Jde to Dobré Wow!
Art destroyer [AI] - Grafika - la-Sicka
la-Sicka

la-Sicka

Palina Lasicka
  • 7 bodů
  • 13 komentářů
  • 3 hodnocení
  • 16. prosince 2022, 16:57
  • 278 zobrazení
  • 0 oblíbené

Art destroyer [AI]

Grafika > Experiment

Informace, poznámkyZobrazit dílo na samostatné stránce

[NEHODNOTIT] Na tomhle jsem neudělala ani čárku. Vytvořeno kompletně v AI s mými parametry... na to, abych to upravila bych strávila tak 2 hodiny... kdybych to měla dělat od začátku, jako nějaký ideál mé tvorby, tak na tom strávím týden a sem se stejně nedostanu. Můžu říct, že jsem tím fascinovaná, ale i trochu odrazená... šílený co to dneska umí

Použitá techhnika, software

AI
Pro přidání komentáře se přihlaste.
Yossa
kvalita komentáře: 0 Yossa dnes v 03:13
Revize mnou řečeného. Syn teď dělá dračí doupě a nasekal si k tomu v Midjourney asi 500 obrázků. Když jsem je viděl, tak mi to přece jenom vzalo trochu chuť tvořit....úžasný věci plné fantazie.
weckr
kvalita komentáře: 1 weckr 16. února 2023, 19:34
1 já se tomu snažím utéct že těma věcma hýbu ale tje taky otázka času no. ale jako, furt tomu něco chybí i těm obrázkům, jak dlouho bude je otázka. hlavně to nechápe furt design zatím, jak u strojů tak tady u charů , ty brnění a oblečení dělá kompletně nesmyslné funkčně
mikimaus
kvalita komentáře: 1 mikimaus 03. ledna 2023, 09:25
hanuman: máš pravdu :) ...jinak dnes jsem koukal, že co nevidět tu bude AI s 3D assety do her..vypadá to hustě...holt pokrok nezastavíš.. Leonardo.AI
hanuman
kvalita komentáře: 0 hanuman 02. ledna 2023, 17:23
skoda chtel jsem dat plny pocet :D mikimaus: "každý člověk je omezený tím, co kde viděl" ale ta AI je taky omezena tim co kde videla :) i kdyz toho asi videla vic nez jeden clovek kdy muze stihnout..
Yossa
kvalita komentáře: 0 Yossa 24. prosince 2022, 04:01
A to je teprve v začátcích :). Ikdyž mám určité pochybnosti nakolik AI bude schopná tvořit skutečné umění....takovou tu vnitřní rezonanci, citovost apod. a ne jen technicky dokonalá díla. Ale i kdyby, tak je důležité si uvědomit proč vlastně maluji.....protože v tvorbě více než kde jinde platí, že cesta je cílem a o výsledek až tak nejde....alespoň pro mě.
mikimaus
kvalita komentáře: 0 mikimaus 23. prosince 2022, 12:05
la-Sicka: Taky jsem zvědavý, kam se to posune. Myslím si, že je potřeba to prostě přijmout, najít cestu, jak to využít....např. viděl jsem nějakou skvělou architekturu vygenerovanou pomocí AI..reálný člověk si z toho může vzít inspiraci a navrhnout něco, co půjde postavit, protože AI se tímto vůbec nezabývá. Výhodou AI je, že dokáže rychle zkombinovat prvky, které člověka hned nenapadnou, má neomezeně otevřenou "mysl"...každý člověk je omezený tím, co kde viděl, je zablokovaný jestli to dokáže nebo nedokáže realizovat atd..možná se to dá v malbě využít nějak podobně..
la-Sicka
kvalita komentáře: 0 la-Sicka 20. prosince 2022, 06:03
Ant: Máš naprostou pravdu, kamaráde.

mikimaus: Jo, tak komerční banka na tom postavila celou vánoční kampaň. Upřímně jsem zvědavá, kam to posune umění. Bude umění kvalitnější, aby konkurovalo ai? Bude méně amaterských autorů a autorů, co se učí, protože je AI nahradí a nebude o ně zájem? Jak se to projeví ve volném umění? Bude AI samostatná disciplína na kterou budem chodit do galerií? Čeká nás možná zajímavá budoucnost :D
FERRIS
kvalita komentáře: 0 FERRIS 19. prosince 2022, 19:24
3 +
mikimaus
kvalita komentáře: 0 mikimaus 18. prosince 2022, 21:45
mikimaus: *ilustrace k textům jsem měl na mysli
mikimaus
kvalita komentáře: 0 mikimaus 18. prosince 2022, 21:37
hezký a fascinující to je, umím si představit, že to ledaskdo využije, např. reklamka, ilustrace k obrázkům, viděl jsem už i nějaké přebaly na cédéčka z Midjourney atd...pro mojí hobby tvorbu to ale zatím využití nemá, ani v mojí stavařský profesi, i když bych docela ocenil, kdyby to možné bylo..nerad třeba píšu technický zprávy, v tom by se AI dost hodilo..
Ant
kvalita komentáře: 1 Ant 18. prosince 2022, 20:51
Nenechajme si skaziť, chuť tvoriť umelou inteligenciou :kuk:
pietr
kvalita komentáře: 1 pietr 18. prosince 2022, 13:09
jj, taky jsem si trochu hrál s text to image, konkrétně s midjourney skrze discord, a je to fakticky mazec, co to dokáže generovat. Tak už to vypadá, že doba člověka končí. We are lost! AI will take over!
Emi
kvalita komentáře: 0 Emi 16. prosince 2022, 17:58
3 .
To je relativní.:)
.
.
.