Jde to Dobré Wow!
Přehrát v rádiu

Stáhnout

  • zolicho Autor
    zolicho
  • 3.6 bodů
  • 5 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 1 hodnocení neregistrovanými
  • 25. června 2009, 01:17
  • 443 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené

Informace, poznámky

-
Pro přidání komentáře se přihlaste.
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 30. června 2009, 13:56
zolicho: Bezautorskoprávní sample (můj výmysl :jo: )je přesně to, co máš ty :jo: Je to sample, který když použiji a dejme tomu vydám, nebu mít hned druhý den na telefonu FBI za porušování autorských práv :che: Prostě je to melodie, na kterou nemá nikdo práva a tím pádem jí můžu libovolně použít... Tak nějak jsem to myslel... :kuk: Nebude to hned, ale až dodělám pár rozdělaných věcí a bude čas, vrhnu se na to, je to přesně to, co jsem hledal... Také se měj, pic :smk:
zolicho
kvalita komentáře: 0 zolicho 30. června 2009, 10:27
VHProfi:Diky za chvály, ale chyby tam jsou taky.
Nevim co jsou bezautorskoprávní sample, ale kytara je naživo a samply jsou z Edirol Orchestral.
Ale klidně použij z mejch skladeb co chceš. Ještě jednou dík a měj se.
Prott:Taky dík a k tý kytaře: ona by se tam spíš hodila nylonka ale tu nemám a na elektrický kytaře ten čistej zvuk nějak neumim nastavit.
Prott
kvalita komentáře: 0 Prott 29. června 2009, 17:25
1.5 Tak tomu fakt nemám, co vytknout (možná trochu moc reverbu na kytaře). Super skladba - pěkná atmosféra. Část 0:55 - 1:13 se mi obzvlášť líbí (taková pěkně soundtracková - ještě trochu synthů a bylo by to jak score k Broken Arrow :) ).
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 29. června 2009, 15:11
Jo a ještě jedna věc, scháním profesionální bezautorskoprávní sample do jedné mé instrumentálky... Myslíš že bych mohl použít tento? Samozdřejmě žádné přivlastnění, pokud se to někde objeví, vždy pouze s tvým jménem...
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 29. června 2009, 15:06
1.5 Nádhera.. Prostě to tam je... Miluji skladby co něco vyjadřují... Ovšem co ta pýcha? Tohle je spíše nešťastná láska... Harmonie ja zvládlá na 100% a málokdy se mi stane, že při poslechu skladby mě nenapadne žádné vylepšení a naopak jsi mě v některých pasážích překvapil něčím nečekaným, úžasným... No dost chváli, teď k chybám - eeehmmm, žádné nejsou :jo: Děkuji ti za krásný zážitek... Pic
HumanART
Body od neregistrovaných