Jde to Dobré Wow!
Přehrát v rádiu

Stáhnout

  • VHProfi Autor
    VHProfi
  • 4.9 bodů
  • 13 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 14. března 2010, 16:10
  • 256 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené

Soundtrack Nr.2

Hudba > Experiment / Klasická / Downtempo

Informace, poznámky

Tak režisérovi se moje skladba šitá jemu na míru velice líbila a proto mě oslovil ještě jednou a tentokráte hudbou do závěrečné emotivně vypjaté pasáže, což je pro mě veliká čest. Tato hudba by tedy měla zakončovat celý film... Ještě to drobek upravím, ale takle nějak to bude ;-) Popis scény v komentáři... Ať chutná, VHP ;-)
Pro přidání komentáře se přihlaste.
GaGaGa
kvalita komentáře: 0 GaGaGa 28. května 2010, 11:39
VHProfi: Jo oukej, toho jsem si nevšimla... ale stejně to chce vidět a k tomu slyšet. Každopádně přeju hodně štěstí ;)
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 27. května 2010, 19:45
GaGaGa: Ten popis závěrečné pasáže máš uplně dole, jako první komentář ;-) Jinak dík
GaGaGa
kvalita komentáře: 0 GaGaGa 27. května 2010, 19:19
0.7 Nedokážu si to moc představit v "emotivně vypjaté závěrečné pasáži", ale nevím, o co tam úůjde, tak nemůžu soudit, ale jinak je to fakt moc pěkný... ta první skladba soundtracku se mi líbí víc, ale protože jsem na melancholický melodie, ale :tlesk: ... dosti povedené !!!
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 17. března 2010, 19:41
WoLF: Díky, snažil jsem se, aby byl závěr pokud možno co nejvíce emotivní a aby hudba nezůstala jen v pozadí, ale aby pěkně vyjela na povrh ;-)
PetrPotter
kvalita komentáře: 0 PetrPotter 17. března 2010, 19:26
3 Todle je paráda, todle je ta věc, co se hodí přesně i pro český filmy. Působí to na náladu a tak o má bejt :) :mrk: :v10: :v9:
kraky3D
kvalita komentáře: 0 kraky3D 15. března 2010, 09:35
No tak to blahopřeji, beru hrnek a letím pro další rundu:kuk: . Teď jen záleží jak na to koukaš ty, ale děti jsou super
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 15. března 2010, 09:13
kraky3D: No zase takový zázrak to není, pořád je to zadara, jen mám radost že má tvorba někoho zajímá a to mi booohatě stačí :kuk: Třeba když bude čásek, udělám z těchto 2 soundtracků normál singly... A chlape tu kořalku jsis dal určitě na mě, včera jsem zjístil, že je přítelkyně v druhém měsíci :wau:
kraky3D
kvalita komentáře: 0 kraky3D 15. března 2010, 09:04
Nj, jsem trochu pomalejší. To bude tou snídaní, není dobré snídat kořalku:stop: Je mi jasné že je to na míru, dobrej poslech a když se do toho člověk ponoří, buch konec. Každopádně jsem rád že lidi co něco umí najdou uplatnění
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 15. března 2010, 08:41
kraky3D: Jak škoda té délky? Víš že je to soundtrack složený na míru a přání režiséra? :wau: O délce jsem nerozhodoval já... Výsledek bude delší, protože to bude splývat s titulkama a tato ukázka končí momentem posledního záběru. Čtěte si popisy, sakra :jo: Pic
kraky3D
kvalita komentáře: 0 kraky3D 15. března 2010, 07:37
0.7 Bych to hodnotil jako povedené, škoda té délky
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 14. března 2010, 20:01
Dole máš popis, který jsem dostal já. Tak se ukaž :kuk: Vocál jsem tam vložil z programu, ve filmu samozřejmě nebude! Tedy bude, stejný, jen namluvený někym jinym (to vše byl požadavek)... Jinak to ani nemělo být pojato z hlediska hudby vážně. Viděls třeba...ehm... Velmi nebezpečné známosti? V tomto duchu to má být (hlavně hudebně). Kdyby tam chtěl mít klasickou filmovou hudbu, co zde dělá třeba Prott, nepožádá o to mě... Režisérovi jsem přání splnil, to mi stačí :-) Zdarec, VHP
JanDoneVideo
kvalita komentáře: 0 JanDoneVideo 14. března 2010, 18:32
0.5 celou dobu jsem se díval na smajlíky s bodama kterou dám...a nakonec neco bodů dám...je pěkná ta pasáž kdy to celé vrcholí....nikoliv ta zanikavá(fadeout),,,vokál ?"kradl neukradl nahrál...? napiš"...,,,no ty bicí ze začátku evokují atmosféru z kameňáku1ky....přesně....mám rád vážnější pojetí klavírní hudby a klasické hudby všeobecně....nejvíc to u mě působí zatím na řeckých ceremoniálech kde působí tělesa kde je např:. 12 suzafonů; 18 tub; 60 trubek, 16 pozounů; 50 fléten; 50 příčných fléten , saxofony, melafony, křídlovky, jazztrubky, tenorsaxy atp...tak bych mohl pokračovat a ta síla dá dohromady neuvěřitelný zvukový zážitek...musí to být něco krásného se na takovém ceremoniálu ukázat a užít si to naplno...to jen tak okrajově...zpět ke skladbě: drama není...takže spíš rozveselení a spadl kámen ze srdce, pak jen rutina a běžný koloběh bez hororu dnešní doby...to bych bral na usínání, ale člověk občas potřebuje prohloubit duši vnímáním mollové hudby, protože jen ta přinese do života pochyby a jak kdosi řekl: pokud někdo hledá pravdu, musí pokud je to možné pochybovat o všem...A i já pochybuju, že toto dílo prorazí zdi dnešní komerční hudby a získáš s ním respekt....dávám bod...za tu rytmickou pasáž někde v půli a pěkný zvuk...měj se JDV
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 14. března 2010, 16:24
Minule jsem chybně uvedl, že hl. postava vyšetřuje vřaždu své dívky, ve skutečnosti vyšetřuje její zmizení a je asi jediný, kteřý věří tomu, že je ještě naživu. Zde je popis poslední závěrečné scény s mojí hudbou:

0:00 - sedí na louce na plotě a čeká, jestli se jeho dívka objeví (dle mystických znamení, divák má věřit, že ano).
0:42 - zahlédne postavu podobnou své dívce, jak se blíží z povzdálí
0:53 - svou dívku poznává, následují oboustranné úsměvy na tvářích a slzy v očích
1:06 - rozbíhají se k sobě
1:18 - následuje hluboké obejmutí (točivý záběr)
1:30 - ukazuje jí to, díky čemu celou dobu věřil a co ho přivedlo až k ní
1:42 - následuje hluboký polibek
1:54 - kamera se vzdaluje od obou směrem k oblakum
2:06 - na obloze se z mraků vytvoří předmět, symbolizující celý film
konec scény, hudebně ještě nedodělaný...