Jde to Dobré Wow!

PooShit!

Hudba > Elektro / Techno / Trance
Přehrát v rádiu

Stáhnout

Informace, poznámky

Upozorňuji že tato skladba není pro slabé a zhýčkané povahy :-D Dělal jsem na tom asi týden. Je to taková progress vocálovka, kde hraní si s vocály hraje hlavní prim. Tak doufám, že jsem to nepřehnal :-D Song má 3 části, při čemž každá vždy graduje až do extrému (hlavně ta poslední, techno s hard kytarou). Jinak hl. melodie je na wow kytaru dohromady s vocálem (alá Daft Punk). Ta mi dala asi nejvíce zabrat, takle to poskládat, dělal jsem to poprvé, ale snad je to good ;-) Jinak skladba je zatím bez masteringu a sem masterovanou verzi ani dávat nebudu... Jo a vím, že hl. vocál je Push it, ale PooShit zní lépe :-D Tak ať se líbí a nebouchnou vám bedny ;-D VHP
Pro přidání komentáře se přihlašte.
D2MAC
kvalita komentáře: 0 D2MAC 21. listopadu 2010, 13:25
VHProfi: Tak jak vidíš ani prd, nikoho to nezajímá, poslední dobou to tu vůbec zlenivělo. čert je všechny vem
D2MAC
kvalita komentáře: 0 D2MAC 17. července 2010, 21:04
VHProfi: Tak bylo by dobre zacit tim, ze se na skype nebo na nejakem chatu zalozi mistnost, a vsichni kteri maji zajem se tam sezvou dokupy. Pak se bude se vsemi resit co jak udelat. Vic hlav vic vi. :-)
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 15. července 2010, 11:31
D2MAC: V pohodě, já taky dělám a všechny sampely, vocály atd stahuju ve wavu, to je pro kvalitní dílo samozřejmost ;-) Ale co teď s tim? Máš nějaký nápad jak tohle všechno zprovoznit? :-D
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 15. července 2010, 11:07
MDO: Poté by ovšem song ztratil svojí duši. Pusť si více mých skladeb a zjistíš, že vocály hrají prim téměř u všech mých písní. Bez programu na úpravu vocálů si již tvorbu nedovedu téměř představit. Je to prostě taková moderna s 90s vocálovým disco feelingem - to byl záměr a ten byl splněn ;-)
MDO
kvalita komentáře: 0 MDO 15. července 2010, 10:52
vyhoď všechny ty "push it" vokály, a ty ostatní debilní ženský brebty co tam jsou (jen ty co jsou nejmíň rozmáznutý a jsou v popředí) a bude to i dobrý.
D2MAC
kvalita komentáře: 0 D2MAC 13. července 2010, 18:13
3 Zajimavy, takova pekna nocni poslechovla mezi schranzem a hardcore :P Libi :-))

