Jde to Dobré Wow!
Přehrát v rádiu

nelze stáhnout

  • reap Autor
    reap
  • 4.5 bodů
  • 11 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 28. května 2012, 22:53
  • 59 poslechnutí/stažení
  • 1 oblíbené

deamonz

Hudba > Tekno / Elektro / Techno

Informace, poznámky

new tribecore track
Pro přidání komentáře se přihlaste.
Mr.gabber
kvalita komentáře: 0 Mr.gabber 02. června 2012, 18:37
Kuuki: jo...jako když teče pramínek vody ve studánce, že ? ...
Kuuki
kvalita komentáře: -1 Kuuki 02. června 2012, 11:24
1 :jo: :jo: Krásně se to poslouchá :aha: :tlesk:
Mr.gabber
kvalita komentáře: 0 Mr.gabber 30. května 2012, 06:17
reap: proč bych nevěděl? jsem při vědomí:-)))
reap
kvalita komentáře: 0 reap 29. května 2012, 22:57
Mr.Gabber: ty vubec nevíš o čem mluvíš ..
Mr.gabber
kvalita komentáře: -2 Mr.gabber 29. května 2012, 21:00
reap: nooo chlapíku...za prvé...já nebrečím..já konstatuju, že dobrá muzika existuje, že na ní člověk musí mít inspiraci(bavíme se o skládání elektroniky na pc) a musí ho to bavit...zmařená duše speedcoru...hochuuuu já jsem skládával o hodně dřív, než ty a byla to éra fruitywebz...tzn...trackery, málo dostupný sw, banky, programy...lidi na fw v roce 96-7 mě brali jako člena i s mouchami, kterých jsem si byl vědom...byla v tom zašitá nostalgie tehnejšího gabberstylu, který se k nám dostal z holandska, asi víš...)...ale jinak... byly to poškolní léta moje a ty doby jsem hodně prožíval, dá se říct až extrémně emocionálně...z toho plynuly skladby a taky naděje, že hardcore will never die, jenže doba se zmněnila a lidé poslouchají komerci...ty zdrogované ptáky nepočítám...vím, že k nim patříš, když toto dokážeš poslouchat a bavit se tím...dobrá hudba má zanechat v člověku něco jako virtuální nahrávku, kterou si bude vybavovat...přehrávat v hlavě v době pohody i nepohody=podle nálady... to se o tomto dílu a miliony dalších podobných říct nedá.
za druhé: skládání mě definitivně neopustilo, jen prožívám jakousi krizi skadatelskou, uchyluji se k živé brasswoodwindové tvorbě profíků od tirol:-)))...zatím sem nepoložil flintu do žita... toť asi vše...jinak možná, že až ta krize přejde tak se pustím do něčeho co má duši, hlavu a patu a emoce...to mám rád...:hi:
reap
kvalita komentáře: -1 reap 29. května 2012, 19:20
jinak thx zbytku
reap
kvalita komentáře: -1 reap 29. května 2012, 19:19
Mr.Gabber: si se mi sem přišel do komentářů vybrečet jak seš zmařená duše speedcoru ? ja si na tebe vzpominam a přiznejme si, přestat skládat byla ta nejrozumnější věc, co si v životě udělal..
tttroy
kvalita komentáře: -1 tttroy 29. května 2012, 13:19
1 ale jo, proč ne,ne uplně moje gusto ale jen tak k poslechu v poho, připomina mi to mě tak před čtvermy roky, kdy byl muj playlist plnej podobnych stylů, bezva inspirace to byla
Mr.gabber
kvalita komentáře: -1 Mr.gabber 29. května 2012, 08:36
hnusná narkomanská tekknařina...co k tomu dodat...už jen marihuanu a pojďme se zkoužit a poslouchat toto veledílo, že ufone...anis to neposlechl a dáváš 3 body...asi ti to kámoš reap poslal přes icq, ale to je jedno...pointu teda smysl to nemá žádný...takových ducáren je na netu nespočet a troufám si říct, že procento se mi líbí a 99% je odpad pro kouřiče...já si potrpím na atmosféru...neskládám už nějaký ten pátek, protože jsem uznal a pochopil, že je to vlastně marné...ona ta inspirace byla...ale když se najdou pitomci co haní nejen můj nick alias Mr.gabber na twitteru , ale i hudbu...celkově ego na netu pod kterým vystupuju...(jsem vystupoval v letech 97) to ještě stálo za to si poslechnout něco co má core(jádro)...dnes už mě nechytne nic!!! ani alcore...možná tak uxoz:-))) ten si docela rád poslechnu...je v tom cítit ta správná perverznost a pointa typu i hate comercial music...!!!:-)))
Mr.gabber
kvalita komentáře: 0 Mr.gabber 29. května 2012, 08:29
-0.5 :bueh:
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 29. května 2012, 03:57
3 :tlesk: