Jde to Dobré Wow!
Yanale a Mikuko - Grafika - NeoAnge
NeoAnge

NeoAnge

Štěpánka Suchánková
  • 2 bodů
  • 7 komentářů
  • 1 hodnocení
  • 24. května 2017, 12:55
  • 580 zobrazení
  • 0 oblíbené

Yanale a Mikuko

Grafika > Ruční kresba

Informace, poznámkyZobrazit dílo na samostatné stránce

Dárek pro známé - jejich Original Charactery z anime Onepiece. Portogas D. Mikuko a Munny Yajanele.
Munny Yajanele: http://yajanele.deviantart.com/art/Munny-Yajanele-568881242
Portogas D. Mikuko: http://angeecz.deviantart.com/art/My-One-Piece-character-Mikuko-post-timeskip-571011386
Můj design.
Copyrights - Eiichiro Oda

Použitá techhnika, software

Pastelky, pero, papír
Pro přidání komentáře se přihlaste.
Sebastian-Wortys
kvalita komentáře: 0 Sebastian-Wortys 29. listopadu 2020, 13:09
2 Ve srovnání s obrázky v odkazech to zas tak velké kopírování není.
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 31. května 2017, 09:31
hloupy_ivan: S největší pravděpodobností máš pravdu. Možná by mi to prospělo, ale jak říkám, strašně mě to nebaví. A já prostě nebudu dělat koníček, co mě nebaví.
Je pravda, že tenhle obrázek je víceméně (až na ty postavy) moje variace, takže je tam dost anatomických nedokonalostí a i v jiných mých kresbách. Ale takhle mě to baví a postupně se sama zlepšuju (měl si vidět, když jsem s tím začala :D To byla hrůza...), po malounku po lehounku...
hloupy_ivan
kvalita komentáře: 0 hloupy_ivan 28. května 2017, 22:59
zkušenost :), do 2D...
je znát, že už mám jít spát
hloupy_ivan
kvalita komentáře: 1 hloupy_ivan 28. května 2017, 22:58
Díky. No mě by zas vůbec nebavilo překreslovat cizí kresby, ani v případě, že bych dělal nějaké jejich variace - tedy alespoň v tom smyslu, o jakém píšeš a který je znát z těch Tvých obrázků. To vůbec. Myslím, že by Tvé kresbě hodně prospěla zkučenost s kresbou podle reality (ne fotografie) - totiž nějaká zkušenost s převodem trojrozměrného světa do 3D. Jinak to bude vždycky placatý a takový celý nějak moc vypůjčený. Určutě by Ti dost prospěla nějaká bazální zkušenost s kresbou lidské anatomie - tady třeba kolena, ramena, ruce...
S tím koníčkem máš možná dílem pravdu, totiž pokud jsi přesvědčena, že Ti má sloužit k prosté relaxaci.
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 25. května 2017, 08:39
hloupy_ivan: P.S.: Mám jednoho kamaráda na deviantartu a ten mi předložil fotografie celebrit a řekl mi, že by chtěl aby vypadaly jako oni jen v manga stylu - to byla celkem výzva a nakonec i zábava.
NeoAnge
kvalita komentáře: 0 NeoAnge 25. května 2017, 08:36
hloupy_ivan: Ano, překresluji vymyšlené postavy, buď japonských mangaků, kteří kreslí své mangy (komiks) nebo OC (original character) jiných lidí, kteří si vymysleli nějakou postavu a její životní příběh, ale do hlavní linky původní mangy to vůbec nepatří. O to mě většinou lidé žádají. A pokud se mi prostě obrázek od původního autora líbí, tak mě prostě svrbí prsty a musím ho namalovat. Copyright je v tomhle případě jen za anime/mangu, kterou vymyslel a kreslí Eiichiro Oda. Ty, vymyšlené postavy patří známým na devianartu.

Víceméně je to na odreagování - koníček má prostě zůstat koníčkem - kdzž se většinou stane něčím víc je to práce a pak si musíš hledat něco jiného na odreagování. Jinak já se k ničemu nehlásím XDXDXD. Já jenom ráda sleduju a čtu anime/mangu. Odkazy jsou tam proto, aby lidé neviděli v tom co jsem nakreslila jenom nějakou, kreslenou postavičku, ale že má jméno a příběh. Někdy jsou tam proto, aby lidé měli představu o tom, jak ta postava vypadá původně (podle mě nikdo tady neví, že existuje jiné anime než POkemon nebo Naruto) - třeba když dělám genderbender (změnu pohlaví), myslím si, že je dobré pro ostatní vidět, že ta postava je původně chlap a jak přesně vypadá - pro zajímavost.

Znalectví? No, neobkreslila doslova, jen překreslila do svého vlastního stylu. Když jsem začala kreslit, tak se mi hrozně líbily kresby z mangy Bleach, takže jsem začala s eye-ballingem (koukáš a kreslíš) autorových děl a tak můj styl teď se asi nejvíc podobá tomuhle.

Když nepočítám, to že občas na zakázku přes devianart vymýšlím OC postavy jenom podle popisu toho objednávajícího člověka - když mají alespoň sebehorší obrázek je to lepší - tak většinou ne. Udělala jsem pár portrétů podle fotografie, nakreslila jsem párek kosů a bezovou větvičku na sestřinu pozvánku, ale jinak živé hmotné věci mě moc kreslit nebaví - i tyhle věci jsem dělala na přání rodiny nebo protože jsem jim neměla dát co k narozeninám nebo Vánocům. Je to pořád to samé - za mě nuda.
hloupy_ivan
kvalita komentáře: 2 hloupy_ivan 24. května 2017, 22:24
tyjo, tohle je pro mě úplně nepochopitelný... ty takhle překresluješ jenom někým vymyšlené a nakreslené postavy? A ten copyright je na ta jména, nebo na co vlastně? A to je jen tak pro odreagování nebo s nějakou další ambicí? Ty odkazy vždycky tam jsou proto, abychom viděli, k čemu se hlásíš? Nebo jak ty postavy měly vypadat původně? Sálá z toho nějaké takové znalectví, jako bys třeba pod obrázky odkazovala třeba na fotografie zvířat, které jsi obkreslila. Je to pozoruhodný. Kreslíš taky něco vlastního - tak, ze své hlavy, nebo ze světa kolem sebe?