Jde to Dobré Wow!
Přehrát v rádiu

Stáhnout

  • Relax Autor
    Relax
  • 0 bodů
  • 4 komentářů
  • 0 hodnocení
  • 24. června 2010, 10:19
  • 187 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené

Erida - Allegro affetuoso e misterioso

Hudba > Živá / Klasická

Informace, poznámky

Po delší době Vám představuji svoji novou skladbu - klavírní variace 'Erida'. Dávám sem pouze čtvrtou, tedy poslední větu. Kdo by měl zájem o poslech celého díla, najdete ho ke stažení zde:

http://www.antonincharvat.com/music/charvat_variace_erida.zip

Díky za každý ohlas, pozitivní i negativní.
Pro přidání komentáře se přihlaste.
Relax
kvalita komentáře: 0 Relax 27. června 2010, 12:14
Taky díky, Joqu. Nechápu co se ti v momentě 2:10 zdá obtížné?? Je to melodie pro dva prsty, kdy každý prst hraje to samé, jen levá ruka se zpožděním... Navíc je tam zahraná hlavní melodie celé variace... tak moc nerozumím tomu, že se ti to zdá těžko zapamatovatelné. Možná by stálo za to poslechnout si všechny čtyři věty, abys pochopil souvislosti. A rozhodně ta skladba není moderna. Tím jsi mě docela překvapil, já se snažím odkazovat na hudbu romantismu. Každopádně jsem rád, že se ti líbí alespoň pár momentů :)
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 26. června 2010, 13:56
Líbí se mi pár momentů. Ale modernu nechápu proč vše musí být zajímavé a obtížně zahratelné a zapamatovatelné na úkor hudby např. 2:10... co je na tom pěkného? Jak když chceš někoho kdo spí praštit palicí aby nechrápal a soustředil se:D
Relax
kvalita komentáře: 0 Relax 24. června 2010, 11:32
Díky VHP, byl bych naivní, kdybych od tebe čekal rozbor vážný hudby :jo: Ale těší mě aspoň to "určitě dobrá práce" :che:
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 24. června 2010, 11:15
Určitě dobrá práce... Pro tebe ovšem hotové dílo, pro mě polotovar... Neumím hodnotit klasiku, chápej ;-) A když už, tak jedine v nějakém DnB remixu :jo: Přes to vše je pro mě piano zvuk, nejvíce ze všech lahodící mému uchu ;-) Hodnocení ale fakt nečekej, to si počkej na WOLFeeka ;-) Čau