Jde to Dobré Wow!

Nevyděláš, ale zasměješ se

Literatura > Sci-fi / Povídka / Pohádka

Pokud se někdo rozhodne pracovat jako stavební dělník a ve svém kolektivu bude mít skvělou partičku lidí, tak mu tohle povolání zaručeně nabídne mnohem více zábavy, než některá jiná zaměstnání. Sloganem této stavební firmy se stal již legendární mém: „Nevyděláš, ale zasměješ se.“

Doktor na stavbě

Přezdívalo se mu Doktor, protože dříve pracoval jako zdravotní asistent v „odmašťovně.“ Nikdo z dělníků se ho na změnu práce zbytečně nevyptával, protože je spíš zajímali jeho příběhy.

Hned první měsíc se chlubil s historkou, že jako zdravotní bratr měl za úkol se postarat o zraněnou dívku, která měla být poslána na sál po jedné lehčí autonehodě kvůli způsobené roztříštěné zlomenině holenní kosti.

Tak chlapi, nevěřili byste mi, jak jsem se občas ve svém zaměstnání mohl pobavit pohledem na hezké holky, když obdržely anestetikum a já jsem je odvážel na operační sál,“ chlubil se Doktor.

Měl jsi na sále někoho známého?“ Zeptali se ostatní.

Jistě, že ano. Například jsem měl na lůžku Denisu, která mi říkala, abych se nedíval. Tak jsem ji odpověděl, že až ji podají anestetikum, tak se stejně podívám.“

To byla moje holka, ty hajzle,“ odpověděl Zdenek, který provedl Dokůrkovi lekci společenského chování.

Doktor zašel upozornit nadřízeného, že uvažuje o výpovědi, protože ho tady napadl parťák. Jenže potom už k žádným fyzickým konfliktům mezi oběma dělníky nedocházelo s výjimkou kreativní formy šikany.

Pokálet fejs z lešení

Když se například stavělo lešení, tak se Nosáč rozhodl, že si v osmém patře sundá kalhoty.

Zdenku, dívej na toho úchyláka dole,“ řekl Nosáč.

Neříkej, že máš v plánu ho posrat?“ Zeptal se Zdenek.

Jistě, že mám v plánu tomu úchylákovi podělat hlavu,“ rozhodl se Nosáč k provedení zákroku.

Když tohle nadělení dopadlo z osmého patra Doktorovi na hlavu, tak to dole vypadalo, jako kdybyste hodili „filc s fajnovou“ na zeď po nějakém baráku.

Projel mu jeho holku

Na stavbě pracoval také místní pohádkář, který své lži tak často opakoval až jim nakonec i sám věřil. Jeho příjmení znělo shodou okolností stejné jako příjmení bývalého předsedy vlády a tehdejšího manžela dominantní Naďové.

Před chlapama se chvástal, že vyfrézoval holku Jirkovi, který se naneštěstí pro něj nacházel nečekaně poblíž. Tentokrát mluvil pravdu a za svoje prozrazené tajemství obdržel nakládačku. Později odešel z  této práce jinam.

V současnosti se snad možná ještě živí prodejem počítačů, možná vekslováním nebo jako „Baron Prášil.“ Třeba už také konečně pracuje někde ve slušném zaměstnání.

Účastníci zájezdu v Thajsku

Vedoucí stavební firmy zajel se svými zaměstnanci na dovolenou do Thajska, aby zde společně zažívali různá sexuální dobrodružství.

Možná to zní neuvěřitelně, ale hříšný Bangkok je paradoxně nesrovnatelně bezpečnější než procházka noční Prahou. Snad jediné nebezpečí vedle drog a pohlavních chorob už spočívá jedině v osobách třetího pohlaví.

Plastičtí chirurgové jsou v Thajsku mimořádně šikovní a jejich výtvory bývají dokonalé. Mnohdy se tvrdí, že pokud na ulici potkáte absolutně dokonale krásnou dívku, tak to býval obvykle původně muž.

Jednomu ze svých zaměstnanců se vedoucí rozhodl udělat radost, a proto mu objednal na pokoj „LadyBoye,“ což je v podstatě dívka s „ptákem“ mezi nohama.

Ráno u snídaně se zaměstnance se smíchem kolegové zeptali: „Tak jaká včera byla s LadyBobem poloha 69?“ Zaměstnanec se u snídaně červenal a už po ránu o ničem raději nemluvil.

Výstřel z pistole

Doktor u sebe rád nosil plynovou pistoli. Jednoho večera seděl se svým zaměstnavatelem, který jej poprosil, jestli by si jeho pistoli, která vzhledem připomínala Walther PPK nemohl malinko prohlédnout.

Když si vedoucí prohlížel tuto pistoli, tak vystřelil směrem do stropu a vrátil tak zbraň zpět jejímu majiteli. Hospodská začala pobíhat po plácku a vyptávala se, kde vlastně zůstala vězet ta kulka.

Místní ji dlouho vysvětlovali, že se jedná o plynovku, která sice nevystřelí projektil, ale slouží k odražení útočníka, jež se bude dle jeho odolnosti dusit, zvracet, neorientovat se v prostoru nebo se dokonce pomočí a možná třeba i posere.

Jak plynovku využít?

Jako užitečnou informaci je nutné uvést, že opilci a osoby nadopované amfetaminy jsou mnohem snášenlivější, tak je v takových případech nutné jim trošičku přidat nebo nařezat pažbou.

Jiné zdroje uvádějí, že zhruba při vzdálenosti osmi metrů to pěkně štípe a vzdálenosti dvou až tří metrů jsou rizikové a postřelený to nemusí přežít.

 

Slovníček pojmů:

Odmašťovna – protialkoholní léčebna

Fejs – obličej z anglického „face“

Filc – zahlazovací hladítko s potahem

Fajnová – hrubá malta

LadyBoy – třetí pohlaví, transexuál, shemale

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 02. června 2016, 20:49
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 14.2 bodů
  • 0 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 28 hodnocení neregistrovanými
  • 02. června 2016, 11:40
  • 864 zobrazení
  • 0 oblíbené