni-povinnosti-tam-nemel (on-line text, 25. 6. 2014)

Český naháč 3/2015 http://www.snadnatrafika.cz/sortiment/polozka/276-cesky-nahac (on-line text, duben/květen 2015)
Kai
kvalita komentáře: 1 Kai 25. července 2016, 09:13
3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 23. července 2016, 20:36
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 12.8 bodů
  • 3 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 17 hodnocení neregistrovanými
  • 23. července 2016, 13:19
  • 833 zobrazení
  • 0 oblíbené