Jde to Dobré Wow!

V LESE

Grafika > Komix / Ilustrace
V LESE - Grafika - EVA.JARO

Použitá techhnika, software

Ilustrace z cyklu "V lese". Tuška na papíru, formát A3.
Pro přidání komentáře se přihlašte.
Mesje
kvalita komentáře: 0 Mesje 10. září 2013, 23:36
1 -
EVA.JARO
kvalita komentáře: 0 EVA.JARO 08. září 2013, 10:31
Nejvíc se asi přikláním k interpretaci: "je taky možné že se třeba nikdy nedovíme jak to bylo" :)
crazyhorse42
kvalita komentáře: 0 crazyhorse42 06. září 2013, 19:11
Artguy: Pane kolego se vší úctou ale vaše hypotéza je mírně řečeno překombinovaná a silně fabulózní. Držel bych se více principu Occamovy břitvy.
Artguy
kvalita komentáře: 4 Artguy 06. září 2013, 08:40
crazyhorse42: dovolím si vaši úvahu nabourat. z dynamiky pohybu neni vubec jasno, jakym smerem se zviratka pohybuji. proto bych jako o jedne z moznosti uvazoval i o tom, ze zviratka nenalezaji zatim nomen nesci, nybrz jej opousteji.

Bylo to tedy asi takto. Jednoho dne se naivní obet vydala zase jednou do lesa. zviratka ji znala a byla na ni zvykla. tentokrat vsak nejmenovaná touzila po opravdovych zazitcich. Z tašky (důkaz A) vytahovala postupně pamlsky a zver si, dokonce i podeziravou lisku, ochocila. Lsti si je tedy ziskala na svoji stranu a nasledne pak po jednotlivych tvorech vyzadovala, efumemisticky receno, podivne sluzby. Chtela si hrat na listicku a na bubinek, chtela povozit po ocasku, chtela hrat kulicky s vevercinymi orisky atd... nakonec poprosila čápa, aby si hráli na miminko. čáp ji tedy uchopil za ruce a vyletel asi tricet metru vysoko. neodhadl to. dotycna se mu vysmekla a dopadla na zem. veverka se ji jeste snazila zachranit a vytvorila pomyslnou zachranou sit z dukazu A. Ten se divce pri dopady, jak pravi klasicke fyzikalni zakony, jistym zpusobem nasadil na hlavu. čap pak jeste povytahl skoroženě kalhotky ("Nebojte, vím, co dělám, měla to tak i ta holka, co ji nedaleko pohodili ti hodni pani, co vam nosi jidlo do krmelce). Obrazek tedy jasne znazornuje situaci: Je to všechno? Nezapomněli jsme na nic? Ne? Tak jdeme...
crazyhorse42
kvalita komentáře: 1 crazyhorse42 05. září 2013, 21:36
1 no alespoň obsahově zajímaví. Interpretoval bych to tak že jí tam ty zvířátka našli. Ale vzhledem k ne zcela typickému biotopu pro čápa, jakým je lesní paseka a k tomu že se nikdo nebojí lišky bych typoval že se zvířátka znají a jsou pachateli. Pak ovšem zůstává otázkou které ze zvířátek se mohlo dopustit znásilnění a vraždy. Veverku myslím můžeme vyloučit rovnou, u čápa to je nepravděpodobné a technicky neproveditelné. Liška je předpokládám samice vzhledem k liščátku(liščátko bych vůbec neřešil) ...takže jako případný pachatel by se jevil nejpravděpodobněji srneček. Tomu ale zase neodpovídá taška na hlavě, protože pokud pachatel použil tašku k tomu zabránil identifikaci a k zabití došlo nechtěně...tak se lze stěží domívat že srnec uvažoval takto protože případná pozitivní identifikace na základě popisu jednoho určitého srnce je opět...nepravděpodobná. Další možností je že pachatel navlékl oběti tašku na hlavu až post mortum, například proto že nesnel její vypoulený pohled....a vůbec, je taky možné že se třeba nikdy nedovíme jak to bylo :)
  • EVA.JARO Autor
    EVA.JARO
  • 2 bodů
  • 4 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 05. září 2013, 18:55
  • 682 zobrazení
  • 0 oblíbené
© 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz