Jde to Dobré Wow!

Deethrill

Hudba > Progress / House / Trance
Přehrát v rádiu

Stáhnout

Informace, poznámky

Týbrďo. Starší skladbička(léto007) melodičtějšího rázu. Zvuk není vůbec provotřídní, o nějakém mixu a masteru jsem ještě snad ani netušil:) Jako melodický základ mi posloužil motiv jedné hodně staré trancové vypalovačky(
), ale pak se to celé nějako zvrtlo a těch vrstev je tam vícero.)
Takže - pohodovější záležitost, melodická, progresivní a to nejlepší na ní je to, že se to Bélovi En natolik líbilo, že to pustil v Rádiju1, což mě doteď hřeje u srdíčka <3 Ach.
Pro přidání komentáře se přihlašte.
pvSmuuf
kvalita komentáře: 0 pvSmuuf 26. července 2010, 01:20
VHProfi: Já vííííím. Ale tak odpovědět mi mohl :D
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 23. července 2010, 22:38
pvSmuuf: To byl Mr.Gabber pod jiným nickem, ale už jsme se postarali o jeho smazání ;-)
pvSmuuf
kvalita komentáře: 0 pvSmuuf 23. července 2010, 03:07
JanDoneVideo: Jééé.. a povíš mi co se ti na tom nelíbilo, nebo to je jen takový rozmar starého známého Mr.Gabbera? :stop:
JanDoneVideo
kvalita komentáře: 0 JanDoneVideo 18. července 2010, 16:53
-0.5 :buu:
DINO
kvalita komentáře: 0 DINO 10. července 2009, 20:20
2 -
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 01. července 2009, 17:05
No vidíš ty wole :-D Já jsem spíš externí tip člověka :-D Hod mi do tý interní pošty způsob jak ti mám zaslat to co mám v mp3, asi mail... Večer to tam budeš mít. Pic
pvSmuuf
kvalita komentáře: 0 pvSmuuf 01. července 2009, 16:23
VHProfi: A to tady neexistuje nějaká interní pošta na tohle?:D
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 01. července 2009, 15:23
Chlape poradil bys mi s jedním trancovým trackem dřív, než ho hodim mezi lidi? Mám cca 3 minuty, musím doladit pár přechodů a jen pokud mi poradíš co použít z předchozího na závěrečnou část. :smk:
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 27. června 2009, 22:00
Díky, věřim že to bude pro mě zážitek :kuk: Já se na oplátku pokusím vytvořit nějaký trance, který mám od malička v krvy a jen sem tam srdcem proteče něco jiného... Na HC už nemám motivaci a hlavně došly sampely, bez kterých to nejde... Trance je 100% own ;-) Tak zatim
pvSmuuf
kvalita komentáře: 0 pvSmuuf 27. června 2009, 21:11
VHProfi: Argh :che: Dobrá, dobrá, polepším se :D
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 27. června 2009, 20:14
Sakra udělej něco komerčního nebo si tě najdu a donutím te to udělat na železné panně!!!!! :jo:
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 27. června 2009, 20:06
Jasný, já nečekal že mi napíšeš OK, jdu dělat přesně to co píšeš :jo: Jen jsem ti chtěl pomoct s tím, najít cestu k více posluchačům, což by měl být HLAVNÍ záměr každého skladatele... Toto ti jako skladateli chybí a koukám, že vždy chybět bude... Ale plus za to, že děláš to, co ti přijde OK, nezávisle na posluchačích, jen prostě nechápu proč... Každý musí experimentovat, jinak nenajde to, co je doopravdy uvnitř jeho samotného... Podívej se na mě a na moje díla...najdeš tam trance, hardcore, hip-hop, rock, ploužák, ambient atd... jediné na co jsem si zatím netroufl je joungle, drum and base... to bych vypadal vedle JoqucaxU jako malý školáček, takle lámat to prostě nikdy nedovedu, neni to ve mně i když tomuto stylu velice holduji (nedám do songu to, co mám v hlavě)... Co ti to udělá trochu zaexperimentovat? Ne všichni producenti dělají to, co považují za dokonalé a čemu věří... a většinou právě tyto jejich experimenty je nakopnou a dají jim možnost pustit do světa to, co opravdu chtějí... Teď dám naprosto debilní případ - T-Boys a jejich Beruška :jo: Nechtěli to natáčet, přišlo jim to teplý, divný, vytržené z jejich konceptu (snažili se dělat pop). No a na čem se proslavili a na základě toho vydali album a proslavili i další hity bližší jejich původnímu zaměření...? Už víš co tím myslím? Proto já se snažím dělat více stylů, nikdy nevíš co uděláš za hit který osloví a pak se začne líbit i tvůj zbytek... Mně tvoje hudba přijde opravdu prázdná a mrzí mě, že nechceš vyzkoušet něco, co v tobě možná je a ani o tom nevíš... Tak Pic :smk:
pvSmuuf
kvalita komentáře: 0 pvSmuuf 27. června 2009, 18:59
..když mně příjde, jako kdyby se tu koncept mixovatelného tracku, s dvěmi minutami "ničeho" na začátku a na konci, pro DJe, aby si mohl skladbu srovnat a vytvořit nějaký seamless mix, setkává s nepochopením.. A jestli to není to, co máte na mysli, tak se omlouvám, ale vyzní to tak:)

