Jde to Dobré Wow!

Áká čtyřicet pětka

Literatura > Cestopis / Erotické / Sci-fi

Motto: Když je dobrá buchta, vylíznu aji pekáč.“

Každý dvacetiletý kluk sní o tom, že uloví „starší“ ženskou „pěkného“ vzhledu. A já takovu věc „udělal“ na jednom „motosrázku.“ Co je lepšího, než „zralá“ ženská, která vypadá postavou lépe než moje „mladé“ sousedky?

Co může být vlastně lepšího než „hezká“ a nadržená ženská s krásným zadkem a celkovou postavou?

Nejhezčí na tom všem bylo, že večer její bradavky stály jako špunty od kopaček. No a taky hlavně to, že nevážila více než 60 kg, protože vzrůstem „drobné“ holky miluju. Takové holky si můžete posadit třeba na svůj vlastní klín a vyhonit si s nimi „čuráka.“ Můžete s takovou holkou v klidu provádět facesitting*, aniž by někomu svou váhou přidusila obličej.

Neváhal jsem a odvezl si tu „MILF*ku“ na byt. Protože jsem byl už docela „unavenej,“ tak jsem ji „dodělal“ svými ústy. Protože se dole holila, tak jsem její „lastruce“ věnoval mimořádnou pozornost. Zatoužil jsem ten den totiž po žhavé dívčí „mrdce.“

Za večer jsem ji tohle provedl několikrát, a docela „mne“ potěšilo, když se mi „odvděčila“ mokrým orgasmem.“ V další „orální“ hře jsem si to nechal udělat na svoje brýle, potom také i do pusy, abych hltal „gejzír“ milostných štáv z její bezedné studánky.

Na to odvětila krásnou větou: „Hmmmm, ty se pořád lepšíš.“ A po orálním tanci se ke mně stočila jako spokojená šelma, nakrmená a dokonale nasycená.

Druhý den, když jsem na to vzpomněl, takže orgasmus, který jsem „schytal“ na brýle, mi připomněl seriál z produkce „Leo TV“ s názvem „Stříkání na brýlaté gymnazistky.“ Zkrátka uznávám, že na bizár mám zkrátka nadání.

Mockrát děkuji, že existuje „orální“ sex, protože mi mnohdy při vysoké dávce alkoholu zachránil důstojnost :-P

A jak jsem poznal, že jí bylo kolem „čtyřicítky?“ No, zkrátka, protože měla syna, který byl starý kolem „osmnácti.“ Rozhodně jsem se ji na věk neptal. Jsou dvě věci, na které se žen rozhodně nikdy neptejme! Na jejich váhu a na to kolik jim je let ;-) Prostě na starém kole se nejlíp jede.

*****

Podle vyprávění „jedné“ hospodské jsem se dozvěděl, že nikdy nepoznala pořádnou rozkoš. V podstatě se nám s tímto problémem tato „debrecínka*“ sama svěřila, říkali jsme ji Blanka.

Vyprávěla například o tom, že když na svém manželovi rajtovala, tak si dokonce dávala i vibrátor do zadku. Říkala, že má ráda sexuální praktiku „sendvič.“ Jeden „čurák“ mezi nohy a druhý do „zadečku.“

Když ale se svým „hrošíkem“ běžně po nocích řádila, tak bývala často nahoře:

Jednou se ho zeptala: „Romane, spíš??

Neee,“ odvětil ten „konópek*,“ co vypadal jako by u sexu spal.

 

Také vyprávěla o tom, že ji často svědí „šufle*,“ nepleťte si to se „svrběním.“ Asi měla nějakou „vaginální mykózu,“ takže jsem rád, že jsem s ní nikdy nespal.

Jo, a jinak ta „vaginální mykóza,“ není žádná sranda, protože jen dvě věci „smrdí po rybině.“ A jen jedna věc z toho je ryba, no a druhou právě ta „mykóza.“ I chlapy potom musejí zajít na léčbu, aby tohle neroznášeli dál.

*****

A několik rad na závěr:

Přehoupněte se přes třicítku“

Studie Kynseyho institutu prokázaly, že „dvacet tři“ procent žen kolem „dvacítky“ prožívá pravidelný orgasmus. Po „třicítce“ už k němu dochází u „devadesáti“ procent žen.

Udržujte si mladiství vzhled“

Ženám po čtyřicítce se doporučuje dodržovat následující rady pro vhodnou životosprávu a mladiství vzhled:

Půlhodina onanismu neuškodí organismu.“

Máš-li špatnou náladu, zkus to večer zezadu!“

Pravidelnou souloží život se ti prodlouží.“

Chceš-li být štíhlá v pase, vrť se denně na ocase!“

Kdo souloží v kleče, nemá nikdy křeče.“

 

Slovník*:

Facesitting – (anglicky sezení na obličeji) sexuální praktika, při níž jeden z partnerů sedí na obličeji druhého (při orálním sexu).

MILF – Mother I´d Like to Fuck (česky mamina, co bych píchal). Mother I´d Like to Find (česky máma, kterou bych rád našel).

Debrecinka - děvče

Konópek – hoch

Šufle – ženský pohlavní orgán

Pro přidání komentáře se přihlaste.
suzanne.d
kvalita komentáře: 0 suzanne.d 09. března 2016, 11:18
0.3 -
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 02. března 2016, 23:51
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 17.2 bodů
  • 0 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 35 hodnocení neregistrovanými
  • 02. března 2016, 00:08
  • 1050 zobrazení
  • 0 oblíbené