Jde to Dobré Wow!
Přehrát v rádiu

Stáhnout

  • Relax Autor
    Relax
  • 6 bodů
  • 10 komentářů
  • 2 hodnocení
  • 22. listopadu 2008, 17:07
  • 297 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené

Informace, poznámky

V posledním půl roce mého života jsem toho hodně zažil. Mnoho příjemných ale také nebezpečných situací, které mě poznamenaly a do jisté míry ovlivnily. Hodně jsem se naučil a pochopil, získal zážitky z poznávání jiné kultury a byl donucen se přizpůsobit. Na hudbu jsem ale nezapomněl.

Přináším Vám svoji novou skladbu Breathing (Andante sostenuto - Allegro frenetico), jejíž první tóny vznikaly už v městečku Wisconsin Dells. Skladba mapuje jedno z doposud nejcennějších období mého života.
Pro přidání komentáře se přihlaste.
zampfir
kvalita komentáře: 0 zampfir 03. prosince 2008, 13:34
aj ked som ju pocuval viac krat za sebou nejako som v nej nemohol najst podstatnu myslienku...mas to pekne vyvazene.. paci sa mi, ale podla mojho nazoru stale vedie tvoja predosla.. ta je proste genialna..
mozno su tu nejake musky s nabehmi a dozvukmi co mi trochu nesedia a take drobnosti ale to je na PC zlozite..

ale co ja ti od toho mam co skakat :)
_Unbridled_
kvalita komentáře: 0 _Unbridled_ 29. listopadu 2008, 21:41
DINO
kvalita komentáře: 0 DINO 28. listopadu 2008, 21:33
pěkné
Relax
kvalita komentáře: 0 Relax 27. listopadu 2008, 23:30
Inottam: děkuju, vážím si toho...
Jinotaj
kvalita komentáře: 0 Jinotaj 27. listopadu 2008, 17:11
kloubok dolu :D
PetrPotter
kvalita komentáře: 0 PetrPotter 23. listopadu 2008, 22:28
Relax: joo to stema fagotaa me napadlo, ty se me libili, ale v mém mozku se to neuložilo=) nevadí, je to fakt cool =)

ps: ja nevim nechci bejt zlej ale Orfeo asi moc zivej orchestr neposlouchá... třeba ty dechový co tam mas tak znej fakt pocitacově ( to neni narazka RELAXI !!! to je jen konstatování možností ) jen nevím jak orfeo slyší dechový brass ^^ možná sem blbej jen já, nic si z toho nedelejte=)
Relax
kvalita komentáře: 0 Relax 23. listopadu 2008, 19:48
díky chlapi. nic geniálního v tom nehledejte. na konzervatoři by to asi neuspělo, protože s mým hudebním vzděláním nejspíš porušuju úplně všechny pravidla co existují. ale tak někdo musí udělat revoluci v soudobé vážné hudbě ne? :kuk:
wolf: jinak pokud myslíš hlavní motiv, tak tím jsem předpokládal tóny fagotu z úplného začátku, které se tam pak ve variacích opakují, ale asi to není dost výrazné na první poslech...
Orfeo
kvalita komentáře: 0 Orfeo 23. listopadu 2008, 18:39
3 Úžasné dílo,propracované do posledního detailu. Nedokážu prostě uvěřit, že to nehraje skutečný orchestr, i když by si ho tato skladba rozhodně zasloužila!!! Barevnost a dynamika je fascinující, melodické linie opojné a inspirující,těžko hledám slova, abych vyjádřil, jak je to působivé.I když klobouk nenosím, tak musím před tvým dílem hluboce smeknout. :tlesk: :tlesk: :tlesk:
PetrPotter
kvalita komentáře: 0 PetrPotter 23. listopadu 2008, 18:21
sorry za chyby v pravopisu
PetrPotter
kvalita komentáře: 0 PetrPotter 23. listopadu 2008, 18:20
3 Muj Bože Relax.. welcome back.

Nevím co na to říct, já ti sem z toho slyšel fakt něco víc. Ty umíš tolik úžasnejch věcí.. Já nevím jak se mám vyjádřit, ale todle je síla!!! Ta barevnost v tom jak máš, jak si ty nástroje povídaj.. je to mrtě promyšlený a muselo to dát strašný práce.

V tuto chvíli nevím, co by na to řekli na konzervatoři. Buďto, něco negativního nebo že se zde ozívají nové tóny, něčeho geniálnějšího, ale to zas nechci přechvalovat.

Pravdou je, že to dílo je naprosto skvělý.

Bohužel jsem se vzdálil tomu, co děláš ty, ale obdivuju to.. Todle je první skladba, co mě u tebe přesvědčila o tom, že máš mit svoje místo v koncertnim sále s živým orchestrem.

Jediné, co bych podotkl, chybí mi tam nějaká hlavní věta, kterou bys tam nechal usadit a člověku se zafixovala a dokázal by si ji představit. To pak dokáže udělat úžasný věci. Co se kompozice týče, nejsem schopnej zatím říct.

Nicméně, toto je dílo velmi zajímavého talentu a jsem rád, že si něco poslal.

Ostatně, tobě vděčím, za svůj životní cíl.

POKLONA ps: kvalita zvuku v tomhle ohledu neznamená kvalita samplů, ale zpracování delky not, běhy atd... takže proto 10.