Jde to Dobré Wow!

Ctitel-Tajný (3. díl)

Literatura > Vícedílné
Pokračování. Jak řeší Clare situaci. Jwjí sestra je nezvěstná. Kdo je vrahem?

Panebože, co je jí stalo? Kde vězí? Proč se ani neozvala? Popadla telefon a rozhodla se zavolat rodičům. ,,Clare, drahoušku, jsem ráda že voláš." ,,Ahoj mami, není u tebe náhodou Caroline?" ,,Ach zlato, vždyť znáš svou sestru, ta se u nás ukáže pouze o svátcích. Proč se ptáš? Stalo se něco?" Najednou se rozplakala. ,,Mami, Carol je už od včerejšího večera nezvěstná. Nebere telefon, doma nebyla. Do kanceláře ohledně jejího rozvodu taky nepřijela. Bojím se o ni." ,,Clare, určitě se ozve, třeba je z toho všeho špatná. Třeba někam odjela vypnout. A mimochodem co malá, o tu se stará kdo?" Polilo ji horko a málem upustila telefon. V celém tom rozruchu úplně zapoměla na Carolininu dceru. Na malou Kate. ,,Mami, já nevím kde je Kate. Ozvu se později. Pa." Nevědomky se posadila do křesla a chvíli jen tak koukala. Kate, Caroline, její manžel. Proboha. Proč tolik smůly najednou? Proč? Utřela si slzy, zhluboka se nadechla a rozhodla se zavolat Mattovi.

Poslouchala svoji oblíbenou hudbu a zkrášlovala se před zrcadlem. Dneska musím vypadat opravdu dobře. Bude tam Thomas. Dnes ho musím dostat. Cindy byla patnáctiletá dcera Caroline. Vypadala přesně jako její máma, jen byla poněkud mladší a tím pádem i krásnější. Vyčesala si své tmavě hnědé vlasy do úhledného drdolu, řasy zvýraznila řasenkou, leskem přejela rty a odkráčila si to do šatny, vybrat vhodné oblečení na dnešní párty, kterou pořádala její kamarádka. ,,Tak co tu máme? Šaty? Ne, na ty je moc chladno. Vezmu si jeany. Ale co k tomu?" Napadlo ji kouknout k její mámě do skříně. Zaplavila ji vůně parfému. Samé košile. Proč se i jako do civilu obléká tak moc elegantně? Nahoře na polici bylo pár triček a svetříků. ,,Bingo!" Stoupla na špičky a natahovala se pro růžový propínací svetřík. ,,Tak pojď dolů sakra!" Svetřík spadl na zem a hned za ním krabice. ,,Co to?" Zvědavě ji otevřela. Uvnitř bylo několik fotek ze školy. Základní, střední a i vysoká. Vysvědčení, pochvaly a pár obálek s nápisem ,,Pro mou milovanou Clare." ,,Ale, ale. Mamka měla ctitele." Otevřela jednu z obálek a četla. ,,Clare,  vždyť víš že tě miluji. Proč se mi vyhýbáš? Proč mě ignoruješ? Dal bych ti cokoli. Dám ti i nemožné. Jsi jedinou dívkou, ženou, po které toužím. Mám pro tebe nabídku. Buď dnes v sedm hodin v pizzerii na rohu. Chci tě vidět. Sladká je jemná růže, sladký je políbení. Vykvetla rudá růže a my jsme zasnoubení. George.
,,Wau, ten do ní musel být málo zabouchlej." Se smíchem věci vrátila do krabice, zasunula ji nahoru na polici a šla se obléct.

Vrátil se k její mrtvole. Ještě byla teplá. Mohl jsem si užít. Mohlo to být tak skvělý a ty jsi to pokazila. Zatracená coura! Zavzpomínal, když to udělal poprvé. Když poprvé zabil. Byla to celkem nepovedená vražda. Byl mladý, nezkušený. Málem mu jeho oběť utekla. Lisa. Sladká Lisa. Bylo to na střední. Končil třetí ročník a myslel, že mu patří svět. Svět ve kterém žila i Lisa Gregorová. Nádherná druhačka s obličejem jako anděl. Nemiloval ji, jen ho k ní táhlo něco silného. Byl zamilovaný do jiné. Do nejkrásnější dívky na střední.
Začal uklízet místnost plnou krve. Tělo pečlivě zabalil do fólie a vhodil do obrovského černého pytle. Byl naštvaný, že se mu jeho plán nepovedl. Zklamal. Sebe. Měl vše skvěle naplánované. Musím na to jít jinak. Ta žena se zlekla. Bála se. Proto byla tak nepřístupná. Sprostá. Rozčílená. Popadl obrovský pytel s tělem, vhodil ho do kufru od auta a vyjel ze své garáže.

,,Tak to zvedni sakra! Zvedni to!" Nervózně přecházela po kanceláři. Volala Mattovi, který ovšem hovor nepřijímal. ,,Do prdele!" Mrštila mobilem do křesla. ,,Ten zatracenej Matt. Určitě ještě spí." Zazvonil jí telefon. ,,Jamesi, díkybohu že voláš. Kde jsi?" Z jejího hlasu šlo poznat, že je opravdu ráda, když volá její manžel. ,,Clare, zavolala jsi tu policii? Už jsem před kancelářemi." Vtom stresu zapomněla zavolat policii. ,,Promiň. Úplně jsme na to zapomněla. Volala jsem matce a taky Mattovi,ale ten to nebere."
,,Dobře, zavoláme je jak dojdu nahoru."
,,Jamesi, víš co si tak uvědomila má matka?" James dorazil ke Clare do kanceláře. Byl znepokojený a rozrušený. ,,Povídej." Posadil se na stůl. ,,Kde je malá Kate?"

Pro přidání komentáře se přihlašte.
Princess
kvalita komentáře: 0 Princess 27. prosince 2008, 11:35
Rassi: bude:) pracuje se na něm:)děkuji za bodíky
Rassi
kvalita komentáře: 0 Rassi 27. prosince 2008, 09:56
kedy bude 4 diel??
marguerite
kvalita komentáře: 0 marguerite 13. října 2008, 08:09
juju xDD:tam:
Princess
kvalita komentáře: 0 Princess 12. října 2008, 16:56
marguerite
kvalita komentáře: 0 marguerite 12. října 2008, 16:55
hezké
  • Princess Autor
    Princess
  • 0 bodů
  • 5 komentářů
  • 0 hodnocení
  • 12. října 2008, 12:12
  • 1521 zobrazení
  • 0 oblíbené
© 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz