Jde to Dobré Wow!

Pojď si zahrát...

Literatura > Scénář / Erotické / Sci-fi

 

 

Pubertální výrostci hrávají „flašku“ a pro jiné „dospěláky“ je tu možná svlékací poker. Jenže taky existují i jiné zábavné hry pro dospělé, které mohou z nudného večera udělat ostrou hru pro sexuální hrátky. Figurky z Člověče, nezlob se! nechte raději doma.

 

Kamenná tvář

 

Podle pravidel muži zasednou ke stolu a věnují se zábavě (popíjení piva nebo hraním karet). Žena je ukryta pod stolem a zakryta ubrusem až po zem. Postupně všem účastníkům provádí orálek až do konce.

 

Ten, kdo se v průběhu akce nebo při vyvrcholení prozradí, vypadává. Kdo vydrží a ostatní na něm nic nepoznají, zvítězil a je prohlášen vítězem „Kamenné tváře.“ Odměnou pro výherce může být další orál nebo zaplacení jeho útraty.

 

Zábava s kopírkou

 

Pokud nemáte rádi nudu v kanceláři, tak můžete na firemní párty využít kopírku. Pánové se jednotlivě dostaví ke kopírce a „oskenují“ si tam svoje nádobíčko. Dámy potom budou mít za úkol poznávat, komu tato výbava patří.

 

Ocelový pták

 

Tady bude zapotřebí si sehnat alespoň jednu „rozkuřovačku,“ která v daném časovém limitu uvede do stavu erekce každého soutěžícího, poté mu na ocas zavěší obal a postupně do něj vkládá závaží.

 

V momentě, kdy klesne ocas pod 90 stupňů (podle pravoúhlého trojúhelníku), tak nastupuje další. Penis, který udrží největší váhu, potom získá titul „Ocelový pták“ a bude za odměnu vykouřen rozkuřovačkou (až do konce).

 

Zen Buddhismus

 

Jelikož mistři zen buddhismu dokonale ovládají a transformují různé typy energie podle své potřeby, tak tímto úkolem je zvládnout svoji sexuální a pudovou energii.

 

V tomto případě si muži po svléknutí přilepí své ocasy v klidovém stavu ke stehnu úzkým proužkem lepící pásky. Potom sledují divoké vystoupení striptérky.

 

Komu se postaví, tak vypadává. Kdo má pásku na konci neporušenou, zvítězil. Striptérka mu tak za příplatek, který uhradí poražení, přede všemi vykouří, aby se potvrdilo, že vítězství nezískal impotent.

 

Soulož plná adrenalinu

 

Na takovou jízdu je důležité sehnat nejméně tři páry, jejichž úkolem bude rozdat si to na veřejnosti a před největším počtem svědků.

 

Podmínkou je, že taková akce musí probíhat za světla a na veřejném místě, kde skupinu přihlížejících nesmi tvořit známí páru. Výhodou zůstává, že soutěžící nemusí být nazí.

 

Původně bývalo nepřípustné souložit ze zadu nebo na stojáka v tlačenici. Jenže v době chytrých telefonů už tohle asi není, co bejvalo (možná doporučuji využívat krytí obličeje). Každopádně zvítězí pár, který si zařádí před co nejvíce diváky.

 

Notorická Challenge

 

Možností, jak si zpestřit alkoholický večírek je hned několik. Jednou z nich je opilá dáma. Bílé panáky zalijeme vodkou a tmavé figurky vyrobíme tak, že do panáků nalijeme třeba tuzemský rum.

 

Vodní ruletu vytvoříme z jednoho otočného podnosu, kolekce 15 panáků vodek a 5 panáků čisté vody. Vyhrává ten, kdo vypije nejvíce panáku s čistou vodou. Hra je určena pro dva notorické hráče, kteří se budou střídat v odběru panáků.

 

Měl jsem možnost na kanálu Youtube.cz zahlédnout alkoholickou hru, kde je úkolem vypít 100 piv za 100 minut. Celkově se tak vypije zhruba 8 piv za 1 hodinu a 40 minut. Panáky by měly mít obsah alespoň 50 mililitrů včetně pivní pěny, která zabere prostor asi pro 10 mililitrů.  

 

Alfa samec s titulem krále kanců

 

Je důležité se nejméně ve čtyřech lidech vypravit do nočního klubu s co největším počtem společnic. Králem kanců se stává ten, kdo v domluveném časovém úseku osouloží největší počet slečen.

 

Od každé slečny je důležité si nechat vystavit potvrzení o výstřiku (nebo vzít samotný kondom). Anál se započítává, orál ne. Vítězi se ostatní složí na útratu.

 

Čichám, číchám kindičku...

 

Ženy mají za úkol zavázat mužům oči a umýt si své ruce. První si potom dvěma prsty projede svoji vlhkou kundičku a umožní postupně přivonět všem přítomným mužům.

 

Když už se vystřídají všechny, tak úkolem každého muže je poznat po čichu svoji partnerku. Při pokročilejší variantě se čichá přímo ke kundičkám. V tomto případě jsou ale doteky zakázány (platí to určitě pro prsty, ale pro jazyk jen podle domluvy).

 

Není důležité vyhrát, ale vystříkat se!

 

Nymfomanka postupně připouští libovolný počet mužů a nechává je do sebe ejakulovat. Ten, kdo nedosáhne orgasmu bude po ostatních lízat smetanu.

 

Bondage čili svazování

 

Svazovacích technik je celá řada. V tomto případě stačí obyčejný šátek, pomůcky od bondage nebou pouta. Můžete se také rozvázat a hrát třeba na otroky. Každému podle jeho potřeb.

 

Twister

 

Hrává se na podložce s barevnými puntíky a roztáčet „hodiny,“ které určují, která končetina se přesune na kterou barvu. Twister má výhodu, že je vysoce kontaktní hrou, a proto může posloužit jako zábavná předehra.

 

Pokud budete hrát nazí, tak soupeře můžete rozptylovat líbáním. V tomto případě roztáčecí hodiny slouží jako prostředek k nalezení ideální sexuální polohy.

 

Kostky jsou vrženy...

 

Existují speciální kostky, které obsahují obrázky. V tomto případě je možné zvolit sexuální praktiky od jedné do šesti (nebo očíslovat jednotlivé partnery). V případě dvou kostek je možné volit kombinaci a variace sexuálních praktik. 

 

Limp bizkit game

 

Z anglického překladu známé jako kulhavá sušenka. V tuzemských hetero a gay klubech se tomu říká mokrá sušenka. Jedná se o hru, kde skupina chlapáků společně onanuje a stříká své sperma do sklenice. Ten, kdo se udělá poslední, tak má za úkol vypít obsah této sklenice. 

 

Pro přidání komentáře se přihlaste.
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 02. března 2016, 23:55
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 15 bodů
  • 0 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 30 hodnocení neregistrovanými
  • 29. února 2016, 13:43
  • 1125 zobrazení
  • 0 oblíbené