Jde to Dobré Wow!
Přehrát v rádiu

Stáhnout

  • SansEgal Autor
    SansEgal
  • 0 bodů
  • 5 komentářů
  • 0 hodnocení
  • 14. června 2008, 12:16
  • 214 poslechnutí/stažení
  • 0 oblíbené

Bassmanama

Hudba > Dark / Ambient

Informace, poznámky

-
Pro přidání komentáře se přihlaste.
SansEgal
kvalita komentáře: 0 SansEgal 17. června 2008, 14:43
JoqucaxU: A prave o ty VST jde...vsechno mam povipinane,vim jak pocitaci ulehcit,ale co se vst tyce to asi abych si je zajkoupil externi a neni to levna zalezitost,takze bohuzel se budu muset nadale vyporadat s tim ze se mi tracky kousou a nemuzu je poradne dotahnout do konce,jak bych chtel.
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 17. června 2008, 10:59
SansEgal: RAMka toho moc nevyřeší jenom pojme víc samplů, mašin a kdoví jakejch všemožnejch zbytečností, který k tvorbě hudby nepotřebuješ a samozřejmě ulehčí HDD... (minimálně CPU), kterej všechno počítá.
Tak si prostě namástruj jednotlivý zvuky... což už vlastně máš a pro další tvorbu povypínej efekty (nejvíc prostředků ti schlamstne delay a reverb). Ale jestli děláš v FL, tak nevim jestli to pomůže... oni už samotný VSTčka jsou neskutečný požírači prostředků:)
SansEgal
kvalita komentáře: 0 SansEgal 17. června 2008, 07:50
JJ po delsi odmlce zase neco nahazuji:)...Je pravd aze track je bohuzel prazdnejsi a vse je to zapricineno vykonosti meho pocitace...cpu mi proste nezvlada a track delam na slepo a jakykoliv nastroj navic mi znemoznuje dale na tracku pracovat a dokoncit.Kazdopadne moc diky za nazory,bodiky...Koupim ramku a do priste se polepsim:)...
DINO
kvalita komentáře: 0 DINO 16. června 2008, 18:59
Nevím jak to rozepsat snad stačí mé hodnocení - je to zajímavé. :tam:
Nezn.uživatel
kvalita komentáře: 0 Nezn.uživatel 16. června 2008, 11:13
Po dlouhé odmlece další skladbička..:) Poslechnuto už včera, ale pocity byly smíšený, tak jsem si myslel, že třeba pomůže jednodenní pauzička:)... první poslech byl prostě nudnej. Ale teď musim alespoň trošičku uznat, že se ti hlavní motívek celkem povedl. Má něco do sebe, ale skladba jako celek je na můj vkus příliš prázdná, na 6ti minutovou stopáž. Zvukově je to fajn, ale změnil bych obsah.
Úvodní 2 minuty najíždíš (to se mi líbilo), ale bohužel do ničeho, zbytek je už jenom opakování a ždímání ničeho, melodika a rytmika hodně rychle začne nudit... no radši dost. Dobrej nápad, ale zpracování nic moc:(

Další skladby autora

album
přehrát Přehrát celé album

Bassmanama

CRACK