Co se tyce tveho napadu, urcite bych se nepridal jelikoz vsechny sve projekty dotahuji dokonce. Teda pokud jsem to pochopil dobre. Ovsem neco na zpusob nekonecneho obrazu tady by se mozna udelat dalo, kazdy by pridal neco sveho a track by pokracoval a pokracoval, do toho bych se mozna i pridal.
Vyvaruj se uprave v mp3, sdilejte a preposilejte ve wavu jinak budes brecet. Final ma byt v mp3 (pro distribuci).
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 18. května 2010, 11:36
kraky3D: Jestli tě to uklidní, tak já tyky ne :-D Ale do tohoto jsem chtěl dát cosi navíc, prostřední melodická část by měla být lákadlem i pro "netechnaře" Měj se a dík, VHP :hi:
kraky3D
kvalita komentáře: 0 kraky3D 18. května 2010, 07:53
0.3 Jo je to dost živé a energické,ale já na tohle moc nejsem :kuk:
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 16. května 2010, 14:04
Řekněme že určím 5 zákl. žánrů. Každý bude mít své bpm a základní tóninu. Vše budu upravovat v mp3 (do toho to převede každý). Řekněme, že uděláš jen beat. Ten zašleš třeba v 5 verzích po 8 taktech. Když uděláš melodii, tu si naefektuješ jak chceš a zašleš. Atd atd... já budu poté zpětně reagovat ohledně úprav (upravit basu, po 4 taktech v pořadí C,D,E,F...). Atd. Tyhle dataily by se doladily. Navrhoval bych třeba udělat stránku na Facebooku, tam se dají krásně vkládat odkazy jako zde a nejlépe se u toho debatuje. Založil bych tam stránku The best of Humanart a rozeslal pozvánku všem, kdo se budou chtít zúčastnit. Nebo tak nějak... Pravidla a výběr žánrů, to bych všechno přesně uvedl přímo tam.
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 16. května 2010, 13:37
VHProfi: Zajímavý nápad, klidně sem tam s něčim přispěju:) Kdyžtak se pokus trošičku rozvést detaily představ, které jsi nastínil a případně i nějaká pravidla jak dané ukázky např. upravovat, loopovat, apod.. Myslím tím zvukově efektovat/neefektovat jestli melodie i v midu... bude přeci jenom kolize se softem, kterého jsou mraky. Mastrovat moc neumim, takže asi i ty samply co bych případně nahrával kvalitou zářit nebudou:))) jinak se mnou můžeš počítat;)
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 14. května 2010, 19:00
:zub: :zub: ZPRÁVA PRO VŠECHNY SKLADATELE:zub: :zub: :zub: Dostal jsem takový nápad. Poslední dobou je to tu dosti mrtvé. Jistě máte všichni některé rozdělávky a nevíte, co s nimi (nebo víte, ale nenni čas). Co udělat takový společný projekt??? Řekněme The Best of Humanart... Že by se udělal speciální servr (zařídím), kam by každý zasílal svoje samply a někdo (řekněme třeba já :jo: ) by to poskládal do songu. Rozdělilo by se to na řekněme 5 základních žánrů, vymezená by byla pouze tónina, na které se společně domluvíme. Někdo zašle beaty, nekdo basu, někdo melodii, prostě cokoliv bude mít. Až bude dost kvalitního materiálu, já už si s tím dokážu pohrát. Poté bych mohl osobně oslovit pár lidí, kteří by s tím v případě zdařilosti mohli něco udělat (zahrát na discu, rádiu...). Základ pro založení takového servru je alespoň 5 členů, tak pokud máte zájem, pište přímo do této debaty. VHP
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 14. května 2010, 18:48
JoqucaxU: Jsem rád, že jsi se rozepsal :-) Na vocálu - máš pravdu - jsem stavěl a tudíš si s ním tak dlouho hrál, až ho možná překombinoval... A do disca? :-D Disco osobně nepovažuji za styl. Ale vím co tím myslíš, ale právě na tomhle jsem vyrostl, takže to mám v genech ;-) A s tou finální kytarou už jsem to vysvětlovat Mishanovi, prostě jsem jí snižoval tak dlouho, než jsem slyšel všechny nástroje. Ale 2 ze 2 to vadí, tak to ještě předělám. A dunivej podklad... Toto bych viděl (kromě té stoupající sequence po první části) právě jako neco osobitého. od té doby co začal, přestal pouze ve 2 případech a to max na 15 taktů :-D Prostě začni pařit a opovaž se si dát pauzu, rozumíš :jo: Jinak díky za ten kompliment hned z úvodu. Víš, já jsem od přírody děsnej perfekcionalista (měl bys vidět ten pořádek, co doma ve všem mám :jo: ) a tak to vždy šperkuju tak dlouho, dokud již nemám osobně co vylepšovat a žádný vyhraněný styl nemám, poslouchám vše co mě osloví, takže mi žádný žánr neni cizí... Ještě jednou díky a měj se... VHP
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 1 Nezn.uživatel 14. května 2010, 17:39
2 Zajímavá skládačka. Nevim jak to děláš, ale vždycky když se o něco pokoušíš z jiného soudku tak se ti to podaří vystihnout jako bys tím žánrem žil:) Což je super, ale na druhou stranu sem stále na něco osobního čekal... vše je tak nějak v normě, takže známé... nedočkal sem se. Pro mě osobně pokud se zaměřim na ty zajímavý zvučky vede elektrická kytárka, kterou jsi použil ke konci... ta mohla být více jakoby do xichtu.. Vokál je, neuraž se, strašně otravnej. Sice to na něm stavíš, ale pocitově bych ho zařadil do diska... a tudíž to shazuje ten zbytek. Jinak to bylo samozřejmě jenom srovnání dle mého vnímání a pocity z prvního poslechu, který si nemůžeš dopřát. Skaldba je takřka bez chybky... jediná je na druhé minutě, ten přechod je divnej a rušivej (basa bere moc pozornosti a když ztichne je zle:)). Kdybych si měl vybrat favorita mezi těmi třemi částmi, je to rozhodně ten dunivej podklad co jede nonstop:). Dobrá prácička.
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 14. května 2010, 17:21
Mishan_D: V tom má být právě to kouzlo - ten začátek je našlápnutý basou a závěrečná část došperkovaná hard kytarou (postupně, až po části s wow kytarou, která měla fungovat jako navnadění) a basa naopak ubraná. Jinak prostředek už neni tak hard, ale to byl úmysl - nějaká chytlavá, melodická, rádoby letní melodie. Jinak hard kytara už výrazněji nešla, to už se hádalo, zanikala basa, prostě to už (podle mě) lépe nešlo, tak jsem jí musel takto nafiltrovat. Stejně jako jsem distruktivně filtroval len vocál, ale to byl záměr už od začátku. Měj se a dík
Mishan_D
kvalita komentáře: 1 Mishan_D 14. května 2010, 14:24
0.7 Ten začátek je suprovej! :tlesk: pěkně to šlape :kuk: klidně bych dal tu hard kytaru i někam na začátek.. a možná i malinko výrazněji :tam:
  • VHProfi Autor
    VHProfi
  • 6 bodů
  • 15 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 13. května 2010, 12:46
  • 339 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené
new © 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz