Jde to Dobré Wow!

Možná jen chodíš se zakódovanou holkou!

Literatura > Erotické / Sci-fi / Povídka

Přemýšleli jste někdy o tom, proč Vaše dívka má anebo nemá orgasmus? Je snad problém ve Vás nebo se týká obou stran? Podle psychologů a sexuologů se odhaduje, že anorgasmií trpí kolem deseti procent žen a orgasmus nezažije někdy zhruba třetina žen.

Slušnost je holky a kluci...

V hospodě jsem jednoho večera vedl těžkou sexistickou debatu o tom, jaké skupiny jsem na Facebooku zahlédl. První z nich se jmenovala „Slušnost je polykat!!! Holky!“ Další skupina nesla poučný název „Slušnost je neudělat se dříve, jak za deset minut!!! Kluci!.“

Tyto skupiny jsou tak pravdivé, že je snad tehdy administrátoři museli smazat. Možná ale byly tyto skupiny smazány kvůli puritánství této sociální sítě. V takových případech je nejlepší zakládat na sociálních sítích „tajné skupiny.“

Když jsem tedy v hospodě u stolu mluvil o tom, že na Facebooku existuje skupina „Slušnost je neudělat se dříve, jak za deset minut!!! Kluci!“

Tak Radka prohlásila: „Hmmm, takže můj Milan není slušnej.“

Proto jsem pro záchranu situace řekl, že jsem také na Facebooku zahlédl skupinu „Slušnost je polykat!!! Holky!“

To už ale Radka mlčela a Milan se jen hlasitě zasmál.

Po delší odmlce Radka začala naléhat na Milana: „Tak co bude s tím orgasmem? Tak, kdy už to bude? Kdy mi to pořádně uděláš?“

V tom situaci zachránil můj kamarád Vašek, když řekl:

„Milane, a víš čím to je?"

„To teda nevím,“ odpověděl Milan.“

A Vašek pronesl posvátnou větu: „Prostě to bude tím, že asi chodíš se zakódovanou holkou.“

„To jako, že Radkaje Enigma?“ Zhrozil jsem se.

A nastalo minutové hrobové ticho a následný výbuch smíchu při kterém se společně se mnou smál můj kamarád.

*****

K tomuto tématu jsem se pokusil sesbírat zajímavé příspěvky. Některé holky by si měly raději přečíst zajímavý příběh dívky, která po pádu z mostu v 19 letech skončila na vozíku, protože ležet jako prkno, vykašlat se na předehru a čekat na zázrak umí jen opravdové nuly. 

Jak vypadá sexuální život vozíčkářů? Co ty a sex?

„Měla jsem ráda sex už před tím a mám ho ráda pořád stejně. Akorát je blbé, že si těma nohama kluka nechytnu. Základem sexu u holek je, že si hýbou pánví tak, jak potřebují, aby dostaly orgasmus.

To teď už dělat nemůžu. I tak si to ale užívám. Ano, s vyvrcholením je trochu problém, dřív jsem ho měla lusknutím prstu. Vy, borci máte jeden orgasmus a šlus. My ale máme třeba několik a různě silných.

Po úrazu potřebuju intenzivnější dotek a ta vyvrcholení bývají slabší. Ale podařilo se mi i jedno úplně bombové.“

Úryvek rozhovoru pochází z pánského lifestylového časopisu Maxim, který v České republice vycházel v letech 2003 až 2016. V tomto časopise vedle fotografií nádherných dívek rovněž nechyběl černý humor ani cynysmus. 

K tomuhle se výborně hodí jedna zajímavá a poučná hádanka:

„Víte, co je maximální lenost?“

„Když si muž lehne na ženskou a čeká na zemětřesení.“

Měla jsem sex s černochem

Může si také zvednout svoje sebevědomí jednou historkou. S touto životní zkušeností se mi svěřila jedna moje kamarádka. Zkrátka „Erasmus“ asi zřejmě nabízí také jiné zkušenosti, než studium s výměnnými pobyty.

„Měla jsem sex s černochem. Úplně jsem zvlhla, když jsem viděla jeho penis, byl obrovitý, žilnatý, s pořádným žaludem na konci. Byl to největší penis, jaký jsem kdy viděla. Dělali jsme to na pejska.

Nevím, jestli to bylo to velikostí toho jeho penisu, ale byl to nejhorší sex v mém životě, on byl „hrozný“ dřevo. Nebylo to tím, že by mě to bolelo, ale prostě po tom „zásunu“ mě to totálně přestalo vzrušovat.

Bez žádného líbání a jakékoli předehry mě surově souložil, plácal mě přes zadek, pořád na mě něco sprostě křičel a hrozně hekal. Asi po půl hodině ho vytáhl a strašlivě mě postříkal.

Prostě to vůbec nebylo příjemný. Nyní mám přítele, který má penis sotva poloviční, a je to super. :-DDDDD“

Zatajený orgasmus

„Miláčku, proč mi nikdy neřekneš, když máš orgasmus?“

„Řekla bych, ale nikdy nejsi doma.“

Jak uspokojit muže a ženu?

Ženu: Milujte ji; Líbejte ji; Objímejte ji; Naslouchejte jí; Lichoťte jí; Odpouštějte jí; Pomáhejte jí; Mluvte s ní; Rozumějte jí; Kupujte jí dárky; Smějte se s ní; Buďte k ní hodný; Buďte vášnivý; Udělejte si na ní čas; Berte jí ven; Respektujte jí; Sledujte náznaky; Zajímejte se o její problémy.

Muže: Vyspěte se s ním; Dejte mu jídlo a pivo.

Závěrem

Roku 2005 dokázala studie britských vědců, že jedna žena ze tří nikdy nedosáhla orgasmu, a pokud ano, tak jen vyjímečně. To je přičítáno psychosociálními vlivy včetně partnera a ze čtyřiceti pěti procent dáno genetickými predispozicemi.

Výzkum světově proslulého sexuologa Alfreda Kinseyho podle knihy Sexuální chování žen (1953) označil třicátnice za doslova sexuální dračice, které snadněji dosahují orgasmu.

V Kinseyho institutu zjistili, že některé ženy mohou mít orgasmus nejdříve po 10 až 20 minutách sexu. Můžeme jen doufat zda bude tento záhadný kód Enigmy definitivně rozluštěn.

Poznámka:

Kinseyho institut https://www.kinseyinstitute.org/

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 26. ledna 2017, 09:42
Díky xsoberguyx ;-)
xsoberguyx
kvalita komentáře: 1 xsoberguyx 24. ledna 2017, 12:41
1.5 -
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 06. dubna 2016, 21:51
MMM: Díky za HardCore komentář :-D :-D :-D
MMM
kvalita komentáře: 1 MMM 26. února 2016, 23:17
2 Slušnost je polykat, slušnost je neodmítnout černocha, slušnost je v hovnech.
Mesje
kvalita komentáře: 1 Mesje 26. února 2016, 23:10
3 -
HumanART
Body od neregistrovaných
  • FERRIS Autor
    FERRIS
  • 20.5 bodů
  • 4 komentářů
  • 3 hodnocení
  • 35 hodnocení neregistrovanými
  • 26. února 2016, 23:06
  • 1271 zobrazení
  • 0 oblíbené