Jde to Dobré Wow!

Spanínek a Sprchánek

Literatura > Dětem
Pohádka na dobrou noc :)

  Žili byli dva bratři. Jeden se jmenoval Spanínek, druhý zas Sprchánek. Spanínek dostal své jméno, protože trpěl těžkými depresemi a skoro pořád spal. Sprchánek, jeho bratr, se narodil s obsesivně kompulzivní poruchou, při níž trpěl nutkavou potřebou se neustále sprchovat a měl panický strach ze špíny.
  Tito dva bratři zjistili v pubertě, že jsou homosexuálové. Nu, a protože na světě nemilovali nikoho jiného než sebe, za sebe se také provdali.
  Ve sprše jednoho ospalého dne zplodili potomka Zakomplexovánka. Zakomplexovánek trpěl celý život tím, že jeho rodiče byli stejné orientace. A aby měl opravdu důvod být smutný, spolužáci mu vyryli nožem na čelo jizvu ve tvaru blesku. To Zakomplexovánka ještě více zranilo a proto vzal jednou v noci pilku na železo, své rodiče rozčtvrtil ve spánku a jejich ostatky si schoval pod matraci aby mu byli vždy na blízku. Nikdy ale svůj čin nepřenesl přes srdce a tak pil celý život tvrdý alkohol dokud nezemřel na cirhózu jater. 

 

Konec

Pro přidání komentáře se přihlašte.
FlowMan
kvalita komentáře: 0 FlowMan 02. března 2008, 14:44
FAKT krutýý:stop:
3dom
kvalita komentáře: 0 3dom 22. února 2008, 22:47
a to má být co?:stop:
ArthurChyba
kvalita komentáře: 0 ArthurChyba 11. února 2008, 23:23
Miloshit: Nejsem předpojatej, to zase ne. K písni jsem se vyjadřoval tuším jen k jedné...a ta mě prostě nezaujala, přišla mi velmi jednoduchá...ale to už je jedno. K této povídce mám výtky vcelku si myslím oprávněné. Čeština není jen pravopis, chyby tam máš, ale musím přiznat, že poměrně málo. Unáhlil jsem se. ( čárky a slovo ,,zranilo" - významově asi spíš ranilo ). Neber to špatně, nechci ti nijak ubližovat, ale dokaž mi, že umíš napsat lepší věc. Co se týká psychických poruch, jak jsi přišel na to, že při depresivní poruše se spí??? Stylistické postupy u povídek ( předpokládám, že dětem to určinné ve skutečnosti není ) předpokládají např. nějakou gradaci. Necháváš čtenáře pořád na jedné vlně, od začátku vytáhneš všechny karty a výsledný efekt je pak mnohem menší.
Abych tě ještě vyvedl z omylu, nejsem tady za nikoho, nejsem tady s nikým, nejsem tady proto, abych kázal a likvidoval chuť psát každému, kdo se kolem mě mihne, ale proto, abych si četl díla ostatních a napsal pak svůj dojem. Až napíšeš něco povedeného, to si piš, že tě pochválím. Dokonce tuším, že u některého z tvých děl už jsem tě i pochválil, ale nevím, je možné, že se pletu.
A odpusť si prosím jizlivé útoky na moji osobu, ještě tak trapně odkazovanou k nicku. ( o kvalitě svého díla se můžeš přesvědčit i z jiných hodnocení ). Nezlob se, ale med kolem huby ti mazat nebudu. Napiš něco dobrého a já to kladně ohodnotím. Jak si ale přeješ, do té doby se vyhnu komentování tvých děl.:hi:
kiptiq
kvalita komentáře: 0 kiptiq 11. února 2008, 19:11
nie som ziadny odbornik na literaturu ani nic podobne, ale ako citam taq citam, neprijde mi to ani vtipne ani duchaplne, no mozno nechutne, to ano a celkovo to posobi divnym dojmom..nevjem asi niesom na taku "scifi" rozpravku pripravena...
Miloshit
kvalita komentáře: 0 Miloshit 11. února 2008, 18:13
ArthurChyba: sry ale myslím, že jsi silně předpojatý. Mé tracky a literatura určitě zdaleka nejsou tak hrozné jak ty píšeš. Nevím co jsem ti udělal, ale budu rád když tohoto nepravdivého hodnocení necháš.

1.Nevím proč usuzuješ, že se neorientuji v psychických poruchách
2.Nevím proč píšeš abych se doučil základy češtiny, když v mé povídce není ani jedna hrubka.
3. Jaké stylistické postupy máš jako na mysli? když to napíšeš aspoň to objasni.

Nevím proč, ale mám divný pocit, že ať už bych složil, či napsal sebelepší dílo stejně by si to ztrhal. Zjevně se kamarádíš s Lukasem 87 nebo co...Už z tvého nicku je zřejmé, že chyba asi nebude ve mně :sry:
ArthurChyba
kvalita komentáře: 0 ArthurChyba 11. února 2008, 17:33
Miloshit: Ty si to taky myslíš? Hochu, tak s tím něco dělej...čím dřív začneš, tím větší naděje na úspěch:jo:
Miloshit
kvalita komentáře: 0 Miloshit 11. února 2008, 16:51
ArthurChyba: achjo tady je někdo nemocný :sry:
ArthurChyba
kvalita komentáře: 0 ArthurChyba 11. února 2008, 14:52
Tak jo, kde začít...předmetně, pokud se neorientuješ v psychických poruchách, vyhýbej se jim. Pokud možno, pokud neovládáš alespoň základy češtiny, douč se ji. A nakonec, když nezvládáš základní stylistické postupy, čti a čti a čti a čti a čti a pak teprve se snaž něco vytvořit ty. Co se týká obsahu, raději to moc komentovat nebudu, rozhodně mně to nepřijde vtipné...
danmark
kvalita komentáře: 0 danmark 11. února 2008, 06:55
No, pro děti snad ne, křečovité :-)) D.
slakinglizard
kvalita komentáře: 0 slakinglizard 11. února 2008, 00:44
mě to bavilo až na čast kdy rozreze rodice pilkou to na me pusobi divne..s koncem sis mohl trosku vic pohrat čéče:kuk:
Miloshit
kvalita komentáře: 0 Miloshit 10. února 2008, 21:37
Fairiella: nojono je to jen takové ukrácení času před pokračováním Johana
Fairiella
kvalita komentáře: 0 Fairiella 10. února 2008, 21:20
Nu hele, já fakt nevím, asi to má bejt vtipný, jenže v tom vidím takovej ten hospodskej nebo estrádní humor... nepobavilo a nemá to žádnou pořádnou pointu...:stop:
  • Miloshit Autor
    Miloshit
  • 0 bodů
  • 12 komentářů
  • 0 hodnocení
  • 10. února 2008, 18:04
  • 2376 zobrazení
  • 0 oblíbené
© 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz