Jde to Dobré Wow!

 

Big Bos - Big Vos

 

Stalo se jednou v Brně, že velkou firmu jejíž manažeři nic jiného kromě okrádání majitelů nedělali, navštívili noví němečtí představení. Byli již seznámeni se situací a rozdali výpovědi. Manažeři zprvu mysleli, že jen žertují a proto se předháněli v oslavných vítacích projevech, ve kterých zněla slova o tom, jak se dotyčný neobyčejně těšil na příjezd nových chlebodárců a je rád, že je poznal. Němci je v odpovědi na jejich lichotky vyzvali aby opustili areál. Původně nejvýše postavený český manažer, na to odpověděl, že dobře, jen co si naloží svých pět mobilů do služebního auta, půjde dělat šéfa jinde. Již nemáte služební auto, uslyšel odpověď. A čím mám jet? Následoval dotaz. Jeďte tramvají, byla mu poskytnuta rada. Nevím, kterou tramvají, nikdy jsem jí nejel. Nemohla by sekretářka zjistit, kterou mám jet? Nemáte sekretářku. Ale vždyť já mám svou práci tak rád, nemohl bych u Vás ředitelovat něčemu jinému? Raus, schnell! Byla poslední odpověď Němců. V českých poměrech to má, ale očekávané pokračování - dotyčný řediteluje jinde.

Pro přidání komentáře se přihlaste.
FERRIS
kvalita komentáře: 1 FERRIS 18. září 2016, 16:41
3 Závadné vedení jedné korporace:

V jedné z takových amerických korporací jsem kdysi pracoval. Šéf výroby byl takový idiot a navíc s titulem inženýra, který před zraky zvědavých divaček u nejmenované vyškovské fabriky túroval dieselový motor za studena. K tomu všemu se navíc ještě jednalo o firemní automobil značky Škoda Superb.

Motor za studena totiž nemá takové mazací účinky a tak největší opotřebení pístních kroužků a stěny válce vzniká právě za studeného startu, takže z toho důvodu se motor za studena rozhodně nikdy nevytáčí.

Samozřejmě, že dieselový motor následkem vysokých otáček a navíc za studena totálně odrovnal. Další den vydala společnost nařízení pro zaměstnance ohledně zacházení s firemními automobily.

Společnost vyrábějící součástky pro automobilový průmysl se zachovala neuvěřitelně, protože tento šéf výroby byl posléze povýšen na ředitele firmy. Jednalo se v podstatě o odborníka pro zvyšování intenzity práce a propouštění zaměstnanců.

Tuhle dovednost spolehlivě předvedl, když byl při sexování s podřízenou přistižen uklízečkou. Zatímco uklízečka dostala okamžitou výpověď, tak jeho podřízená obdržela za své zásluhy povýšení do kancelářského stavu.
HumanART
Body od neregistrovaných
  • Mesje Autor
    Mesje
  • 15.1 bodů
  • 1 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 31 hodnocení neregistrovanými
  • 21. prosince 2013, 01:17
  • 1326 zobrazení
  • 0 oblíbené