Jde to Dobré Wow!
Přehrát v rádiu

nelze stáhnout

  • zampfir Autor
    zampfir
  • 6.2 bodů
  • 5 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 17. července 2012, 07:45
  • 27 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené

Nezatracujme silu orchestru

Hudba > Experiment / Klasická / Rock

Informace, poznámky

Chcem Vám všetkým predstaviť nový pokus o nový štýl v mojom skromnom kompozičnom portfóliu.

Išlo tentokrát predovšetkým o experiment vniesť súčastné, populárne nástroje ako gitara, bicí set do nezdolateľného, húževnatého, nerozbojného ... prosto nesmrteľného symfonického orchestru.

Druhým bodom riešenia bola inštrumentácia. A to tak, aby orchester pôsobil farebne. V istom okamihu sladko, zasnene a romanticky a za krátko prísne, monumentálne s iskrou a jasom.

Príjemný posluch.
Pro přidání komentáře se přihlaste.
Relax
kvalita komentáře: 0 Relax 29. července 2012, 17:58
1.5 Zampfire, prosím, cingrlátka a bižuterii ubrat! :jo: Tohle už je vážná věc! :che: Ten začátek by byl tak nádherný, ale díky tomu cinkání to působí strašně lacině... Pak jak přijdou bicí, to je prostě nádhera, prostě dokonalost, napětím ani nedýchám... Ale s nástupem elektrické kytary mě to nadšení trochu opustí, protože ta má naprosto příšerný zvuk a místy se doslova harmonicky tluče s ostatními nástroji... Jinak je to vážně dokonalý nápad, část provedení je u mě na 100 bodů z padesáti... ale ta další část je u mě na pouhých 50 ze sta :)
Frodo
kvalita komentáře: 0 Frodo 20. července 2012, 22:45
3 Skvělé :) jen ta nahrávka je nic moc :)
zampfir
kvalita komentáře: 0 zampfir 19. července 2012, 14:55
Čaute ďakujem Vám za komentáre.. Tie čínska cingrlátka a iná bižutéria je prosto moja vášeň :) milujem tú iskru ktorú orchestru dodávajú.. Ale často sa stretám s podobným názorom a akceptujem ho.. ale neucuknem :) Ďakujem vám ešte raz.
Wenna
kvalita komentáře: 0 Wenna 19. července 2012, 09:48
0.7 Moc se mi to líbí, zajímavá fůze, dobrý experiment, co mi akorát nesedí, je nadměrné užívání různých cinkrlátek (triangl, zvony), ale to už je každého věc, jak je využije. Dobrá práce.
kraky3D
kvalita komentáře: 0 kraky3D 19. července 2012, 07:07
1 zajímavé a příjemné na poslech