VHProfi: Nic proti, ale nesouhlasím s tím, co píšeš:D Víc věcí - je jich tam dost, zvuk má takovou konzistenci, jakou jsem chtěl docílit a ta pro tebe zdánlivá prázdnota je _prostě_ naschvál. Jestli ty jsi zvyklý, nebo jestli chceš poslouchat plnější tracky s masivně zaplácaným soundem, tak budiž, ale pochop, že někdo se toho chce vyvarovat a úmyslně to dělat jinak:) .. Což určitě chápeš a jen jsi chtěl říct svůj názor, což je fajn a já jen odpovídám :)
S experimentováním máš možná asi pravdu, na druhou stranu nevíš, že tenhlecten track byl pro mě samotného naprostý experiment a že jsem předtím nic takového nedělal :jo: .. A nějakých šílených experimentů se ode mně nedočkáte. Já experimentuji v takovém měřítku, aby se výsledky daly zapasovat do toho, co chci nakonec udělat. Jestli to takhle napsáno dává nějaký smysl :D

A názory druhých přijímám, jen se jimi snad nemusím za každou cenu řídit :)
Jinak chlapci, i tobě, JoqucaxU,.. dík za názory. Třeba si i něco, nevědomky, vezmu k srdci - a za to děkuju:)
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 27. června 2009, 18:29
1 Líbí se mně atmosférka... příjemná relaxační skladbička. Nenásilné pozadí k jakékoliov činnosti. Jinak souhlasim tak trošičku s tím co napsal VHProfi, moc žánrovité a po 3 minutách bez života. Samostatně, jen tak na poslech, ve skladbičce nemáš žádnýho tahouna, kterej by podvědomí nutil ke znovuobjevování zajímavých částí skladby. Zvuček ujde, ten se ti povedl. Dobrá prácička.
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 27. června 2009, 18:09
0.5 Proč nezkusíš složit někdy něco, co se dá poslechnout až do konce bez toho, aby se člověk začal po pár minutách nudit? Něco co má svojí duši a neomlívá pořád to samé... Když se ti toto povede, budeš jednička. Máš velký talent, ale bohužel jen na něco... Ježiši nacpi tam víc věcí, progresivnější chytlavější syntetické melodie, které zanechají nějakou stopu... Máš luxusní mastering, ale přijde mi to takové moc profesorské, jako by ses držel něčeho a bál se experimentovat... Zkus experimentovat, tady ti nikdo hlavu neukousne... Je to celé takové moc základní, přijde mi to všechno jako nějaký demáč, podklad pro song... Vím že se asi snažíš držet toho čemu věříš, ale nemluvim jen za sebe když ti vzkážu, že toto není ta správná cesta... Zaujatí lidé co nepřímají názory druhých a tím pádem se nevyvíjí to nemůžou nikam dotáhnout... Kapiš to kémo?
HumanART
Body od neregistrovaných
  • pvSmuuf Autor
    pvSmuuf
  • 4.6 bodů
  • 14 komentářů
  • 4 hodnocení
  • 3 hodnocení neregistrovanými
  • 26. června 2009, 12:25
  • 849 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené
new © 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz