Jde to Dobré Wow!
Útok Titánů - Grafika - NeoAnge
NeoAnge

NeoAnge

Štěpánka Suchánková
  • 0 bodů
  • 2 komentářů
  • 0 hodnocení
  • 31. května 2017, 09:44
  • 641 zobrazení
  • 0 oblíbené

Útok Titánů

Grafika > Ruční kresba

Informace, poznámkyZobrazit dílo na samostatné stránce

Tenhle obrázek je překreslený cover z manky Shingeki no Kyojin (tedy Attack on Titan nebo v češtině Útok Titánů). Lidstvo se ukrýva za 3mi 50m zdi před Titány, kteří by je zabily a snědli. Bohužel jednoho dne se objeví jeden Titán, který je vyšší než první zeď a tu zeď prostě proboří a pustí ostatní Titány dovnitř. Pokud má někdo rád apokaliptické filmy, vřele doporučuji si buď přečíst mangu (komiks) nebo se podívat na anime.

Autorem mangy/anime je Hajime Isayama.
Originální obrázek:
http://www.databazeknih.cz/images_books/21_/218484/big_utok-titanu-1-ZDQ-218484.jpg

Použitá techhnika, software

Pastelky, tužka, čtvrtka A4
Pro přidání komentáře se přihlaste.
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 01. června 2017, 10:28
Yone: Líbilo se mi to tak, jak to bylo. Ten obrázek mě nadchnul tak jak byl - takhle to bylo prostě perfektní. Nechtěla jsem nic měnit. Prostě jsem měla chuť ten obrázek nakreslit a tak jsem to udělala. Možná je pravda, že jsem ho mohla překreslit a že můj přínos tímhle obrázkem do mého portfolia je naprosto marginální a je přínos do uměleckého světa je irrelevantní, ale o tom mi nikdy nešlo.

Kdybych ten obrázek změnila, jak ty říkáš - což bych mohla, už by mi to nepřineslo radost. Proto já kreslím, protože mě to baví a pro radost. Co mě netěší to prostě nedělám a nekreslím to, co mě nenadchne a netěší.

Není tam sice všechno doslovně překreslené, ale považuj mé portfolio za šuplík...
Yone
kvalita komentáře: 1 Yone 01. června 2017, 10:06
Doslovné překreslování obrázků... to je dobré do šuplíku. Jako studie dejme tomu v pohodě, ale jakákoli autorská přidaná hodnota chybí, takové věci se do portfolia nehodí. Kdyby ses tou obálkou třeba jen inspirovala a zkusila nakreslit tu scénu v jiném záběru, tak by to možná bylo zajímavější a přínosnější i pro tebe. :)