Jde to Dobré Wow!

Mario Warfare - Training

Hudba > Orchestrální
Přehrát v rádiu

nelze stáhnout

Informace, poznámky

Skladba pro chystanou čtvrtou episodu minisérie Mario Warfare, hrající u tréninkové montáže. Jedná se o variaci na motiv jedné z postav z minulého dílu (na jeho prvních pět not). .)

Přeji příjemný poslech. .)
Pro přidání komentáře se přihlašte.
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 06. září 2016, 18:48
3 +
DINO
kvalita komentáře: 0 DINO 09. října 2013, 23:28
2 -
Kai
kvalita komentáře: 0 Kai 09. října 2013, 09:27
3 Ano, myslím, že Mr.Gabber má do "jisté míry" pravdu.
Nicméně - "mozek si může t.z.inovaci" překládat různě.
Prott
kvalita komentáře: 0 Prott 06. srpna 2013, 13:37
Vojtzek: Díky... mám takový tušení, že se k tomuhle motivu stejně vrátím v nějakým dalším dílu. :)
Vojtzek
kvalita komentáře: 0 Vojtzek 06. srpna 2013, 13:31
1 Bravo, ale jak říká Gabber, ještě delší by to bylo fajnější :tam:
Prott
kvalita komentáře: 0 Prott 05. srpna 2013, 18:07
Mr.Gabber: Díky za zastavení... Hlavní cíl filmové hudby je podle mě v tom, aby seděla ke scéně - a tomu se vždy snažím podřídit všechno ostatní (styl a samozřejmě i délku - i tahle krátká skladba musí sedět na desítky různých synchronizačních bodů :) ). Proto sem také v naprosté většině vkládám nejen skladby, ale i odkaz na film (i když ten tu teď zrovna není :) ).
Mr.Gabber
kvalita komentáře: 0 Mr.Gabber 05. srpna 2013, 15:03
dělej delší věci... toto by se dalo protáhnout... zvukově je to dobré, ale vadí mi, že například k tomuto dílu bych asocioval Age of Empires scénu a chyběla by mi notná dávka stopáže pro smyčku... nikde jinde si tuto hudbu nedokážu představit než ve hrách typu AOE a AOM... Jistě... je to uklidňující hudba, ale inovativní určitě ne... děláš to za prachy? pokud ano, tak proč to sem dáváš? aby ses ukázal? to beru... já to tak taky dělám... v poslední době skoro nic...Není inspirace.. a když jo, tak jde do tuhého... nechci se okouzlovat romantikou, realismem, fikcí, ani melancholií... beru v posledních měsících život tak jak jde a podle toho vnímám i hudební dění v rádiích, různá média a srovnávám vizuální versus audio efekt... ono totiž když má člověk už v hlavě jasno, co se života týče, tak ho překvapí po prospané, dobře prospané noci dechovka(málo která skladba - jsem východo moravák)...trochu odbočím... mně realita trochu potápí co se týče naděje na skládání něčeho co má cenu... v posledních dnech jsem tu hodil pár skladeb co jsou výplody mé euforie... ano! euforie a mnoho dalších nálad jsou startovacím článkem k tvorbě, pokud to člověk dělá pro sebe a pro lidi z nadšení a chce ukázat světu jak se cítí, tak proč ne...Pokud tomu tak není a bereš to jako byznys, tak to prodávej a živ se tím... lidi budou šťastní a třeba se dočkáme nového superstár.
Prott
kvalita komentáře: 0 Prott 04. srpna 2013, 20:00
Nick.i.: jindra.: Díky! :)
jindra.
kvalita komentáře: 0 jindra. 04. srpna 2013, 19:45
3 -
Nick.i.
kvalita komentáře: 0 Nick.i. 04. srpna 2013, 18:54
0.7 -
© 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz