Jde to Dobré Wow!
Přehrát v rádiu

nelze stáhnout

  • nabelekm Autor
    nabelekm
  • 4.7 bodů
  • 4 komentářů
  • 3 hodnocení
  • 10. února 2012, 23:03
  • 160 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené

EMP (feat. Screamaker)

Hudba > Experiment / DnB / Dark

Informace, poznámky

Už dlho som chcel vyskúšať neuro . Názory potešia :) dúfam že sa bude páčiť :)
Pro přidání komentáře se přihlaste.
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 07. dubna 2012, 11:17
1 Na neuro je to moc "normální" a prázdné. Formou a barvou zvuku mně obsah vzdáleně připomenul Bad Company. Ale jestli jde pouze o pokus, nedopadnul nejhůře. Líbí se mně FX plocha v pozadí co dotváří atmosférku, ač nehraje celou stopáž a její nulová obměna budí dojem samplu - už sem ji někde slyšel,... může být jenom dojem, hlava si toho domyslí tuny. Jinak hlavní motiv není moc zajímavý, a jelikož bycí jedou jedno celou stopáž, poměrně rychle skladba ztrácí dech. Na dnešní poměry v žánru dost minimalistické. Chce to druhou bicí stopu, a pořádně ji zlámat a více se postarat o podklad, zbytečně pak vykukujou hluchá místa. Plocha v pozadí by mohla hrát složitější melodii, přeci jenom jí dotváříš atmosférku, tak proč ji vypínat a zapínat, lepší je přepínat a nejlepší budouvat a to se s jedním zvukem dělá obtížně;)
nestcanz
kvalita komentáře: 0 nestcanz 23. února 2012, 23:23
0.7 Nejsem hudebník, ale atmosféra se mi líbí.. hlavně ten táhlý zvuk v pozadí
Saetri-Ihn
kvalita komentáře: 0 Saetri-Ihn 21. února 2012, 20:59
3 fajné, má to pro mě hodně silnou atmosféru, nejlepší by to bylo asi v nějakým poloprázdným klubu a ve tmě, co mě tak napadá, tak bych možná zkusil obměnit drumový samply nebo jim trochu upravit fx během písně, přijdou mi dost stejné, i když je to možná záměr, jen mě to napadlo :)
kraky3D
kvalita komentáře: 0 kraky3D 13. února 2012, 10:18
Tak tohle ti okomentovat nemůžu, trochu mimo to co jsem schopen unést. Každopadně jsem si to poslechl celé, určitě to někoho zaujme. :kuk: