Jde to Dobré Wow!

Cry of the celts (vs Eminem,Hardiman)

Hudba > Rave / Dance / Trance
Přehrát v rádiu

Stáhnout

Informace, poznámky

Tak teď jsem na vás opravdu zvědavý :-D Udělal jsem mix, který zaručeně ještě nikdy nikdo neudělal, ani nic podobného. Vzal jsem svojí nejoblíbenější skladbu z Lord of the dance, do toho hodil rap z Eminemova Stan a celý to narval do dancu... Co z toho vzniko? Poslechněte si sami a nezapomeňte na hodnocení ;-) Celý song včetně videa jsem udělal během pouhých 2 dnů a video vám doporučuji navštívit pro umocnění zážitku v HQ na:
Pro přidání komentáře se přihlašte.
Tajblik
kvalita komentáře: 0 Tajblik 05. července 2010, 15:55
Ok kdyz na neco prijdu tak dam vedet...:kuk:
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 05. července 2010, 13:26
Tajblik: :zub: :zub: :zub: :che: Tuto skladbu z LOTD miluju, chtěl jsem jí dát jen taneční kabátek, ale pořád mi to přišlo takové suché, tak že to oživím vocálem a výběr Eminem acapella bylo to jediné, co jsem měl zrovna po ruce :jo: Někomu se to líbí, někomu ne... Někdo tleská, někdo pláče... Kdyby tě napadlo něco na nový revoluční remix, tak klidně piš, nebráním se ničemu ;-)
Tajblik
kvalita komentáře: 0 Tajblik 05. července 2010, 13:18
hmm nene toto ne...nevim cim to, ze se trefujes do mych oblibenych pisni, ale tohle bych poslouchat dlouho nemohla..hlas Eminema mi przni celou pisnicku..kdybych byla nekde na dyze tak bych z tama asi odesla nastvana, kdo si zas dovolil znicit tak peknou hudbu....ovsem vime, ze kazdy je jiny...ale radsi si poslechnu bud uplne nove vytvorene pisne nebo vice predelane...:zub:
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 01. června 2009, 10:27
kraky3D: To jsi měl, ale nevadí :jo: Alespoň jsem měl důvod napsat odůvodněně to co si myslim :che: Já jsem prostě jen alergický na rasismus jakéhokoliv druhu... Asi kvůli tomu že žiji přechodně v Holandsku ;-) Tak se měj
kraky3D
kvalita komentáře: 0 kraky3D 01. června 2009, 10:21
VHProfi: Asi jsem k tomu mému kometáři měl přidat smajlíka, to aby bylo poznat žě to přirovnání byl pokus o vtip :kuk:
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 01. června 2009, 09:41
kraky3D: Vůbec nevadí jestli jsi grafik, skladatel nebo popelář, pro mě je důležitá každá kritika :kuk: Jak jsem kolikrát napsal - hudbu dělám pro lidi a ne pro skladatele. Sice nesouhlasim s těma epileptikama na parketu, protože pro spoustu lidí je to nejpříjenmější způsob jak oslavit víkend, seznámit se, napít se, pobavit se... Každý má prostě způsoby zábavy jiné a nemělo by se to odsuzovat (přijde mi to stejné jako odsuzovat barvu kůže, náboženství...) a už vůbec by se tato komunita neměla nazývat epileptikama. I když tance na tento styl hudby nemají pravidla (což je na tom to nejlepší) a často nevypadají vábně, je lepší vypotit na parketu při jakémkoliv pohybu nějaké to kilo, než dřepět doma a koukat na televizi... Nemám snad pravdu??!! Takže pokud se někdo rozhodně postavit se na mojí hudbu na hlavu a bude při tom tleskat prstama na nohách, zatleskám mu taky a nebudu ho řešit :jo: Tak pic, dík a měj se :smk:
kraky3D
kvalita komentáře: 0 kraky3D 01. června 2009, 08:42
VHProfi: No řeknu to takhle, předchozí dílo si nedodělal a to bylo gut. Tohle dílko je taky dobré, spojení nějaké Irské taneční hudby s modernou, proloženou Eminemem není vůbec špatné. Hrát se to určitě dá, ba dokonce si myslím že to bude mít uspěch. Zase něco nového na co se epileptici na parketu můžou mrskat. Jsem grafik, tak moje hodnocení je tak trochu v uvozovkách.
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 30. května 2009, 12:27
VHProfi: No já bych bral ty 2 miliony, se skromností co mám naučenou bych vyžil 10 let a celou dobu skládal hudbu, pěkně pro potěšení:-D Jo a ten začátek neladí třebas jenom mně, prostě si to nedokážu představit jak jsi měl asi namysli (ale tim nechci říci, že je to v pořádku, jenom že by se to dalo rozhodně udělat lépe)...
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 29. května 2009, 16:45
JoqucaxU: No ten začátek mi přijde nejlepší ty :jo: Originál Stan - co je tam - rap, basa, bicí... konec... Teď je do toho všeho i melodie, navíc nááádherná, která naprosto mění podstatu intonace. A víš v čem je největší problém v tom začátku? Nevím jestli sis toho všiml, ale je to na 3 takty... prásk bum bum, prásk bum bum... :jo: A to se mixuje hoooodně složitě, protože ten rap (a vlastně 99% skladeb) je ve 4 taktu... rychlá část už běží ve 4 taktu. A video nemůže být ze začátku mimo, je to z muzikálu na tuto skladbu a zvukové stopy se překrývají ;-) Také vím, že se to dalo promakat víc, ale čas čas čas...:-( Jsem rád že jsem byl z Holandska 3dny doma a lépe jsem to prostě nestihl... Zde v Holandu nemám na skládání vybyvení ani čas (rozjíždím zde naši novou pobočku jako boss :jo: ). Čímž se slušně rozvíjí má finanční stránka, zato ta hudební padá... A mé hudební srdce mě vede zpět sem (upřímně, kdybych si měl vybrat mezi 2 miliony a šancí hrát některou z mých skladeb měsíc v populárním rádiu, neváhám ani vteřinu a beru to rádio). A já v tom budu pokračovat do té doby dokuď se mi to nepodaří, nebo nezemřu ;-) Tak pic a dík
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 29. května 2009, 16:33
1 No rozhodně zajímavé, ale ten začátek je dost mimo... moc se to k sobě nehodí. Zato ta druhá polovina je už naaranžovaná výborně. A to video je na tom stejně, začátek je mimo rytmus ale ke konci už to máš zase srovnaný. Možná úmysl:)Hodnoceno slovně... melodie pujčená, rap půjčenej... co mám vlastně hodnotit:))) Celek se ti povedl, dodals tomu slušnou energii, ale atmosférka je cizí... zvukově je skladba zmáknutá taky solidně (škoda toho začátku, nějak se do něj nemůžu dostat);) Na parket klidně, ale mě tam nedostaneš:-D čus
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 29. května 2009, 16:07
Bam_Kanye: Čau. Hele k tomu mixu, byl to účel... účel vytvořit něco originálního, co ještě nikdo nespojil a nezní to jako když před vesnickou tancovačkou zastaví auto a pustí na plný pecky disco... :jo: Tak jsem brouzdal po netu a strašně mě nadchla tato píseň Cry of the celts z L.O.T.D. a přišla mi tam dobrá rytmika, jen tomu chyběla ta šťáva...tak si řikám...jooo...tohle je přesně ono... a pak co do toho...jasně, rap :jo: A co za rapera má styl? No Eminem :jo: A jakou píseň od něj? No přece tu nejvíce kutlovní... No a už jsem na tom dělal... :kuk: A toto je výsledek... Tímto byl můj původní záměr splněn a teď už je to jen na posluchačích, jak to posoudí... Já pro to udělal skoro co jsem mohl (2 dny) :smk: Myslím si že hlavní lákadlo na tuto skladbu je už samotný název: řekni mi, kdo se nepodívá, když vidí: Eminem vs Lord of the dance - dance mix 2009 :jo: Na to se podívá i odkojený rocker :jo: Vím že působí jako blbost mixovat hip-hop (jedna strana lidí) a disco (druhá strana lidí, často se tyto dvě strany perou :-D), ale možná je to i snaha vylepšit vzájemné vztyhy těchto dvou vyznání...takové to fair play jako: Kluci neblbněte, tady je song pro vás pro všechny :che: Už mi to zase kecá :jo: Tak pic, VHP :smk:
Bam_Kanye
kvalita komentáře: 0 Bam_Kanye 29. května 2009, 14:53
VHProfi: :) strasne me mrzi ze mas pravdu :) jo btw kdyz mluvite o ty elektronice, me prijdou docela zajimavy kapely elektronick jako klaxons, crystal castles nebo new young pony club, ale vlastne tomu vubec nerozumim .)
Bam_Kanye
kvalita komentáře: 0 Bam_Kanye 29. května 2009, 14:50
hej nic proti tomu remixu, nepusobi to nasilne... ale zrovna eminema ke keltsky hudbe, nevim podle me se stejne posluhac zaemri na jednu stopu ktera je mu blizsi a z toho vychazi..neprijde mi ze by to dohromady kooperovalo...ale ja jsem taky treba ejn vztahovacnej ke keltsky hudbe :)
Histes
kvalita komentáře: 0 Histes 28. května 2009, 17:16
No to nadšení a spousta lidí, jak tomu bylo v roce 2007, tu už není. To zteření je údělem každého serveru. I Humanart zasáhla vlna facebooku, kdy si lidi mohou publikovat co chtějí tam, navíc mezi přáteli. Takže - proč by ještě někdo lezl na HA, když jsou všichni na Facebooku, že jo. V grafice je stále výhodnější publikace zde. Jinak je úsměvné, že Tě INováctví stále tíží na srdci. Skladbu Ti hodnotit nebudu. Ale mám jednu radu - existují taky rádia, kde se dá posedět v živém vysíláni a ne za 24 hodin, ale za necelou hodinu Tě uslyší i 100 000 lidí. Novým směrům a novým stylům je otevřen pořad Čajovna na Vltavě. Ať si kdo chce myslí co chce, ale skutečně tolerantní ke všem stylům je právě Vltava, nikoli komerční stanice. (Doporučuji poslechnout dřív, než odsoudíš... jako zkostnatělý státní rozhlas Vltava už nějaký ten pátek nepůsobí).
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 28. května 2009, 16:21
Jak upadla? Proč upadla? Neřikej mi, že když si jdou lidé po týdnu v práci zaskotačit na dýzu, nebo tak, prostě se jdou bavit, tak že budou poslouchat vážnou hudbu? Tady neupadla elektronika, ale zájem o moderní hudbu jako takovou, to je docela rozdíl... Tady mi někdo psal něco o nějakém INováctví, že se snažím být za každou cenu IN... Ale že tenhle server je už kvůli tomu totálně OUT (podívejte se na to, kolik lidí sem poslední dobou chodí - no prosim, 8 lidí on-line...), to už nikdo neřeší...vy se tu zaškatulkujete ve svém stylu a 99% lidí to vůbec nezajímá...hledají hudbu která je IN! Stejně jako kdyby byla auta zdarma jako tato hudba, taky by si každý vzal nové Porsche, než ojetou 120!!! Je vás tu asi 10, kteří si tu hodnotíte mezi sebou díla, přebíjíte se v pochvalách... To si na sebe vemte ICQ a pište si ty názory přes to. Tenhle server už totiž neslouží k tomu, k čemu byl původně stvořen... Pic
Andels
kvalita komentáře: 0 Andels 28. května 2009, 16:08
Z Ha se stal intelektualni server se samyma intelektualama :) Necekej nic prizniveho, tady uz elektronika upadla.
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 28. května 2009, 15:57
Ježiši omlouvám se, já zapomněl že jsem zase na HA!!! Kde už se přes rok hodnotí pouze vážná a klasická hudba (nic proti Wolfovi, Orfeo... ti se mi líbí...). Copak neexistuje nějaký server, kde se hodnotí hudba, kterou poslouchá 99% lidí?! Což znamená to, co se hraje v komerčních rádiích (dance, hip-hop, různé remixy...). Potřebuji někde ohodnotit hudbu kterou můžu zahrát jako DJ, nebudu furt dělat ambienty abych se dočkal hodnocení... A nechci poslouchat nějakého Histese atd, který mi je schopen k mé skladbě napsat akorát upozornění na hrubku v textu! Sakra kde jsou všichni ti dobří DJs co tu byli? To jste je opravdu všechny uštvali k tomu, aby to tu zabalili? Nemá tohle být náhodou server bez zaměření na hudební branži??!!
VHProfi
kvalita komentáře: 0 VHProfi 28. května 2009, 08:55
No tak co lidi? Koukám, že se vám do hodnocení moc nechce... Z jednoho serveru si jí stáhlo za 24h asi 650 lidí a vy nic??!!
  • VHProfi Autor
    VHProfi
  • 1 bodů
  • 18 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 27. května 2009, 13:49
  • 419 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené
new © 2006 - 2020 HumanART.cz - všechna práva vyhrazena | kontakt | reklama | podmínky | informace o HumanARTu | design & code by expectum.cz & ryz.cz